Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalmeer    366

Bi-berek ;D ... szukac na portalu kochanka to jak wejsc do stodoły z zapaloną swieczką i szukać igły

90daniel    14

Michał a co Ona będzie jeszcze go utrzymywać ? No co Ty to za drogi interes :P

Edytowano przez 90daniel

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Gdzie tam za drogi, to mąż będzie ją kosztować połowę majątku :lol: .

90daniel    14

Krzysiek napisze intercyzę i po problemie :) dziś można prawie wszystko załatwić, A kochanek aby siedział cicho by musiał coś dostawać :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Taak może 4 litery, ( kasę :P )

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to będziesz mieć problem, co kilkanaście lat przyjdzie szukać młodego, w pełni sił witalnych.

Panowie też się starzeją

90daniel    14

To poszukaj jakiegoś nauczyciela wf sobie, bo Ci dłużej w formie zostają :P heh (dla przykładu za czasów gim na wf przychodził do nas 76 letni dziadek poćwiczyć i pobiegać z nami i miał lepszą werwę niż my, właśnie były nauczyciel wf )

ja jestem za :P

Niebieskooka    31

Nie wiem jak długo ten mój mąż będzie w dobrej formie, bo jak tylko parę lat to Wy nadal młodzi będziecie przecież. Chyba, że jakaś Was dorwie inna rolniczka:P

90daniel    14

hmm wiek to tylko kwestia samopoczucia mamy tyle lat na ile się czujemy że mamy. :) Młody, koleżanko znam chłopaków właśnie z gosp w moim wieku co już narzekają na kręgosłupy i inne części ciała po pracy.

Edytowano przez 90daniel

GoRAL1    63

Tyle lat praktyki to potrzeba aby dojść do sedna sprawy, trzeba czasu aby poznać kobietę

w wieku 20 lat to tylko bicie piany

20 latek myśli o swoich potrzebach , po 20 latach licza sie tylko potrzeby drugiej strony

Edytowano przez GoRAL1
  • Like 1

matingus    107

hmm wiek to tylko kwestia samopoczucia mamy tyle lat na ile się czujemy że mamy. :) Młody, koleżanko znam chłopaków właśnie z gosp w moim wieku co już narzekają na kręgosłupy i inne części ciała po pracy.

wiesz za leży czy ktoś zapierdziela,czy tylko udaje.jak pożyjesz jeszcze trochę to zobaczymy.powiesz ,,jak mnie kręgosłup boli,,

na razie musisz trochę po pracować żeby to zrozumieć.

90daniel    14

Nie każdy 20 latek myśli o swoich potrzebach, niektórzy mają już rodziny i prowadzą albo gospo albo jakieś irmy które nie koniecznie im ktoś przekazał. Góral zgodzę się z tym iż trzeba czasu aby poznać kobietę. A Ty Niebieskooka to gówniara z Ciebie w takim razie :P mówiąc odnośnie wieku podanego przez Ciebie :P

GoRAL1    63

Nie zrozumiałeś mnie

A niebieskooka jeszcze do konca sama siebie nie odkryła

90daniel    14

matingus żebyś Ty tyle ton przerzucił co ja to byśmy mogli podyskutować (chodź nie twierdzę że nie przerzuciłeś) od 4 lat prawie 900 t cebulki co rok przerzucam ręcznie wiec też czasami mnie boli to i owo. :) Jedyną czynnością która omija mnie w gosp to żniwa (jestem alergikiem) ale cały sezon warzywniczy muszę się trochę nagimnastykować. Mam dwóch wujów budowlańców i często gęsto im pomagam na budowach i w wolnych chwilach z ojczulkiem stawiamy sami konstrukcje ze stali i kryjemy dachy. Wiec wiem co to robota.

Góral wyjaśnij

Edytowano przez 90daniel

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się