Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A jednak... Spodziewałem że narozrabiasz ale żeby aż tak. Nadal wątpię w szczerość Twoich przeprosin wobec Martiny.

@Slonce Swoją postawą udowadniasz że jesteś wartościową dziewczyną.

DCF77

Na pewno @czacha nie podał tego linka celowo z zamiarem skrzywdzenia @Slonce, może tego nie przemyślał do końca ale nie uwierzę że zrobił to celowo. Były zaraz przeprosiny i zostały przyjęte i nie ma co na koledze "psów wieszać" i nie bawmy się w "prokuratora" ;[ @czacha nie jest jakimś "rozrabiaczem forumnowym"a @Slonce swoją wielkodusznością pokazała wysoką klasę. :)

Edytowano przez MAT912

jaro    163

@jaro-czekoladkami je karmicie to tyją :lol:

u nas są nadal normalne-90-60-90 :rolleyes:

To jedna noga-a druga ?:D

wiesmag    52

@jaro-dobre.co się przejmujesz takie grubsze to dostatniej wyglądają-bogato,bogato :lol:

a ile się napompujesz,w te wszystkie oponki-z byle pompką nie podchodź :lol: :lol: :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Stasiu chyba masz na myśli Orkę. :lol:

wiesmag    52

@MAT912-chciałeś ucho drugim przykrywać-przy takiej naprawdę dostatniej to i co innego też przykryjesz-stopy również :lol:

tylko trzeba uważać żeby się pod spód nie dostać-jaką przyczynę by w akcie zgonu napisali?-"Zośka przyległa,chłopa udusiło" :lol: :lol: :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Owszem byłem świadkiem nie raz tego typu 'komentarzy", jeżeli to są akurat kulturalne komentarze to chyba nie ma większej tragedii, dziewczyna się uśmiechnie i pójdzie dalej, gorzej jak zaczyna królować chamstwo. Moim zdaniem w tym temacie jakiegoś chamstwa chyba nie ma .No nie można wszystkiego znowu brać tak poważnie, owszem żarty są, ktoś coś powie następny dopowie i dyskusja ożywa.Nie wiem czy ktoś chce komuś zaimponować czy nie, nie moja sprawa, ja w każdym razie nikomu już imponować nie muszę, piszę nie zawsze w żartach, chociaż przyznam że od żartów nie stronię ale przynajmniej staram się aby nikt nie poczuł się urażony a jeśli jest odwrotnie to wystarczy powiedzieć, wiem że jest słowo przepraszam i chętnie go użyje. Mówisz "widzę że nie chętnie ze mną dyskutujecie" a zbyt poważnie do wszystkiego czasem nie podchodzisz? to jest forum i nie ma się co łudzić że wszyscy będą tacy cacy, na pewno nie. "Zaszczuto tutaj ciekawą dziewczynę" Oświeć mnie z łaski swojej, bo {powiem po młodzieżowemu} jakoś nie kumam może być na PW. Co do "namierzania" na nk każdego można na mierzyć jak tylko ma konto i zdjęcia nie zablokowane, wiele dziewczyn podaje jeszcze bardziej dokładne namiary na siebie i co? i nic.

Mówisz "@czacha pracował" podał tylko link na zdjęcie ładnej dziewczyny i to wszystko, nie wiem co Ty masz na myśli że co się tu działo . No dosyć i tak za dużo napisałem bo nie lubię pukać w klawiaturę. :lol: Pozdrawiam.

martina    23

A ja tak z ciekawości zapytam :P Zdarzyło wam się kiedyś gwizdać za ładną dziewczyną??

Moim zdaniem to troszkę obraźliwe, bo kibita to nie pies żeby na nią gwizdać. Co wy o tym myślicie??

Co do big dziewczyn to się zgodzę, jednak niektóre popadają w inną skrajność i robi się 60x40x50

anoreksja.jpg

Czy ona wygląda jak kobieta??

Edytowano przez martina

martina    23

Będzie sie wam śniła po nocach?? A co nie ma takich dziewczyn?? Jest i to dużo, aż przykro patrzeć.

Filipoo    14

własnie niechce by mi sie sniła :)sa i nie sobie będą SOBIE :)ja jutro do pracy na cały dzień niechce jej zobaczyć przed oczyma bo z HDS-a spadne :D:lol:przykry widok ale prawdziwy <_<

martina    23

A i takie dziewczyny znajdują adoratorów.

Ja tam się nie martwię dziś się warzyłam w szpitalu i jest ok :)

Z tym HDS uważaj bo teraz to wysyp drwali na urazówkach.

Edytowano przez martina

razor275    279

Niestety takich chorych dziewczyn jest bardzo dużo ... swoją drogą to okropna choroba .

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to przybyło czy ubyło? :P

Filipoo    14

ubrania z reguły kupuje sie co jakis czas wiec andrzeju one stale powinny pasować:lol:ide spać bo nie wstane o 5 :P dobranoc wszystkim :)

martnia nie strasz na tym forum ludzi o tej godzinie :Ppamietaj ze nie jeden rolnik wczesnie wstaje i do pózna robi :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O dołożyłaś mi przedni napęd 914 :lol: ubyło? :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

E ubyło :( szkoda. Finn się pewnie cieszy co?, jak dobrze popije to mniej będzie bolało jak przylejesz patelnią. :lol:

andrzej2110    529

hahahah

Martus 2 rozmiary to sporo. Mam nadzieje ze nie dążysz do tej "figury" na zdjęciu...

ubrania z reguły kupuje sie co jakis czas wiec andrzeju one stale powinny pasować:lol:

No ale jak się kupuje zawsze ten sam rozmiar i pasuje to jest ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się