Skocz do zawartości

Polecane posty

Meg5    344
meg gdzie jestes

Czasami jestem poza zasięgiem całego świata ,ludzkich spraw ... :rolleyes:

A poważnie ,pól dnia walczę z pocztą elektroniczną bo się na mnie obraziła . <_<

Sprzątać, też nie ma zbyt co ,ja na bieżąco jestem z tym ... ^^ :P

Edytowano przez Meg5

Vinnie    1

Witam!

Są i dziewczyny gospodarujące same tylko trzeba dobrze szukać :)........gatunek raczej wymiera tak jak i z mężczyznami jak kobieta ma gospodare to znów facet nie podpasuje, bo trzeba sie narobić itp.

O tak, wiem po sobie coś na ten temat ;p

Dzisiejszy dzień byłby piekny... gdyby sie nie rozpadało :(

FINN    988

teoretycznie to jak mamy teraz wiosnę to poszukiwania rozpoczną bym od szukania w.... polu... ;)

@vinnie, tylko widzisz zawsze pojawia się mały problem jak dwoje rolników się znajdzie... bo ani on ani ona nie za bardzo chcą opuszczać swoje włości... i tu jest galimatias... tak było jest i bedzie... siedzenie i narzekanie że trudno znaleźć nic tu nie da... po prostu zmięcie tok myślenia nie szukajcie chłopaka/dziewczyny z i na gospodarkę... szukajcie dla siebie ,a wtedy bedzie znacznie łatwiej... :)

Niebieskooka    31

Jestem, melduję się, ale byłam zaganiana przez ostatnie dni. A takie dziś wiosenne powietrze, że aż mnie zamroczyło:)

Edytowano przez Niebieskooka

Jacolino    3

O tak, wiem po sobie coś na ten temat ;p

Dzisiejszy dzień byłby piekny... gdyby sie nie rozpadało :(

Vinnie skoro podbijasz temat "że trzeba wiedzieć gdzie szukać" To ułatw zadanie i powiedz gdzie Ciebie szukać?

Vinnie    1

Jacolino - w swojej wypowiedzi odniosłam sie do zdania Rolniczki86 ,, jak kobieta ma gospodarstwo to znów facet nie podpasuje bo trzeba sie narobić,, . Przeważnie jest tak ,że jak poznam chłopaka i z rozmowy wyniknie czym sie zajmuję to słyszę ,,co takiego?, niemożliwe..,, i ogólnie fajnie ale ON chciałby mieć wolne weekendy... ;p

Finn masz rację , jak już sie taka para rolników spotka to się okazuje że każde z nich woli zostać na swoim ..

lemysz1    96

No tak to już w życiu jest że nie można mieć wszystkiego...

Mam wiedzę, pojęcie, zapał do pracy na ziemi, ale cóż z tego jak swojej nie posiadam

Mi też każdy sie dziwi że miastowy a na wieś się pcha... Jak dla mnie nic w tym dziwnego

Edytowano przez lemysz1

jacek456788    0

fakt długa zima troche dużo Pracy w Polu usługi i moja praca zawodowa ciężko pogodzić Prace Funkcjonariusza i Rolnik ;) jak tam Przygotowywania wiosenne ?? widze że i drogie Panie nawet Pracuja w Polu ;)

Edytowano przez jacek456788

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się