Skocz do zawartości

Polecane posty

Sean    233
Napisano (edytowany)

Skoro musisz... To nie pierwszy raz w końcu... Sean a one z Tobą?

Możesz jaśniej, bo jakoś nie kumam?   :)

Edytowano przez Sean

marko-kolo    213

no kazania wali jak z nut  :D  :D  :D

gorzej z praktyką ale widać nie dorósł ..tyci tyci i co zrobisz komu to pokarzesz ? 

mariuszd93    489

Aletes Słoneczko i tu Muszę Cię rozczarować, ja mam akurat dobre doświadczenia, ale znam na tyle życie żeby dobrze wiedzieć co piszę.     :)

Rozczarowałeś  mnie trochę ;) ale  jako że  jestem wyrozumiały  postaram  sie  wyjaśnić

co napisałeś  ze  musisz  zrobić ?

aletes    52

Master a co z kobietami lekarzami,atronautkami, mechanikami okrętów lub nawigatorami?Mam wymieniać dalej? Jak można tak zaszufladkować kogoś? Takie szowinistyczne to twoje myślenie... :(

Sean    233
Napisano (edytowany)

Rozczarowałeś  mnie trochę  ;) ale  jako że  jestem wyrozumiały  postaram  sie  wyjaśnić

co napisałeś  ze  musisz  zrobić ?

Do rzeczy, do rzeczy bo zachowujesz się jak panna - i bym chciała i boję się.   :)

Edytowano przez Sean

Meg5    342

gorzej z praktyką ale widać nie dorósł ..tyci tyci i co zrobisz komu to pokarzesz ?

Normalnie wstyd ..wyśmieją :D

grego    218

grego to typowa gatka starego kawalera ..bo niby co masz powiedzieć ? 

no wiadomo masz swoje przyzwyczajenia ..mamusia itp . i kto ci tam teraz dogodzi   ?

druga sprawa boisz się po prostu ośmieszyć bo wiesz że się w tej roli nie sprawdzisz i tyle 

a te co się ''same pchają '' - no to na prawdę masz się czym chwalić ..szkoda słów 

na wsi jest najwięcej kawalerów to fakt bo tą są właśnie  takie przypadki jak ty  :D  :D  :D

Bez urazy kolego, ale to typowa gadka starego wsioka, który nie zna świata, a miasto i jego życie widział jedynie na pocztówce... Co choćby próbowała Ci wytłumaczyć Ania, ale na twoje nieszczeście nie byłes w stanie tego zrozumiec, bo do tego trzeba mieć grosz, a no właśnie...inteligencji ;), ale ta jest przeciez Ci obca, bo nie potrafiłes nawet logicznie odpowiedziac na proste pytanie. Niestety bez tego wiele więcej nie zrozumiesz, bo nie potrafisz obserwować ludzi i świata poza własnym podwórzem... Pewnei tez nie pojmiesz, że nie można tylko pisać o własnym zyciu i doświadczeniach, ale jakby Ci to powiedzieć spojrzeć na nie szerzej i wyciagnac pewne wnioski...., tylko takie bardziej logiczne ;)/ Zadam Ci jeszcze prostsze pytanie... czy chciałbyś aby twoja córka skończyła dobrą szkołę, studia i znalazła dobra prace i wiodła dostatnie i spokojne zycie?

Może i te wymagania czasem sie ma za duże, pewnie to mój minus, ale jakieś do cholery trzeba mieć aby nie skończyć tak jak ty mając kobite i przesiadując w necie pisząc z innymi... :ph34r: To dopiero jest przypał.... <_<

mariuszd93    489
Napisano (edytowany)

Do rzeczy, do rzeczy bo zachowujesz się jak panna - i bym chciała i boję się.   :)

Ja  jak panna? no weźże mnie nie onieśmielaj  :P .

Wczytaj sie  , podpowiadam jak mogę ;)

Grego  o  Seanie  mówisz  rozumiem?  bo ja tu nikogo nie  adorowałem  o ile pamietam ,a jak  mówił  Sean  - tak wiem  tłumaczył  się -  to  wolny  kraj  , mam demokrację czy jakos tak 

Edytowano przez mariuszd93

Sean    233

Może ktoś powiedzieć Tej Pani w zielonym awatarku, że nie wielkość ptaszka się liczy ale jak dziobie.   :P    :D

marko-kolo    213

grego swoje wizje kaznodziei zachowaj dla siebie  :P

jakie tam masz doświadczenia z'' tymi co się same pchają'' ?  pisz nie krepuj się 

MasterRoj    81

Jak nie chce mieć dzieci bo nie, bo jeszcze nie czas bo jeszcze nie zrobiłam kariery dla mnie jest niezrozumiałe.

