Skocz do zawartości

Polecane posty

artur125    276

pogoda się zrobiła, to lepiej zajmij się malowaniem siewnikabiggrin.png A co Ci się nie podoba w demokracji?

artur125    276

nie szukaj, bo mam prać i prasować w ramach przeprosin :D a nie przewiduje sytuacji abym to ja miał przepraszać :P

artur125    276

będziesz mnie prowokować przed każdym większym praniem,prasowaniem?nie dam się :D będziemy chodzić brudni i pomięci :P

lukbold    397

Arturo wybrałes wkońcu? pytaj o siostre i jedziemy tylko nowe blachy załoze... tyle stron tematu a postępów brak... szkoda klawiatury, trzeba działać

Edytowano przez lukbold

lukbold    397

czarne, podobno ładne. Tak siorka stwierdziła... może co wyrwiemy na koreańca :D

lukbold    397

odrzutowy :D dobrze wiesz, że podlaskie, mazowieckie daleko a na dojenie trza zdążyć :P

lukbold    397

tylko gdzie jedziemy bo mi się czytać tego tematu nie chce... konkrety, konkrety :P

lukbold    397

no koniecznie o siostre... bo jak nie wlkp to musze w Pilicy jedną farme odwiedzić i przedyskutować pewne sprawy... potencjalna teściowa zapraszała tylko młoda coś ni mrawa a konkretna dziołcha :)

lukbold    397

tu nie ma co pomagać, tylko trzeba działać. Sęk w tym jak to ugryźć, ruszyć po 10 latach jakiejś tam bliższej czy dalszej znajomości

aletes    52

Do demokracji nie mam nic! Wolność to największy skarb, ale demokracja w Polsce jest jeszcze bardzo młoda i pozostawia wiele do życzenia...Dlatego potrzebuje swoich obrońcòw;-)
Co do siewnika- to jeszcze się nie zdecydowałam jak i kiedy? Zresztą musi poczekać na swoją kolej, bo mam jeszcze inne elementy do malowania:-( Wczoraj bardzo wiało i przy wyjeżdżaniu jedno skrzydło bramy z impetem zaatakowało mi auto:'( No còż trudno...Taka to złośliwość rzeczy martwych...

aletes    52

Kij z bramą...Mogła nie zaczynać!

Edytowano przez aletes

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się