Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ywa    499
Napisano (edytowany)

...tyle, żeby nie stać się pijakiem i co gorsza alkoholikiem ...

...a pierwszym krokiem ku temu jest picie samemu....czyli nieokazjonalnie.....lub z pragnienia  :mellow:

A już najNAJgorsze co może być to picie przez kogoś (depresja)......np. przez dziewczynę............to jest totalna SŁABOŚĆ! i głupota....

Edytowano przez Ywa

grego    218
Napisano (edytowany)

Też uważam, że picie przez kogoś jest słabością ale po prostu nie każdy ma tak mocną psychikę i raczej nie o głupotę tu chodzi choć tak się może wydawać. O dziwo kobietom chyba przychodzi to łatwiej bo nie jeden chłopak już się przez dziewczynę powiesił (sporo było takich przypadków w mojej okolicy i to młodzi, a co dopiero mówić o piciu) na odwrót nie słyszałem o takich przypadkach.  Ale dla odmiany niektórzy facecie piją właśnie dlatego, żeby z kobietą wytrzymać.... ;)

Edytowano przez grego

Witam, dawno mnie tu nie było, mam pytanie trochę z innej beczki, czy widział ktokolwiek z was koniczynę szecio lub siedmio listną koniczynę? 
Profesor z łąkarstwa powiedział, że jeśli ktoś znajdzie taką koniczynę to zwolni go z egzaminu i na dowód, że takie mutanty istnieją przyniósł taka koniczynę i powiedział, że znalazł ją na łąkach w okolicy Żnina, tak wiec mam prośbę jakby ktoś widział taką koniczynę to zerwijcie, jestem w stanie pół Polski przejechać żeby być zwolnionym z Egzaminu :P 

Ywa    499
Napisano (edytowany)

^^  szukaj igły w stogu siana, na prawdę pół Polski?

Edytowano przez Ywa

Dla mnie to nie problem pół Polski przejechać, lubię podróżować :) 
No wiem, że to jest jak szukanie igły w stogu siana ale może akurat ktoś znajdzie :P 

ursusmaniak    3

oddam siostrę w dobre ręce robi dobre kanapki zainteresowanych proszę o kontakt

ty oddasz  w dobre ręce ale czy siostra się odda a to już co innego !!!

Witam, dawno mnie tu nie było, mam pytanie trochę z innej beczki, czy widział ktokolwiek z was koniczynę szecio lub siedmio listną koniczynę? 

Profesor z łąkarstwa powiedział, że jeśli ktoś znajdzie taką koniczynę to zwolni go z egzaminu i na dowód, że takie mutanty istnieją przyniósł taka koniczynę i powiedział, że znalazł ją na łąkach w okolicy Żnina, tak wiec mam prośbę jakby ktoś widział taką koniczynę to zerwijcie, jestem w stanie pół Polski przejechać żeby być zwolnionym z Egzaminu :P

A gdzie jest Żnin?

...tyle, żeby nie stać się pijakiem i co gorsza alkoholikiem ...

...a pierwszym krokiem ku temu jest picie samemu....czyli nieokazjonalnie.....lub z pragnienia  :mellow:

A już najNAJgorsze co może być to picie przez kogoś (depresja)......np. przez dziewczynę............to jest totalna SŁABOŚĆ! i głupota....

No przez dziewczynę to nie chcę i mam nadzieję że nie będe musiał pić, chociaż na niektórych się zawiodłem :o

Krassus    95

Coś czuję, że dobre kanapki to jej jedyna zaleta jaką posiada...

conan    4

rolnikzlaudy-ja wezmę,bo muszę sam robić,tylko gdzie jest,, haczyk"

Thomas2135    1188

Kolego sam poszukaj takiej koniczyny. 4 listna koniczyna trafia się raz na 10000 roślin. Wychodzi to mniej więcej tak, że na 1,2 m2 przypada taka roślina. Chyba niczego nie pomyliłem. 3 listna koniczyna tworzy z białym paskiem na płatkach trójkąt a 4 listna kwadrat. Zatem jak szukać to nie licz listków tylko szukaj kwadratu na tle trójkątów. A 5 listna nie wystarczy, musi być 6 albo 7 listna?

ursusmaniak - Żnin to małe miasteczko w województwie Kujawsko- Pomorskim :P 
Thomas2135 - szukam cały czas takiej koniczyny tylko to nie takie łatwe, ale jakby ktoś przypadkowo idąc na spacer zauważył taką koniczynę to prosiłbym o zerwanie, jakby nie patrzeć być zwolnionym chociaż z jednego egzaminu to już coś :P;) 

biedroneczka    16

Na samym suchym prowiancie chłopak długo i tak nie wytrzyma..:-D

Naucz siostrę czegoś więcej.

izolda789    12

Wydaje mi się bardziej realne nauczyć do egz niż znaleźć takiego mutanta.  Z czego ten egzamin?

4 kotki mam do oddania, miłe, małe i puchate :)

RafaKdziela    135

Kolego podaj adres .Ja lubię i potrafię gotować ,to dziewczyna ze mną nie zginie :D  może potrafi tańczyć ? bo ja uwielbiam ;)

damianos95    52

A może powiesz coś wiecej o swojej siostrze. Ale jak umie gotowac i robic kanapki to 80% sukcesu młoby było jakby ktos robił jedzonko rano i wieczorem :D

Izolda789 ja tam wole miłe i małe dziewczyny ale kotki tez słodkie chodz już mam 2 narazie wystarczy :D

darek3    159

A nie lepiej się trochę przyłożyć i zdać ten egzamin niż kombinować? Zawsze coś się człowiek przez to nauczy, a wiedza ze szkoły się w życiu przydaje........

ursusmaniak    3

Mi tez by sie przydala jakas laseczka:)

A to zagadaj na imprezie co ci szkodzi !!!

Właśnie mutanty to były w X-Menach (taki film dla niewtajemniczonych) a takiej koniczynki to możesz długo szukać, i wcale na nią nie trafić,

szybciej nauczysz się do egzaminu niż znajdziesz takiego mutanta

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się