Skocz do zawartości

Polecane posty

Meg5    342

Ja wiem ,że Ty'' twarde '' argumenty wolisz ,ale już nie ma o czym gadać...wiec kolorowych snów  ;)  :P

Meg5    342
Napisano (edytowany)

Dziewczyny w  gospodarce harują ,a w temacie cisza .... ;)

Sean ,jaka rada na dziś dla dziewczyn ?  :D  :rolleyes:

Edytowano przez Meg5

Sean    233
Napisano (edytowany)

Żeby sobie kokoszki w wodzie odświeżyły.        :P   Jak ktoś nosem dotknie futra, żeby w takim upale nie poczuł zapachu rybackiego kutra.   :lol:

Edytowano przez Sean

Meg5    342

Kokoszki ? Już wiedzę jakie będą zadowolone jak je do wody powrzucam ....o jajach mogę na miesiąc zapomnieć . :D

No tak Sean ,Ty  to jednak głodny jesteś .... :lol:

Ansja    309

Żeby sobie kokoszki w wodzie odświeżyły.        :P   Jak ktoś nosem dotknie futra, żeby w takim upale nie poczuł zapachu rybackiego kutra.   :lol:

Nazwy jak z epoki kamienia :P

Ale gdyby nie ta "kokoszka" to nie jeden kogut by zdechł :D

Sean    233

A bynajmniej nie mam nic przeciwko "kokoszkom",     :P  taka mała rzecz a jak cieszy.      :lol:

aletes    52

Hejka co tu tak zamarło? Ani kogutów ani kokoszek :lol: ;)
Chyba kosicie...a tu pada kuźde...jak żyć jak tak suszy? :(

zetorki12    1932

No jak tak suszy ... - to się napić . No chyba każdy tu się ze mną zgodzi . Nawet mój kolega Lucek nie powie że nie . :ph34r:

PRIMO    175

No i jak się tu nie zgodzić z tobą zetorki ;)

Ansja    309

Jakby to ładnie powiedzieć..hm..
Są faceci którzy sami nie potrafią nawet się odezwac,na forum pokazują pisząc odwaznych,silnych mężczyzn a jeśli trzeba zadbać o własne sprawy to stają się ciotami,wyslugujac się kobietami...z tym,ze i te kobitki jak nie wiedzą o co chodzi to lepiej też niech się nie wpierdylaja tam gdzie nie powinny.Brak w tych czasach prawdziwych mężczyzn okazuje się,ze połowa to ma pipy zamiast jaj :D

Pozdrawiam kolegę "m.." brak słów ,że taki dzieciach z ciebie ;)

Ansja    309

Wczoraj dopiero.
W piątek w mojej miejscowości był Rzeszowski rajd samochodowy...odbywał się 400 metrów od mojego domu....No mówię wam jak się kurzylo ...a kto w potrzebie to kauczuk może skrobać z asfaltu :P

Ansja    309

Mój C330 to za wolny ...a Volvo też wolno jedzie :D Nie zakwalifikowalam się :(

Ansja    309

Suzuki to do orki w polu się dobrze nadaje :D

miglanc88    110
Napisano (edytowany)

Jakby to ładnie powiedzieć..hm..

Są faceci którzy sami nie potrafią nawet się odezwac,na forum pokazują pisząc odwaznych,silnych mężczyzn a jeśli trzeba zadbać o własne sprawy to stają się ciotami,wyslugujac się kobietami...z tym,ze i te kobitki jak nie wiedzą o co chodzi to lepiej też niech się nie wpierdylaja tam gdzie nie powinny.Brak w tych czasach prawdziwych mężczyzn okazuje się,ze połowa to ma pipy zamiast jaj :D

