Skocz do zawartości

Polecane posty

MagoKJ    17

Luki albo za Tomkiem;D                    oj tam,niech sika wypierze się to tylko pies,moj leje gdzie popadnie  skubany aż mu kiedys odleci od tego sikania ;D

ps..mój by biegł,on ma manie sikania ;D

KRISS75    39

Ja uwielbiam psiaki więc może i by przybiegl ,ale podejrzewam ze by juz zostal ;)

Tomek ma znajomych azjatów :P

MagoKJ    17

i otwiera chinską restaurację ? krissulku ty jako chomik pierwszy polecisz ;D

MagoKJ    17

ja schrupać krisullka tego łobuza?oj nie luki ty chcesz schrupać krissa razem z kisielem tylko nie wiesz jak mi u o tym powiedzieć ;D   uciekam moi drodzy panowie i kochane panie ,miłej nocy no i niech moje zyczenie to ostatnie dziś w nocy wejdzie panowie w życie ;D    pa

KRISS75    39

i otwiera chinską restaurację ? krissulku ty jako chomik pierwszy polecisz ;D

Kris uważaj Mago ma ochotę cie schrupać , swoją drogą to psinina w pięciu smakach jest super  :D

Chomiki są nie jadalne,zwłaszcza takie jak ja :D

Ja też zmykam bo łóżko wzywa :P

Edytowano przez KRISS75

MagoKJ    17

mój pies,kot są innego zdania krisulku  ;D tomek cię odpowiednio doprawi i spoko jakoś przejdziesz z ta kupa siersci ;D

Tomasz78    286

czyli z psa robisz kisiel i ciastka?

To są pomówienia :P  ,nie to miałem na mysli hehe, ja lubie zwierzeta ale zywe,,,moze pomijając chomiki :P:D

MagoKJ    17

Dobrze kriss spróbuję to wskakuj na patelnie,spróbujemy z lukim co ty tam masz :-D. Wyskakuj z futra :-D

KRISS75    39

Tomek to już mnie nie lubi a ja go tak wspierałem na tej wycieraczce. :D

Linka,Mago-ździwiłybyście się jaki w nim żar. B) :P

daremw    128

daremw daj znać później jak było na tych szybkich randkach.

Byłem, zobaczyłem, zwyciężyłem :)

Co tu wiele mówić... Dla mnie bomba.

Była istna mieszanka osób zarówno pod względem urody jak i charakteru, każdy by sobie kogoś dobrał mimo że nie było selekcji osób, jedyne kryterium wiekowe. Osobiście w pierwszej "rundzie" trafiłem na normalnie śliczną dziewczynę z którą złapaliśmy super kontakt, aż wszyscy się na nas patrzyli tak było nam wesoło i rozmowa szła idealnie, prowadząca aż przedłużyła rundę bo jak to powiedziała nie miała sumienia przerywać tej rozmowy :)

Później różnie bywało, dziewczyny jedne były spokojne sympatyczne, inne poważne od których ciężko słowo wyciągnąć, kobiety zdecydowane przedsiębiorcze też trafiły się. Ogólnie było wesoło i przynajmniej ja jak dość kontaktowy człowiek czułem się tam dobrze. Złapałem dobry kontakt z prowadzącą (swoją drogą na prawdę fajna i ładna babka i moja kategoria wiekowa he he) i w tej chwili doradzam jej co poprawić (to była pierwsza taka impreza organizowana u nich) no i wynegocjowałem już jakiś kącik żeby na rozluźnienie po wszystkim potańczyć.

Mi jak najbardziej podobało się, już znam termin następnych szybkich randek mimo że nic jeszcze nie ogłoszono i miejsce sobie zarezerwowałem.

Myślę, że jak najbardziej warto iść, jeśli nie w celu szukania kogoś to zwyczajnie dla rozrywki żeby spróbować czegoś nowego i poznać nowych ludzi. Dużo zależy od podejścia organizatorów a oni na prawdę widać, że chcą zrobić to dobrze, liczą się ze zdaniem uczestników i nie odwalają fuszerki.

A jeszcze taki plusik dla nieśmiałych... Zatrudniają doświadczonych trenerów którzy spotykają się w grupach przed randkami i podpowiadają jak zagadać, jak się zachowywać, ogólnie odpowiadają na pytania z zakresu relacji damsko-męskich. Także jak najbardziej na plus

SZYBKIE RANDKI? POLECAM I JESTEM NA TAK :)

Edytowano przez daremw

miglanc88    110

Co ty, jak dla mnie zbyt mało czasu i zbyt duża presja otoczenia. pewnie bym jakieś fo-pa popełnił he he.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się