Skocz do zawartości

Polecane posty

Ansja    309

Jakies dziwne tu myslenie panuje...Jedni szukaja kogos do związku,inni na gospodarke ,a sa tacy by tylko być i mieć troche zabawy i rozrywki z takiego pisania.Dlaczego wiekszosc moich postow tylko kilka osob potrafi zrozumieć...)

Ywa    499

Oj jakie to wzruszające, że czcigodni panowie mogli źle odebrać taką zabawę, a winić należy dziewczynę, że załozyła kusą spódnice czyli jest sama sobie winna... -_-. A może zabawa jest czasem zabawą i tak nalezy ją traktować? No bez urazy, ale kto zdrowy psychicznie mógł to odebrać jako propozycje przygody? 

Oczywiście @Grego

Zabawa zabawie nie równej....

Zabawy nie powinny doprowadzać do odgrażania i włączania w to NAPRAWDĘ służb porządkowych, systemu prawnego.

Niepokojące są pewne symptomy, które nie wszyscy umieją rozpoznać ...Jest to niebezpieczne dla obu stron.

marko-kolo    213

Wiesz marna to hwala z tych zboczencow
Ale widać postanowiłas blysnac lub się pozalic ...jeśli to drugie to gdzie ta twardość i waleczność ?

Słabe to nawet jak na taki luźny temat , bo to tylko wystawia Tobie ocenę

Sean    238

Proponuje temat " babcia na gospodarkę "

Moze to wam pozwoli" wielkie luzaki" stworzyc nowy wizerunek ...dajcie na luz i nie blokujcie ludziom mlodym zbawy

Niech sobie pogadaja o swoich sprawach.Co nam kurna dziadkom do tego ?

Dninozary wignely i świat kręci się nadal ....ale widać niektórzy nie potrafią tego pojąć i postanowili pajacowac na siłę żeby tylko lansowac siebie i adorować swojch przydupasow

Hahaha, chyba dla Ciebie ta babcia     :lol:  Ty myślisz że jak u Ciebie prostata zaczyna alarmować to zaraz wszyscy to mają?   :P   :lol:  Nie pajacuj, z Twoim tokiem myślenia zapisz się do koła emerytów i rencistów.   :P  Chociaż tam też kariery nie zrobisz, bo tam to dopiero są luzaki. 

Oczywiście @Grego

Zabawy nie powinny doprowadzać do odgrażania i włączania w to NAPRAWDĘ służb porządkowych, systemu prawnego.

Niepokojące są pewne symptomy, które nie wszyscy umieją rozpoznać ...Jest to niebezpieczne dla obu stron.

Co do włączania służb porządkowych, dziwne że nie pamiętasz jak to Mariuszek straszył nas cytując paragrafy sądami.     :P

Wybiórczo coś stajesz w obronie praworządności.     :P  

grego    218

Oczywiście @Grego

To co proponujesz? Kamieniowanie za noszenie krótkich spódnic?  :D

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

Dziadku Ty nie musisz się zapisywać już tam jetes
A co do pajacowania to zem nie gdny nawet próbować żeby ci dorównać
Mnie stać żeby być sobą i żadna krytyka mnie nie powali bo ją nie nie udaje kogos kim nie jestem

Edytowano przez marko-kolo

Sean    238
Napisano (edytowany)

No co Cię stać, co? kreujesz siebie na starego zgreda i myślisz że inni to samo będą robić? czy zazdrość zżera?   :P   ja też jestem sobą, i niczego udawać nie muszę.  :)

Ja pierdzielę,facet ledwie 40-ci parę lat i ma się za starca     :lol: Czemu Ty na innych nie naskakujesz, wszyscy nagle tu piszący odmłodnieli? zastanów się co piszesz , bo dzisiaj dalej tylko  prowadzisz do spinki, nie chcesz to nie pisz tu, chcesz to pisz a do mnie Ci nic, rozumiesz to czy nie?.

Edytowano przez Sean

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

Nie wypieram się niczego i niefantazjuje że jest inaczej
Dlatego nie nie muszę się od nikogo i niczego odcinać

mariuszd93    489
Napisano (edytowany)

Sean o czym ty teraz do mnie, z tymi paragrafami? masz bardzo wybiórczą pamięć. zacytowałem kiedyś post z innego tematu i bynajmniej nie swój. Ot taka niewinna dygresja, w waszym stylu

Edytowano przez mariuszd93

Sean    238

O paragrafach którymi nas straszyłeś w temacie " Niewygodne pytania do....." Nie ma tych postów , bo moderator to pousuwał, co nie pamiętasz co i gdzie w sobotę pisałeś?

mariuszd93    489

pamiętam ale ty widzę nie. Powtarzam zacytowałem post twojej koleżanki z innego tematu, w którym były jakieś paragrafy i straszenie chłopaka, po którym pojechała. nie łapiesz dygresji ?

