Skocz do zawartości

Polecane posty

FINN    988

a AgroRandka, to kącik w którym jest dodany ten temat, więc panowie, piszcie z sensem i na temat, a nie czekajcie na zbawienie aż same dziewczyny do was napiszą, a jak już piszecie to piszcie tak aby ktoś zwrócił na was uwagę :) mam na myśli płeć przeciwną :)

ewezim    0

hejka!!

czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??

Witam serdecznie,

Program telewizyjny poszukujemy mężczyzn, którzy posiadają gospodarstwo rolne i szukają dla siebie odpowiedniej partnerki. Jeśli szukasz miłości, jesteś odważny i nie boisz się kamer napisz.

Prześlij swoje imię i numer telefonu na adres e.zimny@tvn.pl Oddzwonię i wyjaśnię formułę programu.

siema !!!

chłopaki ja myślę że dziewczyny na gospodarkę to wymarły gatunek ja miałem dziewczynę 5 lat a jak przyszło co do czego to po szła w ... i jestem sam teraz szukam dziewczyny,która ze mną by poprowadziła gospodarstwo, i ciężka sprawa a jak tam może macie siostry? :rolleyes:

Witam serdecznie,

Program telewizyjny poszukujemy mężczyzn, którzy posiadają gospodarstwo rolne i szukają dla siebie odpowiedniej partnerki. Jeśli szukasz miłości, jesteś odważny i nie boisz się kamer napisz.

Prześlij swoje imię i numer telefonu na adres e.zimny@tvn.pl Oddzwonię i wyjaśnię formułę programu.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No Panowie nie wstydzimy się,korzystamy z szansy :)

Gość czacha17   
Gość czacha17

No Panowie nie wstydzimy się,korzystamy z szansy :)

Z szansy na co ???-na sukces ,kasę , lepsze jutro a może na ośmieszenie siebie i przy okazji wszystkich rolników .

Jak koncepcja tego programu jest podobna jak serial "Złote łany " to chyba sama umiesz dopasować odpowiedź ,bo jak oglądam wspomniany wyżej serial to mam mieszane uczucia co do sposobu przedstawienia w nim "rolników " .

Swoja drogą przypomniał mi się program Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku " (jak dobrze pamiętam ) i temat był podobny bo były rozmowy z dziewczynami jak to rolnicy starali się o względy tych dziewczyn . Jak dziewczyny zaczęły opowiadać o rolnikach to nie było wiadomo komu bardziej współczuć ,czy tym dziewczynom że im się trafili tacy "amanci ",czy tym chłopakom że te dziewczyny tak ich "obsmarowały " na całą Polskę .

Ale może są tu koledzy co maja "dobre gadane ",i super wygląd i dzięki ich występowi w TV opinia o nas rolnikach zmieni się na plus .

Do odważnych świat należy ,więc próbujcie :)

kapi123    14

To będzie na takiej zasadzie jak w Niemczech to nakręcili :mellow:

Edytowano przez kapi123

wiesmag    52

beret to mam wyprasować?o zgrozo może wyprać? :lol: antenkę to na prawą czy lewą stronę?

gumiaki to chyba wyjściowe wciągnę-co nie?onuce to mogą być noszone-nie będzie widać.

:lol: :lol: :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@wiesmag chociaż Ty tu masz prawidłowe podejście :lol: :lol: tylko tak mocno nie szalej :lol:

FINN    988

@wiesmag, a zapomniałeś o świątecznym uniformie roboczym :D

GoRAL1    63

a AgroRandka, to kącik w którym jest dodany ten temat, więc panowie, piszcie z sensem i na temat, a nie czekajcie na zbawienie aż same dziewczyny do was napiszą, a jak już piszecie to piszcie tak aby ktoś zwrócił na was uwagę :) mam na myśli płeć przeciwną :)

jakoś nie zauważyłem Agrorandki

a odnośnie dziewczyn to z t uwag to trudno

smieszka111    3

Za tymi dziewczynami to musicie się lepiej się rozglądać, przecież w Polsce jest nas więcej niż was:)

wiesmag    52

zez rozbieżny przy tym pomaga-każde oko w swoją stronę-to dwie na raz można wypatrzyć :lol:

smieszka111    3
Napisano (edytowany)

Mój sąsiad ma takie oko rozbieżne, ze butelki po wódce wyrzuca na przez ogrodzenie na nasze pole, zastanawiam się czy to przez zeza czy przez to, że boi się, ze żona zobaczy :lol:

Edytowano przez lukaczmarek
Cytowanie

Migotka    22

Za tymi dziewczynami to musicie się lepiej się rozglądać, przecież w Polsce jest nas więcej niż was:)

wiesz co ? bardzo sensowana wypowiedź :)

jak nie ta rolniczka, to będzie inna, ich nie brakuje ;p

(oczywiście poza mną)

pozdrawiam

danield28    33

Szkoda tylko, że ta nadwyżka kobiet dotyczy pań po 70-tym roku życia... Pozdrawiam ;)

FINN    988

taaa, a potem będzie, stary człowiek i może... ;) lub już nie... ;)

lechu1602    5
Napisano (edytowany)

hehe, najpierw to trzeba dożyć do tej emerytury, a jak tak dalej pójdzie to pewnie będziemy musieli pracować do tej 70-tki... :)

Edytowano przez lechu1602

mlody4564    12
Napisano (edytowany)

wiesz co ? bardzo sensowana wypowiedź :)

jak nie ta rolniczka, to będzie inna, ich nie brakuje ;p

(oczywiście poza mną)

pozdrawiam

ta nie brakuje rolniczek bynajmniej u mnie w rejonie ich nie ma , ale za to są nawet fajne dziewczyny ale one nawet o rolnictwie nie chcą słyszeć :(

Edytowano przez mlody4564

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się