Skocz do zawartości

Polecane posty

bieniek_88    52
Napisano (edytowany)

Uff..nareszcie w domu:) trochę % było, ale dobrze się czuję..jutro/dzisiaj do lasu do roboty, potem krówki i imprezka ostatkowa w remizie:) życie jest piękne..tylko tej JEDYNEJ brak:(

Edytowano przez bieniek_88

daremw    128

teraz będziesz miał tą jedyną... imprezę przed postem ha ha ha

ja już ponad 30 h na nogach po pierwszej imprezie, zaraz trzeba się trochę przespać i wieczorkiem powtórka z rozrywki do czwartej rano i powrót na dojenie. polecam taki sprawdzian wydatności psycho-fizycznej ;) tyle że ja bez procentów bawię się bo i tak kieruję drugi dzień z rzędu :)

Krassus    95

Nie jestem- mam tylko wyostrzoną intuicję--tylko raz mnie zawiodła..dobranoc ;)

Nie jestem- mam tylko wyostrzoną intuicję--tylko raz mnie zawiodła..dobranoc ;)

Skoro zawiodła raz to skąd pewność, że i kolejny raz nie zawiedzie albo już nie zawiodła.

witam nie było mnie parę dni ale widzę że się działo nawet dołączył chłop Śląski w barach szeroki w d*pie wąski co się chwali tą łapką .Gosia z aletes pewnie już szaleją na parkiecie bo nic się nie odzywają 

Tomasz78    287

za dużo wymagasz ,to i po twarzy dostałeś ,ja to bym sie najpierw umówił na pogaduchy ;)  

Tomasz78    287

niewinny :P tak sobie tłumacz, ty ciesz sie jak tobie obca kobieta na spotkaniu ręke poda  a pocałunki to raczej spoufalanie sie chyba że kogoś dobrze znasz ,wiem ze zartujesz ale nie mogłem się powstrzymać draże temat ;)

lukaslukas    65

normalnie aż żal czytać ten temat... totalne nic, pisanie, żeby pisać o niczym.. To już lepiej z tą Panna o pogodzie sobie pogadajcie ale na priw

Krassus    95

A czego oczekiwałeś? Sposobu na poznanie dziewczynę? Kursy PUA to na innym forum.

Tomasz78    287

a co to ze luzno sobie gadamy to żle? zobacz jak aletes sie poświęca ,raczej dla pogody to bym na jej miejscu odpuscił .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się