Skocz do zawartości

Polecane posty

Potrzebuje porady, panowie co kupilibyście swojej dziewczynie na urodziny, ale hm nie za wielką kwotę, pieniądze jej nie imponują, twierdzi że najlepszy pomysł prosto z serca, macie jakieś fajne pomysły, ja mam jeden myślałem aby serce z styropianu zrobić takie duże i powtykać w nie róże czerwone, jak myślicie fajne czy takie sobie, może wy macie panowie jakieś ciekawe pomysły ;)

artur125    276

kup arbuza w końcu Tobie też się coś od życia należy........ :lol:

a tak serio to nie mam dzisiaj weny.........

Arturze hm powiem tak heh póki co jest świetnie w sprawach pożycia zgrzeszył bym jak bym narzekał także ok;) Mówisz brak weny wiesz jedno 0,5 i takie pomysły są że szok  ;)

Linka    17

A dlaczego tylko panów pytasz? Tomuś czy kobiety ci tu źle doradzały kiedykolwiek ;)

artur125    276

to niestety dzisiaj nie pomogę bo połówka niestety nie wchodzi w gre, rano musze jechac ogiera przywitac :lol:

Linka doradzaj, ocenimy Twoją kreatywnośc

hania1978    2

A jaka kwota Cię interesuje i jakiej rangi prezent? Chodzi o symboliczna drobnostkę, czy coś fajnego - sentymentalnego i praktycznego równocześnie?:)

(tak, jestem kobietą, ale dzięki temu wiem, co lubią kobiety:)

artur125    276

fajnego,sentymentalnego i praktycznego...........mikser?

wiesz co lubią kobiety,a wiesz co lubią mężczyzni?

Linka    17

gdybym miała komuś zrobić prezent trafiony, tani i od serca to bym osobiście zapakowała sama siebie w pudło i wysłała, oczywiście z napisem opłatę przesyłki ponosi odbiorca i niech się dalej męczy sam ;D

• Like 1

a może ruszysz głową i sam coś wymyslisz to chyba ma być od ciebie pomysł a nie z internetu,wiadomo jakieś rady tak ale nie rób tego co ktoś już zrobił,daj jej cielaka i będzie zadowolona

Krassus    95

Potrzebuje porady, panowie co kupilibyście swojej dziewczynie na urodziny, ale hm nie za wielką kwotę, pieniądze jej nie imponują, twierdzi że najlepszy pomysł prosto z serca, macie jakieś fajne pomysły, ja mam jeden myślałem aby serce z styropianu zrobić takie duże i powtykać w nie róże czerwone, jak myślicie fajne czy takie sobie, może wy macie panowie jakieś ciekawe pomysły ;)

Nie zależy jej na pieniądzach? Albo pochodzi z bardzo bogatej rodziny, że pliki banknotów podkładała pod stół żeby się nie kołysał albo nigdy nie miała okazji wydać większej sumy pieniędzy. Jest też trzecia opcja, jest bardzo skąpa.

Nie patrz na pieniądze i styropiany tylko ty najlepiej wiesz co lubi, jakie ma hobby, czego teraz potrzebuje albo co by chciała. Jeżeli zbiera słoniki to kup słonika którego nie ma, jeżeli uwielbia buty zabierz ją do sklepu, lubi wyzwania to kup jej skok ze spadochronu.

spoko już mam pomysł, a krasus może ty masz co zależy jej na kasie, mojej pieniądze nie imponują, zreszta jak i mnie, wychodzimy z założenia jak się chce wszystko się osiągnie kwestia chęci tylko

Landfarmer    3542

Najlepszy będzie wałek do ciasta bo tak Ty pewnie ciasto lubisz a ona będzie miała Cię w razie czego z czym ganiać więc prezent jak najbardziej korzystny dla obu storn  :D  :lol:

daremw    128

spoko już mam pomysł, a krasus może ty masz co zależy jej na kasie, mojej pieniądze nie imponują, zreszta jak i mnie, wychodzimy z założenia jak się chce wszystko się osiągnie kwestia chęci tylko

Tomku a może on wcale tak głupio nie mówi, bo i coś w tym w większości przypadków jest, przerabiałem już różne przypadki, nie mówię że u Ciebie tak to ma wyglądać ale często jak kasa nie imponuje to po prostu taka osoba nie poczuła jej w ręku, dopiero jak ma możliwości to pokazuje co potrafi...

Krassus    95

To niech najpierw poczuje tą większą ilość pieniędzy. Jeżeli dalej będzie wolała otrzymywać styropian to oświadczaj się jej szybko.

Ywa    499

ha!! dobre (daremw i Krassus)............wydało się, że tak naprawdę faceci to materialiści a próbują odwrócić kota ogonem

Edytowano przez Ywa

Ywa    499

Założę się, że tą większością są mężczyźni..skoro o kasie gadają ciągle

Edytowano przez Ywa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się