Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ywa    499

Zabawa zabawą...do pewnego momentu jest.., bo to już nie dziecinada nawet.

Wasza psychozabawa jest chora po prostu...

M.in. umiesz tylko odwracać kota ogonem....

Mówisz o szacunku.....to dlaczego to tylko sarkastyczne słowa, a zero normalnych, ludzkich, szczerych chęci.

Przykre naprawdę.

Sean    229
Napisano (edytowany)

Ywa daj spokój już i Ty, ja odwracam kota ogonem? gdzie okazałem komuś brak szacunku? czy okazanie szacunku Wam kobietom polega według Was oczywiście, na tym by dać Wam postawić na swoim, byleby tylko Wasze było na wierzchu, bo co Wasza duma  nie zniesie innej opcji ?     :P    Ty jakoś nie robisz mi takich scen.      :)   Ale ładnie że bronisz koleżankę.      :P

Ps.    Czyli jednak mogę się do Ciebie odzywać?     :P   

Edytowano przez Sean

szymon09875    94

Jeszcze pare stron i zapomnicie o co chodzi :D ale fajnie się to czyta :) Jakis dobry tytuł i serial jak znalazl :D

Sean    229

Tytuł? może "POSKROMIENIE ZŁOŚNICY"     :P    :D

a tak na serio może to nauka dla niektórych jak nie zostać pantoflarzem.      :lol:

Ywa    499

@Sean zechciej zauważyć, że jeśli się wypowiem to nie rzucam słów na wiatr ot tak sobie, tylko po dłuższym ponad półrocznym mijaniu na forum.

Druga sprawa to staram się wypowiadać/konwersować przede wszystkim jako osoba..jak człowiek z człowiekiem, neutralnie, nie jak kobieta z facetem. Zatem odpuść sobie tego pantoflarza i szowinistyczne zaczepki.

Bronić mogę rodzinę a ręczyć za nikogo, ewentualnie podzielać myślenie.......nie chwaląc się przy tym tu i ówdzie, bo to płytkie. Wypowiadam się indywidualnie!!!!!

marko-kolo    213

Tytuł? może "POSKROMIENIE ZŁOŚNICY" :P:D

a tak na serio może to nauka dla niektórych jak nie zostać pantoflarzem. :lol:

Miałem nie pisać ale jednak skomentuje bo widzę że Ci odwallo chłopiec zupełnie

Kogo i czego chcsz nauczać ? chyba jak zostać blaznem ?

Jeśli masz kobietę to naprawdę współczuje jej .

Bawidamek nie każdej imponuje ...ale widzę że Tobie wlazlo to w krew i robisz z tego wzór -no dla siebie chyba tak wmawiasz żeby coś udowodnić

Tylko co?już tylko taka zenujaca zabawa Ci została ?

Sean    229

Bronić mogę rodzinę a ręczyć za nikogo, ewentualnie podzielać myślenie.......nie chwaląc się przy tym tu i ówdzie, bo to płytkie. Wypowiadam się indywidualnie!!!!!

No i wyszło szydło z worka,     :D   zabolało jednak to że staję w obronie Ani i niby się tym jeszcze śmiem chwalić     :P     :D

Ania nie zrobiła nic złego i ma prawo tu być.

Nie wpieprzaj się @marko-kolo  czy jak ci tam między wódkę a zakąskę JAK NIE WIESZ O CO CHODZI, a chłopiec ty ty dla mnie jesteś.

marko-kolo    213
Napisano (edytowany)

Poczytalem akurat ...zawsze tak robię
O kurde mnie nagle też zapomniałes ?
Nie będę Ci się wpieprzal, rób tu swoją gkopawke widocznie Ci pomaga - dlamnie to zenada i tyle "dorosły człowieku "
Bez odbioru" szeryfie"

Ps.wybacz miało być chlopie( omylka ) ...nie zapomniałem akurat ile masz lat, tylko tak polecialo omyłkowo

Edytowano przez marko-kolo

grego    218

Miałem nie pisać ale jednak skomentuje bo widzę że Ci odwallo chłopiec zupełnie

Kogo i czego chcsz nauczać ? chyba jak zostać blaznem ?

