Skocz do zawartości

Polecane posty

zetorki12    1932
Napisano (edytowany)

Taa , zaraa całą historię przejrzę . Kto o strasznym k**estwie niedawno , a o tych księżniczkach kto ? Ty zaniki masz ?

Edytowano przez zetorki12

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

Tylko co to za odkrycie jak zawsze tak bylo ?
Druga sprawa czy pisanoe o tym cos zmieni ?
Leczysz kompleksy czy jak ? Co tam ksiezniczka sie nie trafila ?
Ci co tu tak sie przechwalaja to dobrze wiemy kim sa w domu ...czesto i gesto pustym
A na forum wielki kasanowa i niewiadomo kto ? Smiech na sali haha ....

Edytowano przez marko-kolo

Sean    238

Taa , zaraa całą historię przejrzę . Kto o strasznym k**estwie niedawno , a o tych księżniczkach kto ? Ty zaniki masz ?

Człowieku zastanów się co piszesz i o co pytasz, mam prawo mieć swoje zdanie i ani Tobie ani nikomu nic do tego, no ja już naprawdę nie chcę Ciebie obrażać, ale nie wiem jak mam z Tobą rozmawiać, no nie bądź podobny do tych dwóch,  bo mam Ciebie jednak za bardziej kumatego od nich.

zetorki12    1932

Zrozum że inni mogą mieć zupełnie inne zdanie , a Ty nie musisz mieć racji . B) Nara

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

Czlowiek ktory publicznie wyraza swoje zdanie i pisze ze nikomu nic do tego ma chyba nie tak z glowa ...ludku jak wykupisz te forum to bedziesz decydowal kto co ma pisac i do kogo
Wyzywa kogo sie da i pisze ze nie chce obrazac ...szczyt debilzmu haha

Sean    238
Napisano (edytowany)

@zetorki No ja to rozumiem jak najbardziej że można mieć odmienne zdanie i jestem zawsze gotowy do polemiki, tylko szlag mnie trafia jak  jakieś buraki chcą mi narzucić co ja mam pisać i jakie mam mieć zdanie.     :)

Ps. te buraki to nie do Ciebie było, ciągle w ciebie wierzę że tylko popadłeś w złe towarzystwo. Nara.

Czlowiek ktory publicznie wyraza swoje zdanie i pisze ze nikomu nic do tego ma chyba nie tak z glowa ...ludku jak wykupisz te forum to bedziesz decydowal kto co ma pisac i do kogo 
Wyzywa kogo sie da i pisze ze nie chce obrazac ...szczyt debilzmu haha

z  tobą jest gorzej niż myślałem, przeczytaj  PODKREŚLONE coś NAPISAŁ,     :lol:  za powrotem U- Becji mu się  zacniło    :P    :lol:

Przecież to ty powtarzam już któryś raz z kolei narzucasz mi co ja mam pisać i śmiesz mi wmawiać że to ja narzucam szczytem kretynizmu przeszedłeś  samego siebie.     :lol:

Co do wyzwisk, debila zawsze nazwę debilem skoro już nic do niego nie dociera.  

Edytowano przez Sean

mariuszd93    489
Napisano (edytowany)

Powtarzasz do znudzenia że możesz wyrażać swoje zdanie i nikt ci nie zabroni , a jednocześnie sam zabraniasz tego innym. Nie widzisz sprzeczności? Ty cierpisz na jakąś chorobę? To megalomania? Syndrom odrzucenia? Czy po prostu żyjesz w urojonym świecie?

Edytowano przez mariuszd93

Ansja    309

Tu nie chodzi o żadną moralność, no szkoda że nie zrozumiałeś,    ale może kiedyś zrozumiesz i wrócimy do tematu.     :)

A co nie wolno mi mieć własnego zdania, albo doradzić komuś?   :P  CHYBA TO FORUM DORADCZE W KOŃCU NO NIE?   :P    :)

Z tego co wiem to już mamy taki urząd co się zwie Doradztwo Rolnicze ;)

Nie trzeba kolejnego :D

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

Gdzie i kiedy ja bronilem oceniac to co pisze ?
Gdzie choc raz napisalem tak jak ty ze nikomu nic do tego ? Skoro pisze to co pisze to normalne chyba ze jestem oceniany za to co pisze ...
Co widzisz nie logicznego w tym zdaniu ?nie rozumiesz ze twoje zdanie jest ocemiane przez innych ? Co zabronisz , moze to karalne ?haha

Ludku to nie twoja wlasnosc i nie jestes juz modem zbawicielem
Dotrze to do ciebie czy nie ?...masz problem bo nie radzisz sobie z krytyka ? Trudno ....przyzwyczajaj sie

Sean    238

Własne zdanie na różne sprawy, a czepianie się kogoś osobowo to dwie różne sprawy, ale niektórym już nie przetłumaczysz, no cóż wychowani i pamiętają stare czasy

PRL-u i nie mogą się pogodzić ze swobodą słowa .      :P    :)

mariuszd93    489

Człowieku nie bądź śmieszny, nie będę nosił drzewa do lasu . Czytać chyba umiesz

aletes    52

Uuuu ciekawie tu,może bym została ale lecę pobiegać bo muszę się rozładować - wiecie szkoda nowej pompki ;) a wrzucę w galerie swojego warkocza jak przystało na księżniczkę tylko później :P

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

Sean Zaprzeczasz sam sobie w jednym zdaniu bo ewidentnie sam nie rozumiesz jak bladzisz
Oceniamy i jetesmy oceniani po tym co piszemy ...wiec co ty tu zmyslasz czlowieku ?

Sean    238
Napisano (edytowany)

No to nie zawracaj d*py i nie rzucaj bezpodstawnych oskarżeń jak nie potrafisz nic udowodnić że się kogoś czepiam oprócz kilku forumowych zadymiarzy. 

Sean Zaprzeczasz sam sobie w jednym zdaniu bo ewidentnie sam nie rozumiesz jak bladzisz 
Oceniamy i jetesmy oceniani po tym co piszemy ...wiec co ty tu zmyslasz czlowieku ?

Oj komuna narobiła ci w głowie musztardy, oj narobiła.    :P    :lol:

Edytowano przez Sean

marko-kolo    213

Jasne ...wszyscy co sie z toba nie zgadzaja to zadymiarze...haha
Co udowadniac ? jak znowu sam przeczysz sobie w jedny zdaniu zaprzeczajac ze" nic ,"to kilka osob
To w koncu ilu nas jest ? Bo juz sie gubie ....czyzby wszyscy co ci nie slodza to zadymiarze?

mariuszd93    489

Dziadek jakieś oprócz jest jednak , no czyli sam się przyznajesz. Tylko po co się znów spinasz ? To niebezpieczne w twoim wieku

Sean    238

Dwa stare ramole za młodziaków się mają.     :lol:

mariuszd93    489
Napisano (edytowany)

Przecież ty jesteś sam,

Za kogo się tam masz, to nie wiem, ale na pewno jesteś w błędzie

Edytowano przez mariuszd93

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

Wiesz ...nasza wizytowka sa kobiety z ktorymi jestesmy
Nie musimy sie slinic i osaczac kogokolwiek na forum aby cokolwiek udowodnic haha...

Sean    238

Nie musimy sie slinic i osaczac kogokolwiek na forum aby cokolwiek udowodnic haha... 

Właśnie udowadniacie że mnie chcecie osaczyć, nic z tego chłopaki ja nie z tych, poszukajcie innej dziurki z tyłu, najlepiej między sobą      :lol:  ja preferuję dziurkę z przodu    :P      :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się