Skocz do zawartości

Polecane posty

Ywa    499

Witam

A ja uważam że jeśli dochodzi do rozwodu to wina jest po obu stronach I żony i teściowej :)

A gdzie tu w tym przypadku mężczyzna? Rozumiem, że schował się za spódnicą, ale za czyją się opowiedział? Czy w ogóle ani be ani me....? ;)

Meg5    344

Pewnie to mniej więcej tak u niego wygląda :

Rozmawiają dwaj koledzy 

-wczoraj ostro pokłóciłem  się z żoną

-i co się stało ? pyta kolega 

-przyszła do mnie na kolanach 

Zadowolonym głosem kolega dopytuje.

-i co powiedziała ?

-wyłaź z pod łóżka ty  tchórzu !    :D

Meg5    344

Ooo jakie panie dziś wygadane, ,, a nawet nie umiecie zaparkować! ! He he. . 

I tu się mylisz ,nie dość że świetnie parkuję to kopertę i cofanie z przyczepką wykonam lepiej jak niejeden facet . cool.png

Ansja    309

Karol ogloszenie do gazety takie dawales?:
Sprzedam kobiete!
Data poerwszej rejestracji luty 1973.Uzywana,brak hamulcow, lekko sie prowadzi,podgrzewane siedzenie,obnizone sportowe zawieszenie,automatyczne ssanie,dwie poduszki powietrzne,pelen lifting,nie bita.
Cena do uzgodnienia .

Ansja    309

A twojej bylej przyszlej zony nie ma kto grzac i mierzyc temperatury w chorobie :(

Ywa    499

Ooo jakie panie dziś wygadane, ,, a nawet nie umiecie zaparkować! ! He he. .

A mi akurat :P przydałby się nauczyciel do parkowania wspomnianą przyczepą tyłem.

Ansja    309

Tylko nie idz na lekcje do miglanca,bo on jezdzi tylko prosto do cukierni po paczki i ciastka he he

miglanc88    110

A mi akurat :P przydałby się nauczyciel do parkowania wspomnianą przyczepą tyłem.

to nie mogłaś trafić lepiej. Po godzinie jazdy ze mną, to prawko c+e po mieście na wstecznym zrobisz ha ha.

grego    218

Przychodzi ksiądz z kolędą do małżeństwa i zaczyna wypytywac jak im sie układa, bo od sąsiadów słyszał, że u nich coś nie tak....

Żona odpowiada, że ma bardzo dobrego i grzecznego męża bo sie o takiego gorliwie modliła, a On sie o taką żonę nie modlił :P

MasterRoj    81

Też to słyszałem, modliłam się o dobrego męża to mam dobrego męża a on się nie modlił to ma jak ma :lol:

ale jak by na to nie patrzał to coś w tym musi być bo jak by tak poszperać w amerykańskich statystykach  rozwodów badanych przez socjologa Mercedesa Arzu Wilsona to dość ciekawe wnioski się nasuwają:

związek cywilny rozwodzi się 1 para na dwie czyli 50%,

ślub kościelny bez praktyk religijnych rozwodzi się 1 para na trzy czyli 33%

ślub kościelny i co niedziela do kościoła rozwodzi się 1 para na 50 czyli 2%

ślub kościelny co niedziela do kościoła i codzienna wspólna modlitwa rozwodzi się 1 para na 1429 czyli 0,07%

inwestując godzinę tygodniowo i kilka minut dziennie wiele można zyskać i to za darmoche  tylko komu się chce :)

a w Polsce w 2014 gus podaje 348 rozwodów na 1000 zawartych czyli 34,8% <_<

Edytowano przez MasterRoj

Meg5    344

Małżeństwo jest główną przyczyną rozwodu ....

to nie mogłaś trafić lepiej. Po godzinie jazdy ze mną, to prawko c+e po mieście na wstecznym zrobisz ha ha. 

A po dwóch godzinach  Twojej nauki , zrobiłaby prawko na samoloty z przyczepami ? :D

Ywa    499

Tylko nie idz na lekcje do miglanca,bo on jezdzi tylko prosto do cukierni po paczki i ciastka he he

... dzięki ;) za ostrzeżenie....to pewnie odnośnie wspomnianego eklerka i bezy....

:) Dobrze, dobrze...a czy ma Pan doświadczenie??

...jako że ja śmieję się dużo, dlatego mam problem z utrzymaniem kierownicy :D

Sean    238

Tego nie słyszałem     :D   zazwyczaj kobiety w takiej sytuacji, mają problem z utrzymaniem moczu.   :P  Ale to na jedno wychodzi, puścisz kierownicę, walniesz w coś i tak posikasz się z wrażenia, tak czy siak siedzenie do suszenia.        :D

Ps. Tylko nie wściekaj się zaraz na mnie.        :)

Edytowano przez Sean

Ywa    499

Sean Ty to masz interesujące przeżycia B) i pamiątki.

Nawet jak byłam mała nie przypominam sobie... :P podobnej rzeczy.

Utkwiła mi jako małej dziewczynce (może 5-7 lat miałam) przerażająca sytuacja....toteż ją pamiętam.....ojciec posadził mnie za kierownicą, ustawił na polowe i miałam prowadzić....a sam poszedł do tyłu ładować chyba siano.....z początku zadowolona, ale za chwilę krzyczałam zdenerwowana na niego, że rów i rzeka już blisko i coraz bliżej, ma mi pomóc a on nic!!! Krzyknął tylko, że mam skręcić...a ja sparaliżowana...

...w końcu musiał przybiec z pomocą ^^ mój bohater.

miglanc88    110

... dzięki ;) za ostrzeżenie....to pewnie odnośnie wspomnianego eklerka i bezy....

:) Dobrze, dobrze...a czy ma Pan doświadczenie??

czy mam doświadczenie ! Moja droga a jak myślisz dzięki komu, R Kubica doszedł tak wysoko ha ha. A tak niby poważnie, to mam nadzieje, że jak puszczasz już kierownicę ze śmiechu to nie ze względu na styl swojej jazdy? xD. Bo jeśli tak to pierwszą lekcje ze mną spędzisz na siedzeniu pasażera, z kołem od roweru w roli kierowcy hi hi hi. .. choć znając życie ładny uśmiech i tak wybacza wszystko. ..xdddd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się