Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lemysz1    96

Jak to mówią wszystko jest dla ludzi. Ja swego czasu dosyć ostro trenowałem motocross ale później się zaczeło gęgolenie że coś sie stanie to musiałem odpuścić, ale również brak czasu na to też przyczynił się do tego. A Michał wrócił po zbanowaniu chyba? Za co się dostało??

Edytowano przez lemysz1

Krisma    11

Niebieskooka, dobrze piszesz, bywają przypadki że zakładają sobie nawet linki stalowe na szyję i mocują ją przy kierownicy.

Michalmeer    366

Od jazdy na motorze wolalem siłownie niestety tez musialem przestać ... lubie szybkosc kocham adrenaline ale tylko wtedy kiedy jestem sam

Niebieskooka    31

Niebieskooka, dobrze piszesz, bywają przypadki że zakładają sobie nawet linki stalowe na szyję i mocują ją przy kierownicy.

A tak z ciekawości to na czym to polega? W sensie, że ta linka się zaciśnie, jak to działa?

fineasz007    17

Właściwie, to wszystkie osoby zakładające sobie linkę na szyję kwalifikują się do nagrody Darwina, zresztą główny pomysłodawca tego takową otrzymał. Jeśli ktoś się szczyci, że tak robi, to jest po prostu imbecylem do kwadratu. Poza tym, to trochę takie podkręcanie innych, a w rzeczywistości puste słowa. Krowa, która dużo muczy, mało mleka daje. Często ludzie, którzy nie mają się czym chwalić, wymyślają historie rodem z filmów.

Niebieskooka    31

Ale ten koleś o którym pisałam to też wpół albo nawet całkowity idiota więc niestety takie przypadki są. Ot, co tam odcięta głowa dla takiego skoro i tak nic w niej nie ma. Straszne...

lemysz1    96

I wtedy może powiedzieć że kompletnie stracił głowe...

Można mu podsunąć pomysł żeby zaczoł się na plecy leczyć bo na głowę to już za późno :D :D

Widziałwm nawet taki wypadek koło Warszawy w Raszynie tylko nie wiem czy to linka czy barierka mu tą głowę ścieła.

Edytowano przez lemysz1

Niebieskooka    31

A ja wolę traktory:) A propo wiecie może, bo różnie różne źródła podają, jaka jest prędkość maksymalna najszybszego seryjnie produkowanego traktoru, ale nie jakiegoś podrasowanego tylko takiego, który wyjeżdża z fabryki? Bo czytałam, że Fendt (dla mnie świat w sumie trochę się zamyka na tej marce:)) 939 wyciąga 67,5 km/h. Wiecie coś może na ten temat?

Niebieskooka    31

znalezione przypadkiem ten zespoł ma szanse wystąpić w nowym mieście koło płońska

Zapomniałam, że Ty z moich stron jesteś. A w Nowym Mieście raczej nie bywam.

cinek1808    27

ja i tak kibicuje soleo z piosenka ania i hania a co dyskotek to tez nie lubie bo chamsko ale jest dobry club w ciechanowie polecam

twix123    0

No są jeszcze fajne kluby, chociaz bywam raczej sporadycznie. :)

Edytowano przez twix123

Elunia0113    11

Gospodarstwo gospodarstwem, a o siebie trzeba dbać, bo wiadomo jak cie widzą tak cię piszą. Jak ktoś jest zadbany to od razu punktuje u drugiej osoby. Po drugie chyba każdy z nas się lepiej czuje jesli nie musi się wstydzić za samego siebie prawda??

Gosia 93 no masz racje trzeba spuscić z tonu i nie zachowywać sie jak zwierzęta, najważniejsze to być sobą.

Elunia0113 ciekawie kto by wygrał w takim wyscigu, :) :) :blink:

twix123

Kto by wygrał? cóż, to zależy od ciągnika :) i dziewczyny, niektóre to prawdziwe sprinterki :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się