Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur125    276

To nie moja wina,że jak mam dobry humor to potrafie go przelac na innych :P

Ywa    499
Napisano (edytowany)

Twoja naturalna zaleta zapewne.....chodzenie z bananem na twarzy...i przelewanie go na innych

....zarażasz :P

Edytowano przez Ywa

songo    870
Napisano (edytowany)

To, że nigdy specjalnie się nie uczyłeś, daje się zauważyć. Opolszczyzna (jak sama nazwa wskazuje) tak samo zawsze była niemiecka, jak USA i Australia brytyjska, Meksyk hiszpański, Brazylia portugalska, czy Madagaskar i Algieria francuska. Dlatego też w Opolu stoi Wieża Piastowska. Po co marnujesz czas na studia? Kowal Cię nauczy...

ile to Piastowie rządzili slaskiem ... ehh zobacz sobie przez ile lat. Opolszczyzna przez większość czasu była w rekach niemieckich czeskich i austriackich. Edytowano przez songo

artur125    276

Ywa to uważaj żebyś nie podpadła :lol: bo ludzie na wiosce których nie lubie,mówią "jest gorszy niż ojciec" co z ich ust jest dla mnie komplementem 

ile to Piastowie rządzili slaskiem ... ehh zobacz sobie przez ile lat. Opolszczyzna przez większość czasu była w rekach niemieckich czeskich i austriackich.

może nadszedł czas na ruch autonomi Opolszczyzny.Jeżeli bardziej czujecie się germanami niż Słowianami to na co czekac

Ywa    499

^^ już podpadłam .. i mam nadzieje. Lepiej być kolorowym i oryginalnym niż szarym sztywniakiem.

songo    870

Ja się nie czuje żadnym germanem bron boże tylko szlak mnie trafia z nieudolności polskich polityków. W takich sytuacjach chciało by się granic z przed II wojny. :-) no ale koncze juz ten ciężki historyczny temat :-P

Swoja drogą jak jestem juz jestem w temacie agrorandka to mogę powiedzieć ze moja obecna dziewczyna szukając chłopa na gospodarkę trafiła na mnie. Nie mającego doświadczenia w tej branży ale było jej zdziwienie jak się wkrecilem w to heh jak sobie przypomne jak wlazlem do mtz a tam skrzynia jakas dziwna i się zastanawialem jak tu bieg się wbija. Zresztą zawsze mówi ze dziwi się mojemu optymistycznemu nastawieniu do wszystkiego :-D

artur125    276

nie podpadłaś, trudno mi podpaśc, naprawde dużo potrzeba.Trzeba byc złodziejem,skurw...nem ewentualnie "jaśnie wielmożnym panem" lub jego córką :lol: albo człowiekiem zakłamanym, pozbawionym honoru

artur125    276
Napisano (edytowany)

songo w polskiej polityce zmieniaja się tylko nazwy partii a gęby te same,może Kukiz coś ugra.

na laika mtz nie lada wyzwanie :lol: zwłaszcza rozmieszczenie biegów

Edytowano przez artur125

ursusmaniak    3

^^ już podpadłam .. i mam nadzieje. Lepiej być kolorowym i oryginalnym niż szarym sztywniakiem.

To popieram, ja też uwielbiam świrować a w temacie randek to czasem wystarczy głębokie patrzenie w oczy, i dziewcze samo się odezwie,

przetestowane

Ecopiotr    105

Tekstem - "I co się tak gapisz?"? Zawsze to jakiś początek...

artur125    276

To popieram, ja też uwielbiam świrować a w temacie randek to czasem wystarczy głębokie patrzenie w oczy, i dziewcze samo się odezwie,

przetestowane

a jak się odezwie pewnie wymiękasz i mówisz, sory ale mam zeza tu patrze tam widze :lol: a tak serio to fajna metoda i można by dodatkowo podrzucic kasztana a o tej porze roku można go zastąpic ładnym kamykiem :D

artur125    276

to na jesień nie bedziesz trzezwiał :lol: a jak któryś wyrwie na kamyk to flaszka dla mnie i mam nadzieje że mnie nie zawiedziecie

Ywa    499

wystarczyła by stokrotka....................ale zimny kamień :blink: .......chyba w czoło na ocucenie z takich pomysłów. Myślałam, że faceci są romantykami a tu niechcący ukamieniować zamierzają.

artur125    276

ale jakoś tak głupio było by podejśc i "przepraszam czy ta stokrotka jest twoja" wyszedł bym na pajaca który zbiera stokrotki

Landfarmer    3542

Artur lepiej podejść ze stokrotką i wręczyć mówiąc : pasujecie do siebie Ty piękna ona piekna :D

artur125    276

jak byłbym dziewczyną to pozwolił bym się wyrwac na perły............ czteropak perły :lol:

biala513    68

Nie bardzo miałam czas czytać wszystko ale Artur jak Ci zależy tak bardzo na tym czteropaku to proponuje Tobie obciąć to co zwisa, pobrać troche hormonów i będziesz się cieszył tym czteropakiem perły ;)

songo    870
Napisano (edytowany)

A do tego trzeba cokolwiek ucinac O.o

Ja uważam ze wystarczy wyjść na imprezę i chciec poznać dziewczyna. Bo jak ktoś jedzie się napier... to raczej żadnej nie wyrwie a jak juz się cos by się trafiło to następnego dnia by się nie pamiętal, albo doszło by sie do wniosku ze był to ruch w desperacji i wcale nie chcemy się wiązać z ta osoba.

Edytowano przez songo

daremw    128

Nie bardzo miałam czas czytać wszystko ale Artur jak Ci zależy tak bardzo na tym czteropaku to proponuje Tobie obciąć to co zwisa, pobrać troche hormonów i będziesz się cieszył tym czteropakiem perły ;)

a po co ma coś obcinać? dziewczyny też podrywają chłopaków i zdarza się że proponują piwo na imprezie, sam miałem parę razy taką sytuację (ale głupia sytuacja dla mnie kiedy dziewczyna nalega że postawi mi piwo)

artur125    276
Napisano (edytowany)

daremw to Ty szczęściarz jesteś, mnie dziewczyny zapraszały na piwo tylko to ja musiałem płacic(nie musiałem ale wypadało). Ale jak bym spotkał taką która sama z siebie stawia piwo to bym się ożenił :lol:

biała co ty taka nie w humorze,naskakujesz nna mnie bez powodu -_-

i nie będe nic obcinał,za bardzo lubie mojego przyjaciela :lol:

Edytowano przez artur125

Ecopiotr    105

Tylko się nim nie baw, bo oślepniesz:-)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!