Skocz do zawartości

Polecane posty

jaro    163

"wiele wiecej jej nie potrzeba bo patrzy sie na to co ma w środku "-Hannibal Lecter ? :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

:lol: :lol: UPITY SZCZĘSCIEM,NAĆPANY MARZENIAMI :P jak to facet

O, w drugą stronę też to działa " Panie daj mi męża, może być garbaty i o jednym oku, byle tego roku" :P

macias611    15

zostawcie już te ryby w spokoju :D najważniejsze to być sobą, jak dziewczyna będzie w porządku to zrozumie że nie udajemy i wtedy jest pole do popisu :) no chyba że tak jak co niektórzy mówią szuka księcia...

FINN    988

@jaro, szczere wyrazy współczucia, skoro tylko "kaszaloty" zławiasz...

Kurde, chłopaki... wałkujecie po raz enty te same wątki... i jakoś zero efektów... każdy narzeka, a że to ,ze tamto... że z miasta to gorsze, ze wsi to złote dziewczyny... i nie wnosicie nic konkretnego do tematu... jedni udają kozaków w necie, a nawet nie potrafią z szacunkiem zagadać do dziewczyny przez gg, bo od razu wyskakują z seksem... inni porzuconych... a jeszcze inni wszech i wszystko wiedzących... , a guzik prawda, weźcie jeden z drugim i trzecim razem ogarnijcie się , zastanówcie się co robicie źle i jak to na prawić i do dzieła... a nie gdybać... tylko działać...

macias611    15

FINN ale nie zawsze się ma czas aby przy kompie siedzieć... ja np wole komóre na początku- pisanie sms rozmowy o tym i o tamtym, ale nie ma to jak w 4 oczy :) seks to dla mnie jest ostatnia sprawa...

jaro    163

Finn-Twoja wycieczka osobista nie za wiele wnosi bo jak powszechnie wiadomo kaszalot nie jest rybą... :D .Więcej luzu

banan575    104

to kto to ma byc robol do roboty??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Juz jeden tu taki byl co szukal robola :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Siwy7406    46

Teorii dużo, działania nie wiele a problemy macie dalej. Dlaczego? Każdy musi odpowiedzieć sobie sam bez tego nie widze rozwiązania.

macias611    15

nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! broń Panie Boże!!!!!!!!! to musi być po prostu dziewczyna która zrozumie specyfike wykonywanego przez nas fachu :) tylko tyle :) no i żeby można było porozmawiać no i czasami pomilczeć razem :) po prostu być ze sobą :)

StasiekS    72

No i moim zdaniem takie podejście to jest życiowy błąd, bo prawda zawsze wyjdzie na wierzch i stąd potem nieudane związki, rozwody itp. przecież tu chodzi o to aby dobrać kogoś do siebie a nie -że laska mi się podoba to od razu muszę ją zdobyć za wszelką cenę. Wiadomo każdy jest inny ja na przykład nie zniósł bym myśli że ktoś mnie chce bo wcześniej nakłamałem bo wtedy wychodzi na to że ona chce nie mnie tylko wytwór moich kłamstw.

To ty podrywając dziewczynę zawsze mówisz jej prawdę? Czyli coś w stylu, "Cześć, jestem Bizar, nie umiem gotować, sprzątać ani prasować. Książek także za często nie czytam a w weekendy lubię się z kolegami porządnie upić. Nienawidzę ekologów itp. a sukienka w którą się ubrałaś jest okropna."? Czy jednak próbujesz coś tam podkoloryzować żeby lepiej wypaść w jej oczach?

bizar    15

Aha no i wszystko jasne dlaczego co niektórzy lubią koloryzować, jak się ma lewe ręce do wszystkiego. To Ty kolego lepiej od razu wynajmij sobie te gosposie będziesz miał sumienie czyste i mniej kłopotów, jak dobrze poszukasz to może znajdziesz jakąś Chinkę za miskę ryżu.

bizar    15

Nie rozumiem Ciebie kolego, aby zwrócić na siebie uwagę wcale nie trzeba kłamać ani koloryzować, wystarczy mieć coś sensownego do powiedzenia.

StasiekS    72

Co za wspaniałe forum. Nikt tu nie kłamie, każdy jest uczciwy itp. Tylko na w realu tego jakoś nie widać.

Fartrac675dt    89

@StasiekS a co ty sie z choinki urwałeś czy dopiero spadłeś forum to forum każdy pisze jak chce a czy prawdę czy lubi kłamać jego sprawa pisze ktoś np . mam Bmw złoty łańcuch na szyi i konto na kanarach i co sie okazuje nie zadne bmw tylko jakiś złomek łańcuch na szyi od byka wytarty no i konto na kanarach ale puste a drugi jak powie ma to i to tym sie zajmuje to inaczej wyglada od tego jest te forum od wolnych wypowiedzi jeden jest realistą a drugi marzycielem

leila    0

a ja szukam chłopaka na dobre i złe domatora moze byc z kraju i z zagranicy w moim wieku 33-40 i wysoki powyzej 175 cm kawaler bezdzietny domator

ja z pomorskiego

xena76@op.pl

Edytowano przez leila

gregorius    123

a ja szukam chłopaka na dobre i złe domatora moze byc z kraju i z zagranicy w moim wieku 33-40 i wysoki powyzej 175 cm kawaler bezdzietny domator

ja z pomorskiego

xena76@op.pl

napisz do tygodnika rolniczego...........................................

piotrkrk    31

A czy na imprezach czy gdzie indziej ,każdy ma przypisaną łatkę ,że "jestem z miasta" ,"jestem ze wsi"??

Kiedy spotykamy ludzi,nie sposób ocenić kto skąd pochodzi,miastowi czy ze wsi,wszyscy wygladają tak samo,tak samo mówią,tak samo się ubierają.

Granica pomiędzy wsią a miastem,wciąż się zaciera.Miastowi coraz częściej migrują na wieś,a i wieś już nie ta sama co dawniej..

Jedynie mozna stwierdzić ,ze ludzie pochodzący ze wsi ,mają w swoim życiu trudniej-bo nie zawsze warunki życia pozwalają na to by mogli rozwijać w sobie co najlepsze,niejednokrotnie życie codzienne zmusza do trudnych decyzji i wyborów,względem wyksztalacenia,zainteresowań itd.

Nie ma podziału miasto/wieś tylko my sami takie podziały tworzymy w swojej podświadomości.Znam ludzi którzy ,od pokoleń żyją w miastach,i nigdy nie byłi w kinie,teatrze,itd.Nie czytają,nie rozwijają się,ale są z miasta i to umacnia ich ego bycia lepszym

Czy ja wiem, moze dawniej tak było.... Dziś wg mnie określenie kogoś "wieśniakiem" nawiązuje do miastowych cwaniaków, dresów czy szpanujących małolatów w starych BMW. Osobiście oczywiscie nie wyobrazam sobie mieszkanie w miescie. Wies jednak uspokoja, wycisza itd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się