Mechanik okrętów , politykowanie czy inne zawody w których są jednostkowe przypadki i niech tam sobie są ale wmawianie kobietą że tak jest lepiej nowoczesniej(np. wprowadzanie parytetów) to wydaje się takie trochę oszukiwanie, że będziecie szczęśliwe w rywalizowaniu w typowo męskich profesjach. 

Sean    233

Ja  jak panna? no weźże mnie nie onieśmielaj  :P .

Wczytaj sie  , podpowiadam jak mogę ;)

Taaaaaaaaa, jak panna tyłkiem kręci, to może równie dobrze mieć biegunkę.    :P

mariuszd93    489

biegunka to pewnie   tylko  była  wymówka  jak  dar nie  zadziałał .

Sean  nie  bądź jak  ta  wstydliwa panienka  , wczytaj  się  - a  zrozumiesz .

To  nic  trudnego , przecież inteligentny jesteś  ,sam  mówiłeś  ;)

marko-kolo    213

Może ktoś powiedzieć Tej Pani w zielonym awatarku, że nie wielkość ptaszka się liczy ale jak dziobie.   :P    :D

Pani  ptaszkiem nie przestraszysz  :D  :D  :D

aletes    52

My nie musimy z wami rywalizować :P kobiety są lepsze, mądrzejsze i piękniejsze :P miło??? :P

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

to prawda ...dlatego największym wrogiem kobiety jest druga kobieta  ;)

sean co ty dziś taki nudny ? a twój koleś to w ogóle coś bredzi bez przerwy jakieś wizje opowiada ? 

Edytowano przez marko-kolo

Sean    233

biegunka to pewnie   tylko  była  wymówka  jak  dar nie  zadziałał .

Sean  nie  bądź jak  ta  wstydliwa panienka  , wczytaj  się  - a  zrozumiesz .

To  nic  trudnego , przecież inteligentny jesteś  ,sam  mówiłeś  ;)

Wybacz, ale majaczysz chyba.   :P   

Sean    233

My nie musimy z wami rywalizować :P kobiety są lepsze, mądrzejsze i piękniejsze :P miło??? :P

A ja, Narcyz się nazywam.   :P  :D   

Ale  że  co  ? uważasz że nie  jesteś  Sean? 

O co Ci znów chodzi do cholery, mówiłem bierz pół dawki tego co bierzesz.    :D

marko-kolo    213

no widzę pany płyta wam się zdarła a myślałem że będzie wesoło 

grego dawaj te kazanie napisałeś już ? 

mariuszd93    489
Napisano (edytowany)

Sean  Ty  odstaw  całkiem  ,  co  sie  z  Toba  dzieje?  taki błyskotliwy a  2 do  2 dodac  nie  umie. 

Podpowiadam jak mogę przecie .  No mnie  też  coraz  bardziej  ROZCZAROWUJESZ  :P 

No  gdybym  był  tobą to już  bym  ci  wytykał  rózne przywary , chciałem  subtelnie  to  sie  kuźwa nie da  :P

Edytowano przez mariuszd93

MasterRoj    81

w jednym lepsze w innym gorsze, dobrze że mądrzejsze a nie na odwrót, i w końcu piękna płeć nie bez powodu się przyjeło :P

...i potem mężczyźni chcą tylko jednego a kobiety chcą wszystkiego :)

Sean    233

No  gdybym  był  tobą to już  bym  ci  wytykał  rózne przywary , chciałem  subtelnie  to  sie  kuźwa nie da   :P

Jakiś bełkot subtelnością nazywasz?   :)

Meg5    342
Napisano (edytowany)

w jednym lepsze w innym gorsze, dobrze że mądrzejsze a nie na odwrót, i w końcu piękna płeć nie bez powodu się przyjeło  :P

...i potem mężczyźni chcą tylko jednego a kobiety chcą wszystkiego  :)

Co do limitu rozsądku mamy go aż za nadto dla was Mężczyźni...............bez nas  marny Wasz los jak widzę ....? -_-

Czasem jadąc samochodem widuje mężczyzn chcących rzucić mi się pod koła lub   na maskę ......takie to są  z Was zagubione stworzenia  ;)

Ale ,,,,macie coś w sobie ...że nam kobietom  ciągle się chce ,Was zauważać ....ba nawet świrować na waszym punkcie .... :rolleyes:

Dobranoc .. :)

Edytowano przez Meg5

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się