Skocz do zawartości

Polecane posty

asica698    1

ciekawe że jak ja szukałam męża z gospodarstwem to nikt się nie nawinął, aż w końcu znalazłam, doje krowy, poje cielaki, jeżdżę każdym traktorem i jestem baaaaardzo szczęśliwa, nie mówiąc o mężu, któremu wszyscy na wśi zazdroszczą takiej żony

Heidi88    48

ach tam dziewczęta widzę że muszę Wam trochę pomóc, bo wiadomo takich spraw się nie przyspiesza ale z 2 strony po co czekać :P

No więc piękna niebieskooka dziewczyno masz tu 300 podstr z ogłoszeniami rolników, także wszystko jak na dłoni

co gdzie ile czego, wzrost, waga a czasem i zdjęcie także do wieczora winnaś już mieć kogoś na oku :wub:

http://www.ogloszenia-rolnicze.rolnicy.com/index.php?searchadv=&catid=0&type=6&Itemid=4&option=com_classifieds

nikolas29    164

Ale u Meg, krówka już zieloną trawkę zajada, także wiosna na całego

a wiesz jak jest wiosna to rsnie sosna i t d

ciekawe że jak ja szukałam męża z gospodarstwem to nikt się nie nawinął, aż w końcu znalazłam, doje krowy, poje cielaki, jeżdżę każdym traktorem i jestem baaaaardzo szczęśliwa, nie mówiąc o mężu, któremu wszyscy na wśi zazdroszczą takiej żony

ja jak szukalem to tez nie bylo a jak juz mam zone to sie inne trafiaja,,,moze by tak zamienic asia ciebie wezme sobie a swoja aske dam twojeu chłopu

Meg5    342
no tak pomylka,,do dobrze ze go kochasz,,,,,,,,,,,,,

a ja swoja żone tez

ja jak szukalem to tez nie bylo a jak juz mam zone to sie inne trafiaja,,,moze by tak zamienic asia ciebie wezme sobie a swoja aske dam twojeu chłopu

To to jest ta Twoje miłość do żony...? :huh: Wymieniłbyś ją na inny model ...? :P

Edytowano przez Meg5

marcin974    25

Widzę, że tu mowa o mnie pod moją nieobecność ;[ Dziś na Mazowszu wiosenna pogoda, a jak nie miałam kandydata na męża tak nie mam więc muszę chyba aktywniej szukać.

Spookooojnie... jak sie troche wypogodzi to moze pomyslimy o jakims spotkanku? :)

Cinek8541    75

Z takim podejściem to raczej nikogo nie znajdziesz...prędzej bana zarobisz... :ph34r: mnij se krowy dali B)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

siema !!!

chłopaki ja myślę że dziewczyny na gospodarkę to wymarły gatunek ja miałem dziewczynę 5 lat a jak przyszło co do czego to po szła w ... i jestem sam teraz szukam dziewczyny,która ze mną by poprowadziła gospodarstwo, i ciężka sprawa a jak tam może macie siostry? :rolleyes:

Witam!

Są i dziewczyny gospodarujące same tylko trzeba dobrze szukać :)........gatunek raczej wymiera tak jak i z mężczyznami jak kobieta ma gospodare to znów facet nie podpasuje, bo trzeba sie narobić itp.

nikolas29    164

wy dziewczyny to łapcie bo dobrych chłopow to malo na swiecie i ogolnie panow mniej niz kobiet..duzo panow ginie mlodo w wypaadkach albo pijakow nie wartych spojrzenia..no i narodzin wiecej dziewczynek .takze panie nie zwlekajcie lecz pijakow omijacie..jak wam mówi ciagle mama...obys nie wybrała chama!

Krisma    11

Witam!

Są i dziewczyny gospodarujące same tylko trzeba dobrze szukać :)........gatunek raczej wymiera tak jak i z mężczyznami jak kobieta ma gospodare to znów facet nie podpasuje, bo trzeba sie narobić itp.

Jak to mówią "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził"

banan575    104

a co to taka cisza..wszyscy na chat wymkneli? meg gdzie jestes

Tak jak rolnikowa pisze wzieli sie za robote.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się