Skocz do zawartości

Polecane posty

Ansja    309

Chyba tu Cię akurat posłucham, bo nie chciał bym podzielić losu kolegi wyżej :P

Oj tylko żebym sie za bardzo nie przyzwyczaiła...bo wiesz,ze pozniej bedzie kobieta na górze :-D

Ale tylko oczywiscie w sypialni hehe...

grego    218

Też napisałem, że uczynie wyjątek ;). A Ty to lepiej uważaj, bo zraz Cię posądzą, że składasz komus propozycje... :P

Ansja    309

Zamierzasz na mnie skarżyć?
No tego bym sie nie spodziewala po tobie ). Czekaj,czekaj dopadne cie i soe rozmowie...
Oj psikus..ty silniejszy ...znowu jestem na przegranej :(

mariuszd93    489

Ano własnie znowu widzisz  to  co  chcesz  zobaczyć , wczoraj  tez  sie  zachwycałeś jaki  to  wspaniały , no i  te  argumenty  znowu  ,

ciekawe że  te argumenty  widza  tylko osoby, z  tego  samego  bardzo wąskiego  grona .

grego    218

No sam napisałeś, że każdy widzi to co chce więc nie dziw się, że ty widzisz wszystko na swoją modłę ;). I nie oszukujmy się, ale większości "facetom" nawet do głowy nie przyjdzie powiedzieć cokolwiek nie pomyśli kobiet, a nie daj Bóg wytknac jaką wade czy powiedzieć coś niestosownego jeszcze na temat kobiet to nie dziwota, że ktoś kto ma na tyle odwagi jest postrzegany jako mizoginista...;) No bo to przeciez nie przystoi..., bo to przeciez kobiety... :D

Sean    229
Napisano (edytowany)

I kolejny "mędrzec", który wie wszystko lepiej czy ktoś jest sam co robi w święta i dlaczego, no i słowo luzak i zarzut, że ktoś sie spina w twoich ustach brzmi co najmniej karykaturalnie :lol: . Zdradze Ci też pewną tajemnice... inteligencji udawać sie nie da, jesli nawet się to robi to świadczy to o jej posiadaniu ;):P

Daj spokój Grego, ja ich znam bardzo dobrze od lat,   :D   sam widzisz co sobą reprezentują, dwóch to są stali zadymiarze którzy nie mogą żyć bez spinek, ostrzeżenia to był ich chleb powszedni,   :P  reszta szukająca ze mną zwady to też stali bywalcy tego forum wiedzą że nie wygrają ze mną słownych potyczek, to już sami "malują" mój portret.     Faktycznie  byłem kiedyś tu modem i rygor był dużo większy, to siedzieli cicho jak trusie,  teraz chcą pokazać jacy to ważni.  :lol:     Tylko że ja mam z tego zabawę widząc jak się ośmieszają wymyślając niestworzone rzeczy, niczego nie mogąc udowodnić.       :D   

I nie oszukujmy się, ale większości "facetom" nawet do głowy nie przyjdzie powiedzieć cokolwiek nie pomyśli kobiet, a nie daj Bóg wytknac jaką wade czy powiedzieć coś niestosownego jeszcze na temat kobiet to nie dziwota, że ktoś kto ma na tyle odwagi jest postrzegany jako mizoginista... No bo to przeciez nie przystoi..., bo to przeciez kobiety... 

Jest jeszcze coś innego, ano myśli taki że jak naskoczy na tego co coś wytyka kobietom, to zaraz dziewczyny na to polecą i same zaczną do niego pisać, no ten to pewnie szanuje kobiety,  nic bardziej mylnego, to zaraz widać że to zwykła ciamajda, zazwyczaj bojąca się kobiet, solidny towar na pantoflarza, nie mającego nic wspólnego z szacunkiem dla kobiet, raczej strachem.     :P   

Edytowano przez Sean

grego    218

A no właśnie, ja też mam wrażenie, że niektórych boli, że nie są w stanie wygrać słownych potyczek... Coż takie zycie ;)

Ywa    499
Napisano (edytowany)

Uważasz że nie piszemy na luzie?    :)  piszesz w innym fajnym temacie który też nie ma już nic wspólnego z tematem i jakoś my nic wam nie narzucamy.  :)  Ładnie to tak?     :P no chyba że tam już nic się nie dzieje i zazdrościcie nam rozmowności, to prosimy do nas, my się nie zamykamy w wąskiej grupie nie do przebicia jak wy to robicie.     :)  

Sean O teraz wyszło szydło z worka...wiem o co chodzi..."o wzbudzenie zazdrości" taki dorosły człowiek :P jak TY?

hahaha :D

2Krok jest po prostu pozytywny naturalnie od niechcenia dlatego, że na siłę nikt tam nie chcę się przypodobać i nie narusza prywaty drugiej osoby...przez uporczliwe narzucanie się...to się nazywa TAKT.

