Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PREZES91WLKP    11

Wkońcu ile sie można wyrywać,już ta pustota dziewczyn,,miastowych,,nie myślących kompletnie ani odrobin przyszłościowo potrafi doprowadzić do szału :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

rolnikowa    35

Panie czytają co Panowie piszą i dlatego tak chwilowo cicho siedzą :P

Edytowano przez rolnikowa

Krisma    11

Jeszcze oglądają ten mecz ? Myślałem, że już wyrzuciły telewizory przez okno na ten mróz :D

Krisma    11

Magdalena czemu tak drastycznie, grają jak nigdy, ale przegrywają jak zawsze :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

justysa    0

hej :) chcem podzielić się z wami swoim przypadkiem jeśli chodzi o bycie dziewczyna rolnika :) :wub:

mam zaledwie 19 lat i chodze do technikum informatycznego swojego chłopaka poznałam na dyskotece odrazu wpadł mi w oko pisałam z nim dużo ale nie chciał na początku powiedzieć mi o swojej pracy dziwiłam się. ale jak wkońcu zrobiłam mu niespodzianke i niespodziewanie do niego pojechałam zobaczyłam jak pracuje i byłam zaskoczona oczywiście w pozytywnym słowa znaczeniu. zaczełąm czytać o rolnictwie i zaczynało mi się to podobać. jestem z nim zaledwie rok a wiem że będe z nim całe życie.jego praca mnie fascynuje :wub: zawsze jak go odwiedzam pomagam mu przy zwierzętach przy karmieniu i sprzataniu :) wcześniej nigdy nie pomyślałabym że bede pomagała chłopakowi w takim czymś ale mnie też zaczeło to fascynować i mam zamaiar tak jak on iść na studia rolnicze i być dobrą żoną rolnika :wub: moim zdaniem rolnik to najlepszy facet i wymarzony mąż :wub:

Tomasz78    287

Brawo oby takich kobiet jak najwięcej :) justysa, a co do meczu to szkoda,,,,,,,,,,,, gadać

Niebieskooka    31

W takim razie już lepiej skończyć temat meczu:)

Tylko Justysi skoro jeszcze jest młodziutka może się odmienić, ale oczywiście mam nadzieję, że tak nie będzie i życzę Wam szczęścia:)

magdalena05    23

hej :) chcem podzielić się z wami swoim przypadkiem jeśli chodzi o bycie dziewczyna rolnika :) :wub:

mam zaledwie 19 lat i chodze do technikum informatycznego swojego chłopaka poznałam na dyskotece odrazu wpadł mi w oko pisałam z nim dużo ale nie chciał na początku powiedzieć mi o swojej pracy dziwiłam się. ale jak wkońcu zrobiłam mu niespodzianke i niespodziewanie do niego pojechałam zobaczyłam jak pracuje i byłam zaskoczona oczywiście w pozytywnym słowa znaczeniu. zaczełąm czytać o rolnictwie i zaczynało mi się to podobać. jestem z nim zaledwie rok a wiem że będe z nim całe życie.jego praca mnie fascynuje :wub: zawsze jak go odwiedzam pomagam mu przy zwierzętach przy karmieniu i sprzataniu :) wcześniej nigdy nie pomyślałabym że bede pomagała chłopakowi w takim czymś ale mnie też zaczeło to fascynować i mam zamaiar tak jak on iść na studia rolnicze i być dobrą żoną rolnika :wub: moim zdaniem rolnik to najlepszy facet i wymarzony mąż :wub:

Dużo szczęścia życzę :) Tak czytam to wszystko i coraz bardziej uświadamiam sobie, że nie warto było się wiązać z "miastowym", i nie widzę przyszłości dla naszego związku :(

magdalena05    23

Na szczęście małżeństwem nie jesteśmy ;) Może coś by z tego było, ale za dużo nas dzieli. On np. nie wyobraża sobie życia na wsi, a ja nigdy bym nie zamieszkała na stałe w mieście <_<

Xawier    32

Jeśli piszesz "na szczęście" nie jesteście to wg mnie jeszcze dziś powinnaś z nim się rozstać. Po pierwsze nie ma potrzeby żebyś się z nim męczyła, po drugie niech facet nie robi sobie nadziei dłużej bo czasami takie przeciąganie związku który i tak nie ma sensu bycia potrafi dobić faceta i spaczyć jego późniejsze bycie w związkach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się