Skocz do zawartości

Polecane posty

Runder    8

Ale ten z dużym majatkiem predzej znajdzie żone niż ten z małym ;) I na tym zakoniczmy ta dyskusje B)

GoRAL1    63

Tak z dystansem czytam posty niektórych

na pewno będą długo szukać

a dziewczyny niech wyciągają wnioski dla swojej przyszłości

Runder    8

Runder majatki moze masz ale z mysleniem to chyba nie za bardzo.

Prosze bez takich ;[

Tomek90    191

Runder majatki moze masz ale z mysleniem to chyba nie za bardzo.

Raczej majtki może masz ale żeby coś już w nich nosić to nie za bardzo :D

FINN    988

Runder, ażebyś się nie zdziwił... że taki co ma mały majątek albo i nie, znajdzie prędzej wartościową dziewczynę niż taki co ma nie wiadomo ile majątku... a wiesz dla czego??? bo taki chłopak potrafi poszanować to co mu los ześle... a nie czeka na gotowe aż dla jaśnie pana coś dadzą...

Runder    8

Czy tu nie mozna wyrazić swojego zdania ? Musicie mnie odrazu obrażać... Zakoniczmy ten temat o mnie czy kazdy sie jeszcze wypowie ? Pszepraszam jesli kogoś obraziłem i obiecuje że juz nie dodam żadnego posta w dziale agrorandka tu sa widze same VIPY ;)

Edytowano przez Runder

GoRAL1    63

Runder, ażebyś się nie zdziwił... że taki co ma mały majątek albo i nie, znajdzie prędzej wartościową dziewczynę niż taki co ma nie wiadomo ile majątku... a wiesz dla czego??? bo taki chłopak potrafi poszanować to co mu los ześle... a nie czeka na gotowe aż dla jaśnie pana coś dadzą...

gdzie tu jest o tobie

raczej do ciebie

Seba89    0

Kto przy zdrowych zmysłach wybierając partnera/partnerkę kieruje się sprawami finansowymi? Majątek ma to do siebie, że jest a za chwile może go nie być... Moim zdaniem zwązek dla pieniędzy i tak nie przysporzy nikomu szczęścia i prędzej czy później będą tylko problemy. ps Runder całkowicie nie zna realiów sadowniczych bo 23ha jak na gospodarstwo sadownicze to sporo i można sie na nim dorobić Fendta może nie rolniczego bo taki nie potrzebny w sadzie, ale np. Vario 211F bedzie wsam raz ;)

banan575    104

Runder tu nie ma vipow tu jest STARA GWARDIA :rolleyes: co juz nie jednego przerabiali. :D :D

Edytowano przez banan575

Misiek8884    2

Ja tam nie będę szukał daleko, w sąsiedniej wiosce jest kilka dziewczyn, czekam na jakiś festyn, poproszę do tańca i zobaczę co dalej :D

Czy istnieją dzisiaj "dziewczyny do tańca i do różańca" :wub: "lubiące pracę i dobrą zabawę" :)

kazoo    5

Co do wesela, jeden fendt to mało, jak już to niech goście też przyjadą.

mateo121    0

tylko tancowac sie naucz jak nie umiesz. czy wam dziewczyny to nie przeszkadza jak chlopak w tanicu nie wie co robic ??

banan575    104

Oleck ale jak chlopak z dziewczyna chodzi to jedno drugiego tanca nauczy i potem oboje w parze szaleja.

Olecka    25

Oj nie koniecznie, moi rodzice najlepszym przykładem :P mama pierwsza baletnica a tata ni w ząb i przez dwadzieścia pięć lat niestety ale go nie nauczyła :D

Niebieskooka    31

O matko, widzę, że była prawdziwa dyskusja o areale mojego gospodarstwa i moich marnych szansach na znalezienie męża z tym związanych. Chyba będę musiała skądś wytrzasnąć więcej tych hektarów, bo będę starą panną:)

A u Was gdzie najczęściej są organizowane wesela? Zdarzają się takie w remizach albo u młodej w domu, w sensie namiot weselny czy już raczej tylko sale weselne?

magdalena05    23

@Olecka moi rodzice w tym roku obchodzą 25 lecie ślubu,ale u mnie to tata pierwszy do tańca, a mama zawsze "próbuje" dotrzymać mu kroku :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się