Ja mam tam znajomych, ale nie mam potrzeby tam pisania...bo nie mój styl...

Lubie bardziej intrygujące charaktery, które znajduję w tym temacie po prostu.

Szanuję ich i mogę im zdrowo zazdrościć jedynie takiej relacji...ale bez potrzeby jakiegoś włączania się tam.

Po prostu są Kochani i niech tak pozostanie. Nie miej im za złe, że się po prostu lubią.

ZŁOŚĆ PIĘKNOŚCI SZKODZI :)

Edytowano przez Ywa

Ansja    309

To juz nie są słowne potyczki!To jest w jakis sposób rodzaj zemsty na Seanie za to kim był tu wczesniej i co robił.Przez to,ze tez kilka osob nas jest co sie razem trzymamy,więc trzeba nas rozdzielić skutecznie,robiąc nagonkę.

Sean    229

Ywa, szydło z worka to wyszło wczoraj i to twojego.   :D

PRIMO    174

To juz nie są słowne potyczki!To jest w jakis sposób rodzaj zemsty na Seanie za to kim był tu wczesniej i co robił.Przez to,ze tez kilka osob nas jest co sie razem trzymamy,więc trzeba nas rozdzielić skutecznie,robiąc nagonkę.

Trzymajcie się razem w jedności siła bo jak was poróżnią to kaplica ;)

Sean    229

Łatwo podciągniemy pod nękanie.   :P Nam to oni mogą skoczyć,      :P  ale po kawę.    2smiech.gif

mariuszd93    489

Ciekawe że żaden z was już nie pamięta , że cały ten spór , zaczął się tak naprawdę od tego, że ośmieliłem się coś wytknąć pewnej kobiecie. Tak jak pisałem- widzicie tylko to , co chcecie... zobaczyć.

Sean    229

A jak przestałeś, to zacząłeś wytykać pewnemu facetowi.      :P

Ywa    499

Cóż mogę za to, że nie lubię fałszu...A jeśli ktoś w to uporczliwie brnie DZIAŁAM......po prostu nie da się byc biernym i omijać, jeśli ktoś w naturze widocznie jest jaki jest.....trzeba delikatnie wskazać, że są pewne normy...

....ważne, że podzielę się odczuciami......

:P

Ansja    309

Sean w końcu mamy ten tytuł zaszczytny "kółko wzajemnej adoracji"...

Sean    229

To juz nie są słowne potyczki!To jest w jakis sposób rodzaj zemsty na Seanie za to kim był tu wczesniej i co robił.

Wiesz co mnie dziwi najbardziej, że to są osoby, z którymi moje relacje były bardzo poprawne, można by rzec z pod mojego "parasola"   :P  :D    

Ywa    499
Napisano (edytowany)

Adoruję Was 

^^

ale będę łajać za każdym razem, jak zobaczę głupoty znów :P i kłamstwa.

edit...P.S.

@Seanku chciałam zauważyć, że znów sztucznie próbujecie wywołać burzę...BE  OJOJ BARDZO BRZYDKO... B)

Edytowano przez Ywa

zetorki12    1932

Ooo , widzę powtórka serialu  :huh:  . Szkoda tylko że taki kiepski :unsure: :wacko: .    Prose pani , prose pani , a ony znowu sie psezywają :P .

Sean    229

Cóż mogę za to, że nie lubię fałszu...A jeśli ktoś w to uporczliwie brnie DZIAŁAM......po prostu nie da się byc biernym i omijać, jeśli ktoś w naturze widocznie jest jaki jest.....trzeba delikatnie wskazać, że są pewne normy...

....ważne, że podzielę się odczuciami......

:P

Może i nie lubisz, tylko w tym sęk że Ty go nie umiesz odróżnić.      :P

mariuszd93    489

Bo pewien facet zaczął się za mocno angażować , w coś - co go nie dotyczyło. Pewnie liczył na to co pisałeś parę postów wcześniej, ale nie wyszło... takie życie

zetorki12    1932

Może i nie lubisz, tylko w tym sęk że Ty go nie umiesz odróżnić.      :P

No wypowiedzi w wydaniu takiego mistrza fałszu ciężko rozróżnić . B)

PRIMO    174
Napisano (edytowany)

Przecież już po świętach Ywa zetorki ty też ;)

Edytowano przez PRIMO

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się