Skocz do zawartości

Polecane posty

agrouki    8

martina moje było lepsze te chinskie przysłowie,panowie szkoda mi was zebyscie nie skaczyli jak mój sąsiad zapiernicza od rana do wieczora bo ziemie na kredyt wzioł a zona z tesciowa mu jeszcze dopierniczją szkoda goscia

Migotka    22

to ze mnie bedziecie atakować to było do przewidzenia bo one wami manipulują lub chcecie sie podlizac jakie to przejrzyste juz sie robi zal mi was panowie i te wasze teorie dlaczego tak jest to zadne nie trafione

kto kim nanipuluje ? myslisz że każdy to bierze na powaznie ?? wyluzuj ;) jakbym miala wierzyc we wszytsko co piszecie, to ludzki rozum by nie ogarnął ... każdy tu może być zarówno rolnikiem, chińczykjiem, księdzem , bambrem czy właścicielem połowy klubów go-go , wiec nie mow ze ktoś komus na siłe chce imponować , jak chce ktos być miły ok, ale jak ktoś - typu twojego atakuje dziewczyne i określa nie znając , to tu chyba trzeba sie zastanowić nad sobą ..., hmm a może poprostu, chcesz sie przytulić , a nie masz szansy przebicia wśród wielu panów rolników... haha ;p

jaro    163

jaro w 2 h 40 m zrobiłeś 470 km? no ale na autostradzie? to lekko, a droga z Poznania do Mielna wiadomo jaka jest....

No nie wiadomo (nigdy tamtędy nie jechałem) ale ten czas zrobiłem autem w 5 osób a nie motocyklem...

Migotka    22

Czy Wy również widzicie podobieństwo agrouki-ego do staskaS ? hehe:)

hah, dobrze zauważyłeś, tylko tamten siadł mi na głowę, a ten się czepił innej ... ;)

jaro    163

martina moje było lepsze te chinskie przysłowie,panowie szkoda mi was zebyscie nie skaczyli jak mój sąsiad zapiernicza od rana do wieczora bo ziemie na kredyt wzioł a zona z tesciowa mu jeszcze dopierniczją szkoda goscia

To niech dopierniczy żonie i teściowej-jak im nie pomoże to jemu nie zaszkodzi :D

agrouki    8

andrzej zostanie wiecej dla ciebie

Edytowano przez przemrolnik
Obraza użytkownika

Migotka    22

Migotka tam jedzie na wykłady do ogrodu botanicznego i japońskiego ze szkoły ... ;) skąd jestem : mieszkam za górami, za lasami, w niejscu niedostępnym ;p

globus512    17

Tak chwalicie się jak szybko jeździcie i jak brawurowo, więc proszę zobaczyć to.

http://www.krbrd.gov.pl/download/cd/jedno_zycie_10/jedno_zycie_10.zip

Jest to tylko prezentacja, tak ku przestrodze. Posłuchajcie co mówi policjant. Martina pewnie rozumie skoro ma zamiar pracować jako ratownik medyczny, ja mam zamiar jako strażak. Chwila nieuwagi i jest tragedia.

Migotka    22

a to niby ja ******** ?? to ty jesteś ********* I JUŻ ;p

Uspokójcie się i to oboje - jeszcze raz takie coś i się po sypią %%

Edytowano przez MAT912

andrzej2110    529

andrzej zostanie wiecej dla ciebie,

Nie liczy się ilość ale jakość.

A co do twoich zainteresowań to "krowa co dużo ryczy, mało mleka daje"

Migotka    22

hmm no i oczywiście za kilka senkund bedzie najazd na mnie od @agrol... - trudno - z za monitora, mnie ani nie pokroisz, ani nie udusisz, ani nie zrobisz nic,

StasiekS    72

Agrouki, walcz o prawdę! W Tobie jedyna nadzieja żeby znowu przywrócić na tym świecie porządek o który walczyli nasi przodkowie. Nie przejmuj się obrońcami praw zwięrząt, ich już nie uratujesz.

Edytowano przez StasiekS

Migotka    22

szkoda że żaden walec Cie nie rozjechał ...

a już myśłałam, że zginąłeś śmiercią męczeńską ... Stasiek s ...

StasiekS    72

O Migotka , wiedziałem że będzie z Ciebie porządna kobieta. Moje wcześniejsze pisanie nie poszło na marne. Tylko teraz mnie nie zawiedź.

Edytowano przez MAT912
Przezwiska

MaTeUsZ92    6

czegoś tu nie rozumiem, dziewczyna nic nie zrobiłą a tu odrazu ją od jakiś przezwisk ktoś ma tu chyba jakiś problem

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale wyrazy sypatii w temacie :lol: :lol: za duży tłok kobiet :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się