Skocz do zawartości

Polecane posty

Sean    233

Baju ,baj ...nie powiem ,bo to nie rozmowa o tym co lubię a co nie ...ale jedno Ci powiem całkiem serio ...nie traktuj wszystkich kobiet tak samo ,bo nie są takie same .

Jednak  kobieta powinna być kobieca,   :P  bo w przeciwieństwie do faceta jej "twardość" uroku nie dodaje.     ;)

Spokojnej nocy.   :)  

Meg5    342

Meg - czyżby małżonek wpadł w rutynę i zapomina o drobnych komplementach ? 

Nic z tych rzeczy ,mój Mąz  wie co lubię i na pewno nie jest to tania gadka  :)  

No moim skromnym zdaniem kobieta musi być odrobinę próżna . Oby bez przesady .

Jaka  to odrobina ,to już kwestia gustu . Odrobinę to każdy z nas jest próżny .  ;)

Sean jak Twoja wypowiedz ma się  do mojej ,bo nie rozumiem ? Nic o ''twardości ''nie wspomniałam ,a tylko chce Ci uświadomić że mimo wszystko każdy jest inny i ma inne upodobania .   To że kobieta niekoniecznie preferuje pewne zachowania ze strony mężczyzn ,nie oznacz że brak jej kobiecości ?  Sean wąski tok myślenia masz ,a czar jaki Twoim zdaniem działa na kobiety ,być może działa ,ale nie na wszystkie . Są jeszcze kulturalne kobiety ,które po prostu nie wyprowadzają Cię z błędu ,ale założę się ,że i trafiłeś i na takie ,co bez ogródek powiedziały co myślą . :P   

Sean    233

Sean wąski tok myślenia masz ,a czar jaki Twoim zdaniem działa na kobiety ,być może działa ,ale nie na wszystkie . Są jeszcze kulturalne kobiety ,które po prostu nie wyprowadzają Cię z błędu ,ale założę się ,że i trafiłeś i na takie ,co bez ogródek powiedziały co myślą . tongue.png   

:) Faktycznie chyba się nie rozumiemy, wyważone komplementy z mojej strony traktujesz jako tani podryw? dlaczego za miły komplement miałyby mi powiedzieć co o mnie myślą? jeżeliby to któraś zrobiła, to albo ma zbyt duże mniemanie o sobie, albo coś z nią nie tak.    :P  Oj Meg, coś mi się zdaje że niby powinnaś znać mnie dosyć dobrze, ale pisaniem jako Sean, zburzyłem Twój tok myślenia.     :D  

mariuszd93    489

Wywarzone komplementy i ty? hehe bez żartów... sean a ja mam podejrzenie , graniczące z pewnością- że to ty masz wybujałe mniemanie o sobie. Że coś z tobą nie tak- to już oczywiste...

Meg5    342

Faktycznie chyba się nie rozumiemy, wyważone komplementy z mojej strony traktujesz jako tani podryw

Ty Żonę swoją komplementuj ,a nie inne kobiety ?  Nie uważam też komplementów za podryw ,tylko za brak możliwości na normalną rozmowę ,z kimś takim . 

Oj Meg, coś mi się zdaje że niby powinnaś znać mnie dosyć dobrze, ale pisaniem jako Sean, zburzyłem Twój tok myślenia.     biggrin.png  

Sean pokazał Twoje  oblicze i  skomplementował mnie niejednokrotnie ...się jeszcze dziwisz że mnie zemdliło i mam wstręt ?   :ph34r:  :rolleyes:  :D

Sean    233

Zawsze powtarzam że forum służy do dobrej zabawy i traktować je tak należy, a Ty Meg bierzesz wszystko zbyt na serio, powtarzam też że komu nie pasuje mój styl pisania, przecież nie musi ze mną rozmawiać.     :)  

Pigmei    68
Napisano (edytowany)
 Nie uważam też komplementów za podryw ,tylko za brak możliwości na normalną rozmowę ,z kimś takim

nie tak dawno  my podyskutowaliśmy sobie o związku i  wyszło trochę za poważnie, a od komplementów trzymałem sie z daleka. W tym temacie jednak lepiej pisać tak pół żarem, pół serio :)

Pozdrawiam, czytelnik  :P

Edytowano przez Pigmei

PRIMO    175

Czas godowy nastał no i stroszą piórka :lol:

Sean    233

Co wy tu tacy bojowi?- aż stach coś napisać ;)

Napisz cokolwiek, to już będzie dobrze.     :P      :)

aletes    52

Jestem zawsze- jednak zluzujcie troszku, bo lipa :( co tam już po?

Sean    233
Napisano (edytowany)

Cokolwiek ;)

No cokolwiek, bo jakoś nie jesteś zbyt rozmowna.

nie tak dawno  my podyskutowaliśmy sobie o związku i  wyszło trochę za poważnie, a od komplementów trzymałem sie z daleka. W tym temacie jednak lepiej pisać tak pół żarem, pół serio :)

Pozdrawiam, czytelnik  :P

Widziałem tą dyskusję, Meg udowodniła już nieraz że toleruje tylko tych co nie śmią się jej sprzeciwić.   :P Ma swoich ratlerków co dużo szczekają w jej obronie.      :P

Edytowano przez Sean

Ywa    499

No cóż...po żniwach???

U mnie jeszcze nie..w trakcie...jak to na północy..zazwyczaj koniec jest w drugiej połowie sierpnia dopiero.

Pozdrawiam wszystkich ciepło :)

Meg5    342
Napisano (edytowany)

Widziałem tą dyskusję, Meg udowodniła już nieraz że toleruje tylko tych co nie śmią się jej sprzeciwić.

Sean ,toć to wypisz wymaluj Ty ...no świetnie się podsumowałeś  ;)

Co do Pigmeia i jego daleko idących wniosków ,po raz kolejny zrobił to byle jak ,byle gdzie i byle z kim  :D  

Ma swoich ratlerków co dużo szczekają w jej obronie.       :P

Problem w  tym ,że nikogo nie mam ,a to są Twoje zwidy ,ale jak już przy pieskach jesteśmy ,to zauważ ,że ratlerki budzą ogólną sympatię otoczenia w przeciwieństwie do rottweilerów ,które większość życia spędzą na smyczy i to w kagańcu . Cóż natury nie zmienisz . :)

Edytowano przez Meg5

Ansja    309

Prawdziwy mężczyzna powinien sobie umieć wybrać sprawny samochód, rasową kobietę, a jak ma jeszcze pieniądze kupić stajnię, to i konia pięknego dokupić też nie będzie miał problemów :P

nikolas29    164

prawdziwy mężczyzna ma dorodnego konia a rasowa kobieta powinna miec stajnię, pozwolic

aletes    52

Łe ...to ja mam stajnie tylko pusta stoi ;) 5 boksów ..ha ,a jeden nawet excellent :)

Ansja    309

Nikolas to do pustych nie zagląda woli te pełne :D
Żeby miał przy czym i co robić :)
Facet bez pracy to nudny facet :P

Pigmei    68
Napisano (edytowany)

Oj Meg, stałości i powagi mi nie brak, nie wiem skąd takie sugestie :blink:

Prawdziwy mężczyzna i prawdziwa kobieta... :D Co to takiego, przecież nie ma takich sztucznych, a co powinni mieć to dosłownie nić porozumienia, a nie  pokazowy status majątkowy w wyszczególnieniami :P

Edytowano przez Pigmei

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się