Skocz do zawartości

Polecane posty

miglanc88    110

Wybacz karolku, ale higiena to podstawa i nie wiem czemu ktoś kto lubi być schludny nie może takim pozostać. No chyba, że ktoś lubi walić klockiem i jak muchy za nim latają.

Ansja    309

E tam swinie wcale nie sa brudasami,tylko przeciez lubia bloto aby w upaly sie ochlodzic :)

MasterRoj    81

Higiena musi być tylko żeby chłopak nie wydawał na wygląd, kosmetyki, fryzjera więcej od kobiety bo potem mają fryzury ala kobieta, ciuchy ala kobieta taki zniewieściały typ. :)

andrewk    72

nie popadajmy z skrajności w skrajność  nie mówie żeby się nie myć tylko nie przesadzać

A można przesadzić z myciem się i zachowaniem higieny ? :D Wiadomo, że w ciągu dnia jak pracujesz to się spocisz, ale nie wyobrażam sobie aby wieczorem tylko z grubsza się ochlapać zamiast wziąć prysznic :blink:

Edytowano przez andrewk

Ywa    499

Wszystko jest dla ludzi, tylko nie wszyscy mają umiar i  smak....a do niektórych w ogóle nic nie pasuje....a inni znowu wyglądają cudnie naturalnie bez żadnych upiększaczy..nawet mogą być zarośnięci....to piękno wypływa z nich..

Nawet zwierzętom robi się fryzury,  np. koniom pedicure....

Mam szwagra, który świetnie wygląda  w dżinsowych rurkach z luźnym kroczem i wcale nie jest zniewieściały.....wręcz przeciwnie bardzo męski we wszystkim :D po prostu wynika to z tego, co robi....z niego samego..

Karol445    32

@andrewk A gdzie ja napisałem żeby sie wcale nie myć? pokaż mi taki mój post. Napisałem żeby nie przesadzać Codzienne mycie wieczorem to nie jest przesada 

Ansja    309

A ponoc prawdziwa kobieta w zylach zamiast krwi ma plyn do mycia naczyn :D

Karol445    32

Tak to prawda! W dodatku ma mniejsze stopy od mężczyzny, to wynika z ewolucji, natura to wymysliła po to żeby kobieta mogła stać bliżej zlewozmywaka. he  he

Thomas2135    1189

Karol to się uśmiałem. Znacie powiedzenie częste mycie skraca życie? Jest w tym część prawdy. Poza tym higiena to indywidualna sprawa a rozmawiamy tu o ogólnym wyglądzie.

Ansja    309

Ubior powinien byc dobrany do budowy ciala.

np.dziewczyna ktora ma krotkie nogi i grube uda w mini bedzie wygladac jak kaczka. A chlopak przy tuszy w rurkach jakby mial gacie z mlodszego brata.

miglanc88    110
Ansja    309

Troche za daleko i Zenek juz dawno temu zonaty jest hehe

Zapomniales,ze sie umowilismy?

miglanc88    110

Co tu taka cisza żonkilki ??? po wczorajszym obraz wam jeszcze śnieży czy jak?  :P . wszystkiego :naj naj naj  w nowym roku  :)

MasterRoj    81
Napisano (edytowany)

Wszyscy są na wyprzedaży :D

w pewnym mieście otwarto sklep, gdzie kobiety mogą wybrać i kupić męża.

zaraz na przeciwko został otwarty podobny sklep dla mężczyzn, aby mogli wybrać żony.

:P

Edytowano przez MasterRoj

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się