Meg5    344
Napisano (edytowany)

Meg ty lepiej jedź i zobacz czy nie orze jakiejś dzierżawy (nieswojej) 

No patrz ,Ty też to widzisz ?  :o  No nie jechać nie mogę bo to daleko (18 km)  ,ale teraz to już mam poważne obawy czy Francika nie utopił w jakieś dziurze ? :unsure:

Nie ma to jak kolega z forum..... widzi to samo  ;)  :D

Mariusz też to pamiętam  :)

Edytowano przez Meg5

Sean    238

O pamięć już szwankuje Mariuszek, a paragrafy za niby jakieś POMAWIANIE i straszenie mnie sądem to kto wstawił? ksiądz?     :P   :D  

grego    218

pamiętam ale ty widzę nie. Powtarzam zacytowałem post twojej koleżanki z innego tematu, w którym były jakieś paragrafy i straszenie chłopaka, po którym pojechała. nie łapiesz dygresji ?

O widzę, że koledze nowe słówko się spodobało, fajne nie? ;) Tylko z nowymi słowami jest tak, że trzeba wiedziec co one oznaczają zanim zacznie sie ich używać... :P

PRIMO    175

No patrz jednak na żartach się znasz szacun ;)

mariuszd93    489

Dzieki  za  troske  grego  , znałem  to  słowo  jeszcze jak  sie  chodzić uczyłeś  :D  :P ]

Sean czytaj  to  co napisałem  aż  zrozumiesz , nie  widze  sensu sie  powtarzać  ;)

Sean    238

To Ty już teraz widzę będziesz dyktował mojej Koleżance jak ma postępować z chłopakami, byleby ich tylko nie uraziła, bo się zatną w sobie i nigdy się nie ożenią.        :P     :lol:

mariuszd93    489

Spoko  , w  przeciwieństwie do  ciebie - niczego nikomu nie  dyktuje ;) .

Wyrażam  tylko  swoją opinie  o  pewnych  zachowaniach .

Zaraz  bedzie  pisał  ten  twój przybrany  syn -" po uja " wracasz do  czegos  tam  -  ale  to  wy  sie lubujecie  w  ciagłym  roztrzasaniu  tego  samego  .

Po  co  w jakim  celu? 

Sean    238

Dzieki  za  troske  grego  , znałem  to  słowo  jeszcze jak  sie  chodzić uczyłeś  :D  :P ]

Ja bym się tak tym nie chwalił że możesz mieć też problemy już z prostatą.   :P      

Hahaha, coś się co niektórym poprzestawiało widzę, to jest forum dyskusyjne, można nie zgadzać się z kimś w poglądach, ale nie dyktować co kto ma robić, co  gdzie i z kim pisać.     ;)  

Ywa    499

@Sean  naprawdę to co was śmieszy robienie dookoła z innych idiotów jest nienormalne.

Nie o te paragrafy chodzi, Ansja dobrze wie, a Wy niekoniecznie musicie, albo wybieracie sobie co chcecie.

Jeśli coś zdarza się pojedynczy raz to owszem jestem skłonna stanąć po stronie słabszej kobietki.

Jednakże jeśli coś powtarza się z jej udziałem co rusz i powraca jak bumerang............to coś nie gra i daje do myślenia.

mariuszd93    489
Napisano (edytowany)

A  ty  wszystkich  swoja  miarą  oceniasz widzę :D  .

ale  dzięki  za  troskę  :P

Jak  będę  juz  miał te  problemy-  poproszę  cie  o namiary  na  specjalistę  ;)

No  i  znowu  cos  dopisałeś , skup  sie  i  pisz  bo  ciezko  sie  odpowiada  , jak  co  chwile  edytujesz :P

No i  ja  sie z kims  tam  nie  zgodziłem  i  to  wyraźnie napisałem , nic  nikomu  nie zabraniam .Wyrażam  swoje  zdanie 

To  co kto pisze  i jak  pisze  świadczy  o nim  samym 

Edytowano przez mariuszd93

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

Sean ...Wiesz udawanie też Ci nie wychodzi
Jabym napisał dosadniej ale po co ?

Sean    238

A  ty  wszystkich  swoja  miarą  oceniasz widzę :D  .

ale  dzięki  za  troskę  :P

Jak  będę  juz  miał te  problemy-  poproszę  cie  o namiary  na  specjalistę  ;)

Mierzę miarą Twojego kolegi, tam się udaj, on pewnie takie badanie już sam sobie robi profilaktycznie.     :P  dziwi mnie dlaczego tylko mi to wytyka.     :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się