Jeśli masz kobietę to naprawdę współczuje jej .

Bawidamek nie każdej imponuje ...ale widzę że Tobie wlazlo to w krew i robisz z tego wzór -no dla siebie chyba tak wmawiasz żeby coś udowodnić

Tylko co?już tylko taka zenujaca zabawa Ci została ?

No i wyszło szydło z worka zresztą nie tylko z jednego..., zero poczucia humoru, brak umiejętności odczytania i zrozumienia sarkazmu, nie chcę nikogo posądzać o brak dystansu i inteligencji, która jest do tego niezbędna, ale jednak jakiś powód takich ostrych i nadwrażliwych reakcji jest, zresztą nie tylko w tym przypadku. A w większości to na ustach powinien pojawić się uśmiech, bo Sean świetnie operuje sarkazmen i argumentami..., nawet jeśli dyskusja tyczy się istotnych różnic poglądowych to Sean robi to w sposób dość dosadny, ale jednocześnie żartobliwy aby dyskusja miała jakiś poziom, a nie tylko tupotanie stopami i rzucanie garnkami jako efekt nie umiejętności odczytania tego co pisze i odpowiedzenia na podobnym poziomie. No postarajcie się co niektórzy dokładniej wczytać się w jego treść i co nieco zrozumieć, bo taki polot i podejście nie jest częso spotykane. Jesli ktoś pisze w takim stylu to jednak należało by w podobnym odpowiedzieć, ale co zrobić jak się nie potrafi...? A no sie spinać  :P 

zetorki12    1932

Tak ci zaimponował , to może coś mu zaproponuj . :ph34r: :ph34r: :P

Sean - znalazłeś już tego prosiaka ze wschodu ? :rolleyes: :rolleyes:

Tworkowiak    103

Od dawna śledziłem ten temat i ostatnio myślałem, że coś tu się zmieni na lepsze. Widzę, że jednak się nie zmieni i dalej co niektórzy brną w ten muł na samym dnie... Krótko pisząc, przynudzacie nie na temat i już więcej tu nie zajrzę. 

grego    218

Tak ci zaimponował , to może coś mu zaproponuj . :ph34r: :ph34r: :P

Bynajmniej nie pisałem tylko o nim..., ale autoreklama dziwnie by wyglądała :lol:

Od dawna śledziłem ten temat i ostatnio myślałem, że coś tu się zmieni na lepsze. Widzę, że jednak się nie zmieni i dalej co niektórzy brną w ten muł na samym dnie... Krótko pisząc, przynudzacie nie na temat i już więcej tu nie zajrzę.

Co jak co, ale nudy to akurat w tym temacie zarzucić nie można :lol:. Zawsze masz do dyspozycji przewrotny i ekscytujący temat  Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie... :D

Ansja    309
Napisano (edytowany)

Każdy może pisać jak mu sie podoba.Jesli kogos cos tak bardzo razi,ze jest nas kilka osob o podobnych pogladach i sobie piszemy to nie musi od razu robic jakieś ataki.
Ostatnio nic nikimu nie odpowiada wszystko na Nie .
Wiem,że to tylko przez biometr niekorzystny pogodowy,cisnienie,zmiany hormonalne,przesilenie wiosenne itp.

Sean teraz to każdy wie wszystko lepiej chyba tylko ignorowanie pomoże tych zaczepliwosci :)

Tematow tu jest wiele wiec może każdy zacząć pisać cos indywidualnie od siebie by inni mogli wejsc w ciekawa dyskusje.Wybrac to co ktos lubi np.migdolenie i wzdychanie do siebie,sztuczny podryw tzw.
Żartować to już ciezko zacząć by znowu nie zaczęły sie podteksty,insynuacje oraz jeszcze jakis cyrk inny.

