Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PREZES91WLKP    11

Pracowałeś kiedyś w mieście? Widocznie nie bo nie masz pojęcia jak wygląda tamtejsze życie, powiedziałbym nawet że nie za bardzo wiesz jak wygląda życie wogóle.Od 8 do 16 pracują ludzie którzy są juz ustawieni najczęściej przez rodziców,mają mieszkania,samochody,itp. Analogicznie jak część następców rolniczych rodzin, którzy mają gotowy warsztat pracy w postaci obory,kurnika,chlewni czy ziemi a ich jedynym zadaniem jest pracować i unowocześniać ten warsztat pracy. Wracając do ludzi mieszkajacych w mieście, rzesza tzw "napływowców" to szaraki które pracują od świtu do zmierzchu

żeby w naszym wspaniałym kraju móc żyć na normalnym poziomie. Dla przykładu podam Ci piątkę moich koleżanek, wszystkie po studiach, które wynajmują razem jedno mieszkanie bez przesadnych luksusów i pracują próbując odłożyć pieniadze żeby przynajmniej POMYŚLEĆ o wzięciu kredytu na mieszkanie. Podobnie ma się sprawa z ludźmi mieszkajacymi na wsi którzy muszą często od podstaw budować własne gospodarstwa lub ponosić ryzyko ich przekształcania. Podsumowując ludzie (jak to nazwałeś) SŁABI zarówno w mieście jak i na wsi są spotykani jedynie w jednym miejscu... pod budką z piwem.

Kim ty wogóle jesteś żeby mnie tak oceniać,zdziwił byś sie i to bardzo,bo akurat wiem bardzo dobrze co to życie,doświadczyło mnie od najmodszych lat.Ku twoim mylnym przekonaniom pracowałem w mieście(nie kieruj sie mym nie zbyt dorodnym wiekiem) i wiem doskonale jak wygląda taka praca,a po drugie gospodarstwo które przejmowałem było na skraju bankructwa,a wieć pracy,ryzykownych decyzji oraz nakładu gotówki nie brakowało.I co dalej uważasz że przejmując gospodarstwo wchodzi sie w gotowy biznes tylko zerkać na konto i nic poza tym?

falconeyes    9

Przeczytaj mój post i zacytuj mi miejsce w którym oskarżam Cię że dostałeś wszystko na gotowo, a ja przytoczę tu pewien fargment:

Do miasta ZAZWYCZAJ uciekają ludzie słabi,tacy którzy boją sie pracy na gospodarstwie,albo chodziaż tego aby rozpocząć własny biznes..."

nie oceniam Ciebie kolego,tylko Twój tok myślenia.

PREZES91WLKP    11

Może i dosłownie mi tego nie napisałeś,ale wywnioskowałem z twojego postu że zaliczasz moją osobe do tych którzy otrzymali dostanie życie w spadku po rodzicach,bez najmniejszego nakładu własnych sił.

Również w swoim poście nie na darmo napisałem dużymi literami ,,ZAZWYCZAJ,,czyli nie wszyscy są tacy ale większość.

Edytowano przez PREZES91WLKP

falconeyes    9

W mojej wypowiedzi nie ma ukrytych znaczeń, więc nie zamierzałem Cię w ten sposób określać. Z własnego doświadczenia wiem jak wygląda życie w duzym mieście, to nie jest ciepła posadka przed komputerem w urzędzie gminy. Tak jak napisałem odnoszę się jedynie do tego co napisałeś,i polecam zakończyć tę głupia rywalizację miasto-wieś bo jak by nie było razem z miastowymi żyjemy w symbiozie.

Kończmy tę dyskusję-nie do tego służy ten temat. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości zapraszam na priv.

PREZES91WLKP    11

Musze sie z tobą w tej kwestii zgodzić.To nie temat na tego typu rozmowy więdz szanuje twoje zdanie i również uważam dyskusje za zamkniętą.

maras    0

to moze przydałby się jakiś nowy dział typu: milość/przyjażń czy cos takiego:)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pewnie za 25 lat, jak wiele grzeszków ulegnie przedawnieniu :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przecież on nigdy nie nastąpi, zawsze to będzie mało odpowiedni moment :(

Michalmeer    366

czeka aż nie beziemy czujni ;D a zagatka jak nazywa sie zabawa gdzie bi-seksualisci biegaja po lesie ? ;D

90daniel    14

Michałmeer To co Ci powie kobieta i tak nie będzie miało większego znaczenia ponieważ kobieta mówi jedno myśli o drugim a robi trzecie :P Oczywiście bez obrazy Panie :) A może tak Niebiesko oka rozejrzeć się w okolicy za facetem a nie tutaj :P chodź żyjemy w wolnym kraju i każdy robi to co uważa za słuszne :)

Niebieskooka    31

Dobrze napisane z tym, że niech każdy robi co uważa za słuszne.

Michalmeer jeszcze nie wiemy, ale zaraz nam napiszesz:P I nie, nie kochanka tu szukam:)

Edytowano przez Niebieskooka

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się