Skocz do zawartości

Polecane posty

artur125    276

ooo to tak jak ja ale pamiętaj Marto niema spiny są drugie terminy, ZALICZYMY bez problemu :P :P :P

no pewnie,że zaliczycie,trzymam za was kciuki. Czasami sam żałuje że nie poszedłem na studia te wieczne balangi picie :lol:

dawid3p    357
artur125

Uwierz mi na zaocznych nie :/ wszystkie pozytywne aspekty edukacji zakończyły się z zakończeniem technikum, teraz zostały tylko negatywne czyli uczenie się  :lol:  i jak tu imprezować jak każdy z innego miejsca w Polsce 

artur125    276

trza było iśc na dzienne :lol: Mój brat dzisiaj zjechał z akademika i przywiózł mi 0,5l "czegoś" zaprawianego cukierkiem za 12zł i jakoś to męcze szału niema no ale poczuje studenckie życie :lol:  :lol:  :lol:

marta1c    1

no pewnie,że zaliczycie,trzymam za was kciuki. Czasami sam żałuje że nie poszedłem na studia te wieczne balangi picie :lol:

Studia są spoko i ten codzienny survival w akademikach  :D

marta1c    1

Aż tak w tych akademikach jest? :)

Gorzej ! ;D Po roku się przeniosłam na stancje bo wątroba nie wytrzymywała   :D haha :lol:

dawid3p    357

Oj tak dużo się słyszy o specyfikach Z polibudy, o słynnej cytrynówce produkowanej na potęgę przez studiujących chemików  Poznań miasto studentów  :lol:  :lol:  :lol:

corrado    217

Ha ha ja pamiętam na pierwszym roku to tylko kac był od poniedziałku do niedzieli :) a od poniedziałku zaczynało się od nowa. przerwa na sesję i dalej i nie byłem w akademiku :) co prawda w mieszkaniu też nie.ale po pierwszym roku już stabilizacja i tak już 5 lat.

artur125    276

Oj tak dużo się słyszy o specyfikach Z polibudy, o słynnej cytrynówce produkowanej na potęgę przez studiujących chemików  Poznań miasto studentów  :lol:  :lol:  :lol:

częstochowska ice-ówka zajeła by pierwsze miejsce :lol:

Ohhh jaki z Ciebie łaskawca mrrr hehehe :lol:

lepiej uważaj bo to sie pije z gwinta :D

artur125    276

dawid tylko że Yvonne jest z miasta :lol: zetor a Ty koło czego mieszkasz w tej małopolsce?

Zetor mieszka w KPR :)   Ale na śląsku mam hm znaczy ubijam interesy;)  No to co że z miasta, o ile dziewczyna chce na wieś to hm już ma wielkiego plusa u mnie:)

artur125    276

dobrze,że z miasta :) Yvonne Ciebie akurat zdążyłem polubic,pewnie twoja prababcia zapatrzyła sie na jakiegoś rolnika :D

Edytowano przez artur125

E tam babcia jak babcia ale Ywonne na pewno by się zapatrzyła, panowie macie juz plus na starcie, jesteście rolnikami:)

Edytowano przez zetorlublin7341

dawid3p    357

oj ja jestem słaby na picie  :wub:  mnie łatwo położyć bo nie lubię pić i gadam bzdury jak się schleję więc wolę być zawsze kierowcą jak rozumiecie o co chodzi  :lol:  :lol:  :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się