Jak u Was po świętach?Dyngus to wszedzie bardzo mokry,,,z chmur solidnie lało :-D

Edytowano przez Ansja

Sean    229

Grego tak jak napisałeś, nie potrafią, przynajmniej większość, brać wszystkiego z przymrużeniem oka i  traktować takie tematy jako dobrą zabawę.     :D

Pisze jeden z drugim o pisaniu na temat, sam mając tylko tyle do napisania      :D  widzę że niektórzy, to po takich tematach spodziewają się gotowej recepty na

znalezienie drugiej połówki.      :P       :lol:

Zawsze masz do dyspozycji przewrotny i ekscytujący temat  Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie...  :D

Faktycznie jest tam na temat, ale raczej - sprawdzonych sposobów na zatrzymanie biegunki by się doszukał  prędzej niż zatrzymania kobiety. :P zresztą w sumie miłość i sra**ka na jednym jadą wozie, nie wiadomo co gorsze.       :)

mariuszd93    489

Zetorki co się dziwisz że zaimponował? to przecież TEN DAR... Mnie dziwi że działa na tak wąskie grono...

grego    218

No patrz, głodnemu chleb na myśli zawsze się udzieli :P , ale z Seanem piwko to bym chętnie wypił, łeb na karku widac chłop ma. Ależ to niektórych drażni...  :D 

Ansja    309
Napisano (edytowany)

Sean powiem Tobie w tajemnicy,że Grego ma taka recepturę na znalezienie kobiety tylko nikomu jej niechce zdradzić,podzielic sie z wszystkimi hehe ..

Edytowano przez Ansja

mariuszd93    489
Napisano (edytowany)

a ty grego jak zwykle lepiej wiesz co ktoś ma na myśli- niż on sam. Ot kolejny dar... Mnie to nie drażni, tylko śmieszy

Edytowano przez mariuszd93

MasterRoj    81
Napisano (edytowany)

Na ucho może szepnie co tam za metoda na głoda tylko czy skuteczna się okaże :)

Edytowano przez MasterRoj

grego    218

a ty grego jak zwykle lepiej wiesz co ktoś ma na myśli- niż on sam. Ot kolejny dar... Mnie to nie drażni, tylko śmieszy

No w końcu coś pojąłeś... ;), Abyś tylko w tym wytrwał ;)

Sean    229

Sean powiem Tobie w tajemnicy,że Grego ma taka recepturę na znalezienie kobiety tylko nikomu jej niechce zdradzić,podzielic sie z wszystkimi hehe ..

Aniu nie musisz mi tego mówić, już to kiedyś pisałem, że Grego nie jest w "ciemię bity" i  jak pisze, to wie co pisze, także z recepturą na znalezieniem kto jak kto, ale On na pewno nie miałby żadnych problemów. Co to zresztą by dało gdyby nawet ją tu ujawnił? zaraz i tak zarzuciliby mu że pisze nie na temat.     :P     :lol:

Ywa    499
Napisano (edytowany)

@Sean :) Istnieją po prostu konsumenci różnej jakości, zrozum. Anka jest potrzebna :)

Zechciej jedynie nie wypychać innej jakości również, Czyli nie wmawiaj mi twego toku myślenia JAKO JEDYNIE SŁUSZNEGO.

Już nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, żebyś nie wpadał w obsesyjną paranoje, bo niby żartujesz, a  wtapiasz w to groźby ( kilka dni temu). Nie tylko Ty.

@Grego ja w tym nie widzę inteligencji, jeśli osoby najpierw żartują, za chwilę grożą, potem tłumaczą się, odwracają kota ogonem, a na końcu podtulają ogon wzbudzając litość. I w kółko to samo jakby nigdy nic.

Po prostu wróćmy do tematu :)

Jestem "dziewczyną na gospodarce"

Jestem ciekawa jak inne kobiety dają sobie radę na gospodarce same. Jak to wygląda. W moich stronach nie spotkałam się z podobną. Czy Wy znacie takie kobiety i jak sobie radzą?

Edytowano przez Ywa

Ansja    309

Sean tu juz dużo było tych poglądów.Co prawda to prawda inteligetny to on jest :).
Zresztą Ty też i jeszcze kilka osob by tu sie znalazło...)

W życiu tak juz jest jesli sie myśli glowa,ma rozsądne podejscie do relacji damsko-męskich ciezko znalezc ta drugą połówkę.
Dziewczyny te ktore kieruja sie pokazywaniem ciała szybciej znajduja chlopakow.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się