Skocz do zawartości

Polecane posty

coolman111    54

Stawiałem jeszcze na aprilie pegaso, ale w awatarze widac, że bmw ma wyciągnięte kierunki, a aprilia wkomponowane w owiewkę.

Grzechol    0

Dziewczyny pochwalcie się proszę, czy zostałyście już dzisiaj tak solidnie oblane, bo chłodek chłodkiem, ale tradycja powinna być na pierwszym miejscu :D

MaTeUsZ92    6

Tak myślałem albo honda albo BMW ostatnio mocno mysle nad podobnym, martina jak ci sie on sprawuje musze powiedziec coś pieknego taki widok ^^

u mnie jest 10 stopni więc lepiej dziewczyn nie polewać bo się jeszcze pochorują i tyle będzie :unsure:

Edytowano przez MaTeUsZ92

martina    23

Wiesz co objechał całą Polskę w koło bezawaryjnie. Tylko przy wymianie akumulatora leci regulator napięcia. Tak to bardzo wygodny i fajnie sie spisuje.

Grzechol    0

Oj to wstyd mi za przedstawicieli płci mniej pięknej;)

Przecież oblać można ciepłą wodą, a potem zaserwować jakieś grzane wino, tak profilaktycznie;)

Filipoo    14

tylko do laski nie mów "poszłem", bo twój urok osobisty może nie pomóc :P

majster spokojna głowa :D a post poprawiony :D

lechu1602    5

Martina fajny masz ten motor, ale mam nadzieję że nie jesteś takim maniakiem prędkości jak kolega wyżej i jeździsz z rozsądkiem......;)

martina    23

Spokojna twoja rozczochrana :)

Gdybyś czytał wszystkie moje posty to byś się nie martwił, bo ja jazdę motocyklem uważam za przyjemność, a dobrze się mi jeździ w granicach 100-120 km/h

lechu1602 spadaj na drzewo prostować banany :) nie no żart. Ale tak naprawdę nie wiadomo co drzemie w martinie jak wsiada na motocykl :)

przy 100 to dopiero się wrzuca trójkę :P

Edytowano przez dominikziemniak

lechu1602    5

No to dobrze Martina, bo już myślałem że masz tendencje do zamykania licznika, no ale co się dziwić, Ratownik w końcu już nie jedno widzał i ma świadomość.

Dominikziemniak ja myślę że jeździ spokojnie nawet jak wsiądzie na motocykl w kiepskim chumorze...

martina    23

Ale ja nie lubie jeździć szybko. Ja mam mieć wygodnie to ma być relaks nie adrenalina... Tego to ja już mam za dość na praktykach.

MaTeUsZ92    6

No i ja zapraszam do Wlkp. bo jest u nas bardzo ładnie.Ja osobiście też uwarzam jazde moto za przyjemność i tez najfajniej tak ko 100 no ale i depnąć czasem trzeba a kolega Dominikziemniak czym to sie wozi po naszych pieknych drogach Wielkopolski

Edytowano przez MaTeUsZ92

MaTeUsZ92    6

no no to teraz wyjaśnia to te 260 km/h ja sam niewiem co tu brać czy bandziora czy fazerke czy takie coś jak ma właśnie martina

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się