Pozdrawiam kolegę "m.." brak słów ,że taki dzieciach z ciebie ;)

brawa dla ciebie aniu.tylko pominęłaś mały szczegół.jeśli ktoś zerwał z Tobą kontakt to pewnie miał q temu powody?? Nie sądzisz???.nie wspominając o wysyłaniu swoich prywatnych zdjęć i byciu wielce obrażoną za to że czyjaś narzeczona wcale nie jest z tego powodu zadowolona i grzecznie zwraca ci uwagę. Wtedy zaczyna się ubliżanie itp. Mam nadzieję że twój mąż to czyta pozdrawiam.a dzieckiem mogę śmiało określić Ciebie.. Edytowano przez miglanc88

Ansja    309
Napisano (edytowany)

Oj miglanc i o czym ty mówisz teraz ?
Przestań pić tyle bimbru czy czegoś tam jeszcze....
Gdzie ten mój mąż to czyta?
Hm...a tak w ogóle to tu jest dużo mężów na forum jakiś żon :D
Brawo dla ciebie,ze właśnie wyszedłes na idiotę.
Mam dobry ubaw z tego męża :D

Ps
Bądź facetem od początku do końca.Chowasz się właśnie za dziewczynami i nimi się wyslugujesz.Teraz chcesz się wybielić jaki to biedny ty jestes.Dziewczyna za ciebie musi twoje sprawy załatwiać żałosne Hehe

Edytowano przez Ansja

miglanc88    110

No proszę Cię Aniu zastanów się.dziś pisałaś sms do mnie że jesteś mężatką a teraz juz nie? Zastanów się 10 razy nad swym zachowaniem.zazdrość i kłamstwa gubią.więc brnij dalej zapraszam.

Ansja    309
Napisano (edytowany)

Tylko takie pojeby wierzą w każde słowo i później publicznie piszą na kogos.Sam pomyslec mogłeś ...to by nie było takiej sytuacji...a teraz co robisz ?Piszesz nagle do mnie ,jeszcze tu za pośrednictwem formum.
Oskarżając mnie jeszcze o zazdrość...och teraz to się właśnie dzieje .
Ale dobrze,ze jest tu kilku kolegów dobrze wiedzący o obecnej mojej sytuacji ...a i nawet ten"mąż "faktycznie to przeczyta i będzie miał się z czego śmiać :D

Edytowano przez Ansja

miglanc88    110

Prawda boli??? Sama brnerz w tą farsę...ciach temat.zapraszam na pw....miłej nocy.

Sean    233

Tylko takie pojeby wierzą w każde słowo i później publicznie piszą na kogos.Sam pomyslec mogłeś ...to by nie było takiej sytuacji...a teraz co robisz ?Piszesz nagle do mnie ,jeszcze tu za pośrednictwem formum.

Oskarżając mnie jeszcze o zazdrość...och teraz to się właśnie dzieje .

Ale dobrze,ze jest tu kilku kolegów dobrze wiedzący o obecnej mojej sytuacji ...a i nawet ten"mąż "faktycznie to przeczyta i będzie miał się z czego śmiać :D

Pojeby? jeżeli prywatnie wciskasz mu kit że jesteś mężatką, a później wyzywasz kogoś od pojebów że w to wierzy, to raczej Ty zastanów się nad sobą.

Ansja    309

Tak Sean ,bo z miglanca telefonu pisala do mnie zazdrosna jego dziewczyna .Wiec gdy sie nie wie z kim rozmawia ,obcej osobie to nie mówi się prawdy.
A czy ty jesteś też taki by się spouchwalac z każdym obcym?
Następnie czy faceta który wyręcza się dziewczyna można nazwać facetem?

Dawno nie pisałam w tematach ,bo mam ważniejsze sprawy i zajęć.
Kiedy coś zacznę to widać komu się należy i kto ma być "władca forum".

miglanc88    110

Aniu bez obrazy.ale jeśli ludzie odwiedzający ten temat wiedzieli by choć skrawek tego co mówisz prywatnie i porównali to z tym jak teraz próbujesz się wybielić.śikali by po nogach ze śmiechu.zaczynam się obawiać czy ty aby przypadkiem nie żyjesz w urojonym świecie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się