Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
master20002    151

Jak miałem jeszcze malucha to wpadłem na drzewo. Głową wysadziłem szybę z opraw, nos jak ziemniak po uderzeniu w kierownicę, koszt naprawy to 80 zł. Nowy zderzak ze szrotu, farba i lampy. Maluch jeździł jeszcze ponad rok, a złożył się mu przód o jakieś 30 cm. Znajomi się śmiali, że jak w maluchu przeżyłem wypadek to jestem nieśmiertelny jak Czak Noris. :lol:

master20002    151

No faktycznie tak to zabrzmiało. 80 zł naprawa auta, części ze szrotu, a ze to były piękne czasy technikum to 4 dni na feriach w garażu i przysłowiowy "janusz" nie wiedział, że auto po wypadku.

master20002    151

Jak się chodziło to nie można było się doczekać końca, garaż wróciłbym na parę dni do tej ławki...
teraz miało pisać... cholerny telefon...

miglanc88    110

Dokładnie, człowiek niczym się nie przejmował. Co dzień nowe twarze i różne przygody. Potem studia i znów sweet live. A teraz szara zeczywistosc. ..

darek3    159

Widzę, że nie tylko ja z chęcią bym wrócił do technikum :D 

Jeszcze tylko ,,starą" ekipę zebrać i można chodzić kolejne 4 lata :D

Pajej    50

tylko współczucie dla nauczycieli, co robilismy... ech piekne czasy, zero zmartwień tylko zabawa

miglanc88    110

Eee,ja tam byłem wzorowym uczniem i nauczyciele nie mieli ze mną problemów. Oczywiście wtedy gdy nie było mnie w szkole. ..sss

żadne szkolenia żadne nic nie pobije technikum i jego czasów, człowiek młody głupi ale czasy piękne i ech naprawde bym wrócił do nich ile człowiek by mniej błędów w życiu zrobił he he

dariabakala    0

Oj tak, ja też zaczęłam wspominać! Było fajnie w technikum, chociaż czasami i ciężko - wytrzymać z tyloma chłopaczyskami w jednej klasie. :)

miglanc88    110

W mojej byłej klasie, na 30 chłopa też znalazła się jedna dziewczyna. Swoją drogą ciekawi mnie co teraz u niej słychać. I dlaczego wybrała profil mechaniczny? ?

nikolas29    164

Oj tak, ja też zaczęłam wspominać! Było fajnie w technikum, chociaż czasami i ciężko - wytrzymać z tyloma chłopaczyskami w jednej klasie. :)

to ty sama byłas???? ale powodzenie miałas....

Pajej    50

tylko sie cieszyc ze tylu chłopaków, znałem goscia co wybirał tak kierunek zeby miec jak najwiecej dziewczyn w klasie. był sam na prawie 30 dziewczyn, szczesliwy chodził :D

miglanc88    110

f*ck. To teraz już wiem gdzie popełniłem błąd,i co bym zmienił. .. jest tu na tym forum jakiś mechanikowaty, który wystruga w garażu coś do cofania się w czasie?

master20002    151

Też mieliśmy jedną koleżankę na 41 chłopaków. Tyle, że ja chodziłem do budowlanki. Oj nie wytrzymało dziewczę... Po trzeciej klasie zrezygnowała i przeniosła się gdzieś indziej.

daremw    128

f*ck. To teraz już wiem gdzie popełniłem błąd,i co bym zmienił. .. jest tu na tym forum jakiś mechanikowaty, który wystruga w garażu coś do cofania się w czasie?

Do cofania się w czasie jeszcze tu nie opracowaliśmy ale już mamy specyfik który po spożyciu w większej ilości przerzuca Cię o dzień, dwa do przodu (w zależności od zażytej ilości), mam też kolegę który zgłębia tajniki specyfiku który po zapaleniu sprawia że czas wolniej i spokojniej płynie. Co do cofania się w czasie... zlecę chłopakom badania ale to już wyższa szkoła jazdy i niczego obiecać nie mogę ;)

miglanc88    110

Tak się składa ,że znam bardzo dobrze oba takie wehikuły. I każdy z nich ma swoje zalety jak i wady. Ale co do komunikacji werbalnej to śmiało polecam ten pierwszy. ..

Max1987    19

My na 24 osoby 3 dziewczyny mieliśmy:) A na studiach to już wypas był bo pół na pół:) 

Michalmeer    366

A i mnie w klasie nie było ani jednej dziewczyny ale za to w szkole było ich sporo i bardzo duzo znajomości zostało , ale niektóre niestety , szkoda , wrócił bym do tych czasów i pozmieniał kilka etapów z niektóeymi osobami

bieniek_88    52

U mnie w LO było 6 chłopa i 22 dziewczyny. Na angielskim tak podzielono grupy, że sam byłem i 13 niewiast. Znowu na studiach na politologii była proporcja mniej, więcej odwrotna. Ehhh...to były piękne czasy:D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się