Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Meg5    342

Wow @PolishLandwirt co za post ,co za szlachetne słowa .... :rolleyes: Życzę Ci takiej prawdziwej miłości ...Ty tylko dotrzymaj słowa. ;)

P.S. Piosenka dla Ciebie i obyś tak śpiewał już niedługo... ;)

Edytowano przez Meg5

GREMLIN    2

Ja też szukam dziewczyny ale nie takiej do roboty lecz do MIŁOŚCI (w każdym tego słowa znaczeniu) . W gospodarce sam z pracownikiem dam radę a i pracy w domu też się nie boję. Kobietę należy celebrować kochać i chronić przed tym obślizgłym brudnym światem . Tak Mi dopomóż Panie Boże Wszechmogący W Trójcy Jedyny i Wszyscy Święci .

Kolego czy Ty nie jesteś czasem nawiedzony ,wypluj te słowa(oprócz ostatniego zdania) :o

vicia1223    10

Jak Ty szukasz panny do wideł albo do obrządku to gratuluję :) Może zmień te zainteresowania pod awatarem na rolnictwo tradycyjne i historyczne..

A polishLandwirt spoko wypowiedź :) Popieram z deczka:)

Edytowano przez vicia1223

Meg5    342

Oj @GREMILN przestań ,Ty to już tylko czarno wszystko widzisz ... Ciekawe jak TY w tym wieku myślałeś ...? ^^

GREMLIN    2

A ja nie wiem ile ma lat może 18 a może 40?Myśli teoretycznie a w praktyce to różnie jest

@vicia1223 już zmieniłem :D

Edytowano przez GREMLIN

Ale zawrzało . Ja mam 21 lat . GREMLIN myślę , że współczesny rolnik to nie tyran dla swej żony . Wydaje mi się że każdy z nas ma trochę z romantyka . Wydaje mi się że młodzi rolnicy mają tyle kłopotów z dziewczynami bo te albo nie znają realiów współczesnego rolnictwa , myślą że mąż-rolnik będzie ją wykorzystywał jako kurę domową (nie lubię tego określenia bo po co mieszać te biedne zwierzęta w takie sprawy) i tanią siłę roboczą . Takie postrzeganie Ludzi Rolnictwa zawdzięczamy pokoleniu ówczesnych dziadków czasem rodziców a zwłaszcza matek tych dziewczyn ,które bardzo zachęcają swoje córki do "lekkiego'' życia w mieście . Inna sprawa to to że dziewczyny często świetnie wykształcone uciekają ze wsi z braku perspektyw . Dla przykładu ja mieszkam 10 km od takiej tam mieściny w której nic się nie dzieje , jest mało miejsc pracy . Za to na potęgę powstają durne Biedronki na utopię małych rodzinnych sklepików . I taka dziewczyna gdyby chciała pracować to pewnie pracowała by w oddalonym o 30-kilka km dużym mieście . Ale Panowie my realizujemy swoje marzenia i pragnienia pracując na roli więc pozwólmy realizować się naszym pięknym Paniom . Bo od nas zależy jak będą postrzegani nasi następcy .

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
W gospodarce sam z pracownikiem dam radę a i pracy w domu też się nie boję. Kobietę należy celebrować kochać i chronić przed tym obślizgłym brudnym światem .

Tylko grabi nie zapomnij kolego chować, bo jak się małżonka walnie w głowę, to powie co to k***a jest za diabelstwo.

Myślałem, że już żadne słowa mnie nie zaskoczą, a jednak. Powodzenia życzę.

POL1    28

MAT a jak tam Twoja żonka?

Zadowolony? :)

A może tak każdy się podzieli spostrzeżeniami w swoim związku lub małżeństwie?

Co by zmienił a z czego jest zadowolony? :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O Kochany, moja żonka jest szybsza od skowronka. :P

POL1    28

Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooo pod jakim względem ? :rolleyes:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oczywiście względem pozytywnym, nie daje jej ostrzeżeń. :P :D

POL1    28

Toś dobry chłop :lol:

Ojtam dostanie Bana to sobie multikonto otworzy z innym IP i po sprawie :lol:

Edytowano przez POL1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oj to wtedy ban dożywotni i nie będzie odrabiania, hahaha.

POL1    28

Ojtam ....wpadne do Ciebie MAT i w polu Ci odrobie z 20% jakoś się dogadamy :rolleyes: ja jestem ugodowy chłopina :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak byś znał warunki odrabiania u mnie %%, to byś tak pochopnie nie zgłaszał się na ochotnika. :P :lol: :lol: Samobójcą Jesteś, czy jak? :P

POL1    28

heheheh podejmę to wyzwanie i przyjmę wszystko na swoją skromną jakże chudą klatę :lol: z mega małpim torsem.

FINN    988

ban , banem.... ale co by było jak by @mat dostał "karnego bana" od małżonki ;) wtedy chyba by nie było tak kolorowo... ;)

POL1    28

Ojtam..dam sobie rękę uciąć że zonka go kocha i na pewno by mu nic złego nie zrobiła :)

Sadek    446

Tylko każdy może różnie rozumieć, żona myśli że robi dobrze a mąż to traktuje za karę. Punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia.

piotrkrk    31

dużo jest w tym racji. ja pamietam ze szkoły, że zawsze kumpla przyjeżdzała do mnie rano ok 6.. lekcje były na 8.. ale ona nie miała autobusu.. tak samo z powrotami. i zawsze mi było ich szkoda, że cały dzień po za domem.. a gdzie do tego nauka, jak w domu fuul obowiązków.. a ja mając okienko mogłam skoczyć do domu na obiad.

z drugiej strony dziecko chowane na wsi.. ma gdzie biegać.. nawet jak pójdzie na wieś to z dzieciakmi sasiadów..

w miescie no u mnie jakoś sporo zrobiło sie placów zabaw.. no ale dziciaka na podwórko samego nie puscisz.. nie da rady.

faktycznie.. zycie dziecka na wsi jest inne.. nawet jakies zajecia dodatkowe, jak ktos ma daleko do miasta.. to w cholere kursow.. jezdzenia w kazda strone.. no trzeba sie poswiecac.

Rowniez nie jestem rolnikiem, ale za to mieszkam na wsi pod miastem. Cenie cisze i spokoj... Teraz juz minely czasy, kiedy wieś uwazano za dziure, przepasc itd. A co do dzieci, to uwazam ze duzo bardziej zaradne sa te ktore wychowaly sie na wsi.... Nie wspomne tutaj o pseudo blokersach, ktorzy z braku zajecia i pracy "roznymi" rzeczami sie zajmuja ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się