Skocz do zawartości

Polecane posty

Migotka    22

żarcik haha ,śmieszny ;p filipoo zapamiętaj ja rąbnięta jestem i racje mam zawsze haha ;p no jeszcze jest ktoś kogo zaczne już baaardzo słuchac, bo przepowiedział mi grono "skunksiąt" ... haha ;p

romek6340    203

No na imprezach też się zdarzają normalni ludzie czyli moim zdaniem tacy co przyjdą sie zabawić a nia naj***ć i rozrubę robić. Tylko się wtedy nie wyróżniają z tłumu i dopiero jest opinia że sami de**le chodzą.

wiesmag    52

@Filipoo-widzę że tylko ty się starasz-reszta to tylko biadoli-chyba tylko mądrzy przed klawiaturą są,w realu to pewnie ani słychy ani widu.

dla biadolących to chyba tylko lala z latexu(czy tam innego tworzywa) :lol:

co do piłek,kuli-te za duże,te za małe-weźcie se trójkątów poszukajcie :lol: -ważne że są :D

kilka stron biadolenia i użalania-nic dziwnego że was nikt nie chce.

• Like 1

Migotka    22

chyba wszystko juz spi ... trudno a myślałam że zechce mi ktoś jeszcze podnieśc ciśnienie rolnicze w niedzielny wieczór hah

rafff24    26

ee jak tylko rolnicze to nie :lol:

kto tu biadoli? wiosna przecież idzie ;)

Edytowano przez rafff24

Migotka    22

wiesmag - co do piłek,kuli-te za duże,te za małe-weźcie se trójkątów poszukajcie :lol: -ważne że są :D

tego tekstu gratuluję Ci ;) zacznę go chyba używac , o ile to nie kradzież praw autorskich haha , pozdrawiam ;)

rolnicze - tętnicze- żylne- skurczowe i rozkurczowe haha ;p

Filipoo    14

Ale myślenie wg. Was imprezujący ludzie to jacyś debile i nie nadający się do dalszego życia. Jak siedzicie zamknięci w 4 ścianach domu, i gosp to może i tak jest. Można na wszelkie rodzaje imprezować. Ale wg was na takich dyskotekach bawi się hołota, a patrząc na frekwencje to prawie wszyscy nie nadają się do dalszego życia

hola hola kto tak powiedział? ja na zabawy idę pierwszy teraz się zaczną

-7 kwiecień club hades wąsowo pierwsza impreza po przerwie postnej, i tak co tydzień pewnie na zmianę z zabawami w sąsiedniej wsi,

następnie 1-3 maj dni wronek, potem znowu zabawy te co wyżej napisałem, w czerwcu dni szamotuł, krótko po tym zabawy we wronkach lipiec-sierpień w innej wsi zabawa, koniec sierpnia impreza u mnie we wiosce następnie dożynki i tak do końca września, a jeszcze dni wielenia, czarnkowa, lubasza, sierakowa,pominąłem i każda impreza to możliwość zawarcia jakiejś znajomości :)

@Filipoo-widzę że tylko ty się starasz-reszta to tylko biadoli-chyba tylko mądrzy przed klawiaturą są,w realu to pewnie ani słychy ani widu.

dla biadolących to chyba tylko lala z latexu(czy tam innego tworzywa) :lol:

co do piłek,kuli-te za duże,te za małe-weźcie se trójkątów poszukajcie :lol: -ważne że są :D

kilka stron biadolenia i użalania-nic dziwnego że was nikt nie chce.

Póki młody jestem i mam chęci to się staram :)

a tak z ogółu to ja bez obecności kobiety długo nie wytrzymuje i zaczyna mi odbijać :D (bez zbereźnych myśli mi tu) :D

damianzbr    973

chyba wszystko juz spi ... trudno a myślałam że zechce mi ktoś jeszcze podnieśc ciśnienie rolnicze w niedzielny wieczór hah

W Twoim rzepaku widziałem szarą pleśń. Licz się z redukcją plonu do 30 %.

Ciśnienie skoczyło?

Migotka    22

no to widze że co niektórzy nieźle rozbrykani hah , tylko w kalendarzyku zapisz wszystkie imprezy ;p

no właśnie spokojnie z ciśnieniem ;p

Filipoo    14

zapisywać nie muszę bo dobrze pamiętam gdzie jakie imprezy są :D obecność 99% :lol:

rafff24    26

oby, przez relanium i melisę zasnęła, bo koleżanka nie odpowiada ;)

Edytowano przez rafff24

Migotka    22

może byc nawet metalowy , choć złom drogi to nie wiem , zresztą nie pamietam uderzenie było zbyt silne by pamiętac ;p

ps albo mi sie wyfdaje albo robi się tu bardzo wesoło, nawet umarły zaczął by się śmiać ... :)

Filipoo    14

za mocno ją atakowaliście wszyscy na raz :D

spokojna głowa ona czuwa :D

złom drogi to swoją droga ale jak młotek szlak trafi? a za starego nowego się nie kupi :D :D zostawmy ten młotek w spokoju :) i zastanówmy się jak pomóc piszącym tutaj by się odnaleźli ( nie dotyczy tych co się odnaleźli :D )

Edytowano przez Filipoo

suzuki21l    5

Filipoo chyba wbiję do ciebie na PW , po terminy imprez, bo u nas nic się nie dzieje, (a nie jest raz majówka) nie ma gdzie wyjść, prócz na dyskę opisywaną wcześniej,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się