Skocz do zawartości

Polecane posty

oj tak, to jest najgorsze.... jest zaufanie itd i nie podejrzewałbyś jej o coś takiego a tu nagle taka niespodzianka nie miła.... ale co tam kij jej w ryj, to ona się zeszmaciła a nie ja :P

jaro    163

Jeszcze gorsze może być jak jej mąż dowie się że nie byłeś taki ostatni... :D

karolu    1

ale o co chjodzi?//?/ :)

apropos

jestem po targach fermna 2012

(udanych:)

Edytowano przez karolu

jaro ja w układy z dziewczynami w związkach nie wchodzę bo to jest niebezpieczna zabawa :P

karolu a pod jakim względem udanych?? Były fajne hostessy?? Zdobyłeś do nich numery?? :P

lechu1602    5

hehe,no dokładnie dominikziemniak dzisiaj to normalnie hostessy rozdawały ulotki razem z numerami hehe :)

lechu1602    5

hehe, ale troche z tematu zbaczamy. Ale tak wam powiem że na tych dzisiejszych targach to było ciekawie nawet, jeśli chodzi oczywiście o dziewczyny, tyle że one raczej by nie były zainteresowane rolnictwem . .

rogas    16

A wiecie co najgorszego może powiedzieć najlepszy kumpel gdy żalicie mu się, że wasza dziewczyna jest zimna w łóżku?

-no..

cinek1808    27

może powiedzieć ze on odnosi inne wrażenie

Edytowano przez cinek1808

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ups :D

jaro    163

"może powiedzieć ze on odnosi inne wrażenie "-a za chwilę -Ty może być coś na rzeczy bo Robert też mówi że ta Twoja to jakaś taka zimna ... :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, może i ja dołączę się do tematu. Zgadzam się z Tobą @Slonce w Stu procentach. Nie mógłbym być z dziewczyną tylko ze względu na majątek, lub pozycję społeczną. Dla mnie dzieczyna musi mieć to coś, wygląd to nie wszystko, ja cenię sobie u was KOBIET przede wszystkim naturalność, i szacunek dla Samej siebie i mimo to że znam wiele dziewczyn to nie spotkałem jeszcze tej ''Jedynej" ale mam nadzieję że się uda. nie można szukać ideału samemu nim nie będąc .Ludzie na świecie są różni i dlatego ten świat w ogóle funkcjonuje i dlatego każdy z nas ma inne oczekiwania wobec swojej drugiej Połowy.

Szacunek powinien mieć każdy do samego siebie, bez względu na płeć:)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To już ups przez duże U, ale i tak ładny, taki różowiutki :)

Slonce owszem, każdy powinien mieć szacunek do siebie. Lecz nie wiem czemu ale wydaje mi się, iż częściej brakuje go kobietą. Oczywiście nie wszystkim, żeby była jasność :P

lechu1602    5

Ehh ... Słońce masz znowu rację, ale jako facet muszę po części poprzeć dominikaziemniaka, bo często widzę dziewczyny które siebie nie szanują w należyty sposób, ale dosyć już o tym szacunku, ważne że są na tym świecie takie kobiety jak Ty i to się liczy :)

scott11    0

Chłopaki , nie zamęczcie dziewczyny bo nam ucieknie . Skądinąd podziwiam Slonca podejście do "sprawy" ( sam dałem tutaj trochę do pieca ) .

jacek456788    0

sam mam już dziewczyn od prawie roku wiosną minie rok już jest moja narzeczoną w żniwa jak trzeba było to prasą rolującą jeżdziła u mnie i dodam że na studiach jest na 3 roku ładna inteligentna taka blondynka i nie przeszkadza jej że jestem rolnikiem z przymusu a znowu brat ma dziewczynę to nawet w rolnictwa znać nie chce uważam że dziewczyna jest poto aby też pomagała przecież w żniwa u mnie to roboty jest w opur ja tnę kombajnę po usługach dużo brat zwózka ojciec zboże od kombajnu odwozi a moja justynka prasą prasowała i czasami dzadek pomaga

lechu1602    5

no no, jacek 456788 masz wielkie szczęście że znalazłeś taką dziewczynę, po twojej historii widać że musi cię naprawdę kochać, ale przede wszystkim szanuje twoją pracę. Sam chciał bym mieć taką kobietę. zgadzam się z tobą odnośnie pomocy w czasie żniw, wtedy każda minuta jest na wagę złota.:)

pawelol111    709

Sam facet na gospodarstwie nie da rady jeśli ma dużo i taka jest prawda. Wiadomo... doić krowy trzeba chcieć i taką kobitkę co zechce to robić to ze świecą szukać :D zresztą, nie dziwie się. Zmarnowane życie bo człowiek jak pies do tej obory uwiązany. Co innego pośmigać co jakiś czas na rolce czy na innym sprzęcie.

No fajnie by było znaleźć taką dziewczynę jak ma jacek456788. Tylko oby jej to się po jakimś czasie nie znudziło. Ja niestety póki co takiej dziewczyny nie spotkałem... Tzn dla mnie najważniejsze jest to, żeby rozumiała co to jest praca na roli i to szanowała, nawet jeśli by nie chciała pracować w tej branży :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się