Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damianzbr    976
Napisano (edytowany)

Na rżnięciu...

Hehe, a to ciekawskie te Twoje koleżanki.

Edytowano przez damianzbr

jaro    163

No wiesz jak ktoś jest dajmy na to kiperem i do tego pracoholikiem i robotę dzień dnia do domu przynosi :D to może to być ważne...

PS.Albo Pracownikiem Roku miejskiego prosektorium.

therider    6

A ciekawe czy jest na forum jakaś dziewczyna która chce chłopaka na gospodarkę. Jak tak to ja się zgłaszam ;)

;) ;)

twix123    0
Napisano (edytowany)
<br />

Mi czasami też się pytają dziewczyny czym się zajmuję i jakie mam plany na przyszłość ( zawodowe ), to mówię że jestem ,, Drwalem ,, i żadna mnie jeszcze z tego powodu nie zostawiła a wręcz przeciwnie dopytują się na czym ta praca polega.<br />

</p>

Wiesz to nie o to chodzi ze mnie zostawiła tylko zwiała zanim się cokolwiek zaczeło. niestety.. A bardzo fajna była.

Edytowano przez twix123

samczyk1991    82

A ciekawe czy jest na forum jakaś dziewczyna która chce chłopaka na gospodarkę. Jak tak to ja się zgłaszam ;)

;) ;)

Hehe, najlepiej żeby miała z 200ha i stado Fendt'ów w garażu, a samo gospodarstwo bez hodowli :P

twix123    0

A czy to ważne jaki ma się zawód? :)

Mi to nie przeszkadza Jaki kto ma zawód. Jesli moja dziewczyna chciałaby zostać i pracowac na swoim gospodarstwie to czemu nie. <Przeprowadzka fajna rzecz. Potrafię to uszanować, jesli ktos zajmuje się tym co lubi.

Hehe, najlepiej żeby miała z 200ha i stado Fendt'ów w garażu, a samo gospodarstwo bez hodowli :P

Ale macie chłopacy wymagania, Oby kochała i szanowała a reszte to się da.

Filipoo    14

Mi czasami też się pytają dziewczyny czym się zajmuję i jakie mam plany na przyszłość ( zawodowe ), to mówię że jestem ,, Drwalem ,, i żadna mnie jeszcze z tego powodu nie zostawiła a wręcz przeciwnie dopytują się na czym ta praca polega.

Witam kolege po fachu :D

ady tam gadacie co ja mam powiedziec? zajefajna kolazanka mi zwiała :mellow: poleciała do angli <_< a taka fajna była :rolleyes: wrecz jeszcze bym sie :wub: ale dała noge -_-

cinek1808    27
Napisano (edytowany)

;) ;)

przyłączam się do kolegi chociaż może być tez w drugą stronę Edytowano przez cinek1808

Famer21    6
Napisano (edytowany)

drwał to jeszcze, ale jak się mnie pytają i mówie mechatronik to się pytają "a to rodzaj naprawiania samochów za pomocą komputera?" xD Odpowiadam "powiedzmy, ale to bardziej skomplikowane". Najlepsze jak się blondynka o to pyta xD - wiem wredne to było..

Edytowano przez Famer21

janusz20    105

No tak spec od zaawansowanych mikserów i expresów do kawy nie brzmiał by tak intrygująco.

( wiem że dziedzina jest znacznie szersza)

falconeyes    9

A czy to ważne jaki ma się zawód? :)

Oczywiście że jest ważny, nie najważniejszy ale spróbuj żyć z kimś kto non stop rozmawia o pracy lub przynosi obowiązki zawodowe do domu.

A co do rolnictwa to ja osobiscie uważam, że to nie jest praca tylko... sposób na życie.

Cinek8541    75

to nie jest praca tylko... sposób na życie.

;) ot to to to -swego czasu pewien sierżant w WP tez uświadomił mi,że wojsko to nie praca jak każda inna to...służba.

UrsusFan1222    23

Odpowiedź dla blondynki:wersja hard ''Czym się zajmujesz ?,jestem rekinem biznesu,na dziale rybnym w tesco. :D

natalia123    0

Oczywiście że jest ważny, nie najważniejszy ale spróbuj żyć z kimś kto non stop rozmawia o pracy lub przynosi obowiązki zawodowe do domu.

A co do rolnictwa to ja osobiscie uważam, że to nie jest praca tylko... sposób na życie.

Może i tak, nie wgłebiałam się w pracoholików itd;)

ale myślę ze w zyciu zawsze mozna znalesc jakis kompromis:)

Famer21    6

Dla faceta praca jest inaczej postrzegana jak dla kobiety. Facet musi mieć to spełnienie, że zarabia więcej, a kobieta, że jej praca jest ważna, liczy się. Dla mnie ważne zawsze było tylko to, żeby podobało mi się to co robie i za co mi płacą i tak jest.

falconeyes    9

praca jest b.ważna w życiu, zależnie od charakteru jednym przesłania cały świat innych nie obchodzi wogóle:D najważniejsze to nie popadac w skrajności i o to się modlę:]

werka    0

Ja dzisiaj doszłam do wniosku, że chyba popadam w pracoholizm. Wczoraj byłam w pracy 12 h, dzisiaj wychodziłam z biura o 18 i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że od wczoraj jestem na urlopie :]

cinek1808    27

w drugą stronę czyli jak? ;)

czyli dziewczyna miałaby przyjść do mnie na gospodarkę.Nie miała by dużo obowiązków.Chętne dziewczyny proszę pisać

StasiekS    72

czyli dziewczyna miałaby przyjść do mnie na gospodarkę.Nie miała by dużo obowiązków.Chętne dziewczyny proszę pisać

Zapomniałeś jeszcze podać ile płacisz za godzinę i czy na umowę o pracę czy zlecenie.

Famer21    6

Przecież w tych czasach kobieta na gospodarstwie zajmuje się domem i ogrodem z tego co widzę, na polu nie ma dla niej żadnej roboty wszystko maszynami robimy, na posesji też nic. Kobieta na wsi to ma swoją prace, a po pracy dom jak w mieście tyle, że więcej m2 do porządkowania ;)

cinek1808    27
Napisano (edytowany)

Zapomniałeś jeszcze podać ile płacisz za godzinę i czy na umowę o pracę czy zlecenie.

do pracy to ja ukraińców zatrudniam.Żona powinna tylko wspierać męża i tak uważam Edytowano przez cinek1808

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się