Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
biedroneczka    16

@KORSARZ - zachcianki masz, może Ty w ciąży jesteś ????

Aaaaaaaa, wiem, to taka ciąża , że objawy ciągle są, (brzuch rośnie ) , a termin od kilku lat się przesuwa. hahahaha.....

Rafał, jedziesz na te pierogi w końcu, czy nie ? ;-).

anka1    1

Milady, to ja zamówiłem dla Ciebie te eskalopki cielęce i wino, a Ty tu z pierogami wyskakujesz i kwaśnym mlekiem, zaczynasz mi wieśniaczeć, łahahahahahahaha

zamiast oryginalna, to robisz się bardzo prowincjonalna.         :lol:      :lol:

...no cóż mój Panie winem nie pogardzę, byle by czerwone. A co do pierogów , czasami na krótką chwilę zmieniam swe oblicze by w nowym wątku "pozyskać" nowych nieświadomych, łasych na........pierogi   :D  

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No przestań, loki, błękitna suknia z falbankami i pierogi        :lol:     albo Milady doi krowy, a jak Ci dojarka wciągnie loka to moment i będziesz oskalpowana     łahahahahaha, a to nie ten film   :P

jeszcze jeden wątek nieskończony a już "Ostatniego Mohikanina" będziemy musieli zacząć, hahahahaha  

Może noga utkwiła mu niechcący w strzemieniu, koń go wlókł z 6 km po ziemi galopem, teraz albo liże rany, albo nie wiadomo, czy wogóle przeżył......
@KORSARZ - ja naprawdę nie chciałam spłoszyć Twojego ogiera.....hahaha....

No Aniu jeżeli codziennie w takim stroju wybierasz się na przejażdżkę na swojej klaczy, to mój ogier musiałby być chyba ślepy żeby nie stanął z dęba.    Łahahahahahahaha

cover.jpg

Edytowano przez KORSARZ1

biedroneczka    16

No teraz to mnie wydałeś po całości.......muszę jednak Cię odnaleźć i jak obiecałam, Ci napukać......:o

Syn się pyta ojca : tato, kiedy indianie malują sobie twarze ?

-Kiedy idą na wojnę.

To uważaj, bo mama stoi przed lustrem i się maluje....

hahaha....

Czy chcesz koniecznie, żebym i ja sobie tą twarz pomalowała ???

A tak na marginesie, co ja teraz chłopakowi pokażę, jak się z nim umówię ??? Wszystko już upublicznione ?

anka1    1

No przestań, loki, błękitna suknia z falbankami i pierogi        :lol:     albo Milady doi krowy, a jak Ci dojarka wciągnie loka to moment i będziesz oskalpowana     łahahahahaha, a to nie ten film   :P

jeszcze jeden wątek nieskończony a już "Ostatniego Mohikanina" będziemy musieli zacząć, hahahahaha  

"Ostatni Mohikanin " powiadasz, hmmmm tu bym sobie dała radę, on przystojny , łuki , zatrute strzałki luzzz....

Gorzej jak by Ci przyszło do głowy tym razem "Casanovę" zacząć, uffff tu bym musiała jeszcze ciaśniej gorset zasznurować i nowych wabiących podwiązek nakupować :P  :P  :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ta przez Ciebie o mało kaleką nie zostałem     :P    ogier tak wariował że go ledwie okiełznałem      hahahaha a Ty tu panikujesz, broszki i tak nie widziałem bo była zakryta grzywą, kurcze chyba to była grzywa       hahahahahaha

"Ostatni Mohikanin " powiadasz, hmmmm tu bym sobie dała radę, on przystojny , łuki , zatrute strzałki luzzz....

Tylko że ja nie powiedziałem że grałbym Mohikanina, raczej tego który skalpował      :P

biedroneczka    16

Ogierowi, jak taki nieusłuchany , muszę iść spuścić baty...w którym boksie on teraz stoi ? U mnie nie ma niesubordynacji - porządek musi być....hahaha....

To nie była grzywa, to moja fryzurka......

hahahaha....

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A to sorry, fakt klacz kasztanka a "grzywa" była czarna, pomyślałem  że Masz gniadą klacz      :P    no ale jak to była Twoja "fryzurka" to jednak klacz była kasztanka        :lol:    :lol:

Ja Ci spuszczę baty mojemu ogierkowi, chcesz go do końca znarowić?             hahahahahaha

Edytowano przez KORSARZ1

anka1    1

Tylko że ja nie powiedziałem że grałbym Mohikanina, raczej tego który skalpował      :P

.....oooo to czerwonej kiecy bym nie zakładała żeby Cie nie prowokować :P

Zresztą ona tam doszła ......do końca  :P

biedroneczka    16

Trzymam TAM długie włosy, pozwolę ich dotknąć i ściąć je dopiero temu PIERWSZEMU w moim życiu.....

Jak wykarczuje dżunglę , to za swoją ciężką pracę otrzyma nagrodę....

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.....oooo to czerwonej kiecy bym nie zakładała żeby Cie nie prowokować :P

Nie nie, to też nie ten film, tu grałbym byczka Fernando        łahahahahahaha

Jak wykarczuje dżunglę , to za swoją ciężką pracę otrzyma nagrodę....

To pewnie w warkocz zaplatasz          hahaha, albo  dredy może     hahahaha.

A kosiarką rotacyjną by można przelecieć? zawsze szybciej by było       :P       :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

grzegorzk4    60

A kosiarką rotacyjną by można przelecieć? zawsze szybciej by było       :P       :lol:

a jakie wibracje by były przy rozpędzaniu i nabieraniu prędkośći.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A jakby tak jeszcze wyjął po jednym nożu to wibracje że moment by się utopił w bagienku         hahahahaha

anka1    1

a jakie wibracje by były przy rozpędzaniu i nabieraniu prędkośći.

.........to po co Wy nam ??? ...jakby wibracje z kosiarki wszystko załatwiły :P :P

biedroneczka    16

@KORSARZ - chcesz mnie przelecieć kosiarką rotacyjną ??? A gdzie gra wstępna ????? Ja bez gry wstępnej nie dochodzę...

Wychodzi z Ciebie prawdziwe oblicze. Zaiste dżentelmena...

hahahaha....

Edytowano przez biedroneczka

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A gdzie gra wstępna powiedziała puma do murzyna gdy go dopadła przegoniwszy go przez całą dżunglę, nie jesteś dżentelmenem         hahahahaha

anka1    1

kosiarka jako gra wstępna :)

nooo nie wiem , to by krótko musiało być , żeby rozkręcić a się załapać :lol: :lol: . Może tylko taki irokez przez środek :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No oczywiście że krótko, kosiarka nie jest przystosowana do pracy w wodzie      łahahahahahahaha

anka1    1

ułłła już prawie północ moja godzina. Dobranoc :)

Edytowano przez anka1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się