Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
biala513    68

No śmiać nie ma się z czego...
Dobranoc wszystkim :)

Edytowano przez biala513

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No 6-7 grudzień cały dzień musze być w Płocku więc jak się zbierzecie w tym Poznaniu to możecie do mnie zajrzeć :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oj Panowie beż przesady są jeszcze takie dziewczyny nie ma co ubolewać na pewno przyjdzie czas a znajdziecie tą odpowiednią która razem z wami będzie pracowała,was wspierała z którą bedzie można porozmawiac o wszystkim:D :)

A Ty pati: nie masz co patrzeć an hektary i sprzęty one tak do końca nie są ważne (jak jesteś pracowita to i się kilku dorobisz :D )  Ważne jest to przede wszystkim co ma sie w głowie i w rękach bo bez tego ani rusz...

Pozdrawiam ;)

xsc    54

Teraz takie czasy, ze ktos sie dorobil to ma.. a kto nie, to juz miec nie bedzie. O ile nie mowimy o garbie;P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co Ty w ogóle gadasz za głupoty, jak ktoś chce i ma pomysł na jakiś biznes to i w tych czasach sie dorobi

Nie lubię takiego myślenia.....

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A wiec sam widzisz kolego :)  To nie ma sie od tego kto chce sie dorobic to sie dorobi aby byl zapal do pracy

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hheh Coż za pytanie, koleżanka nikogo nie szuka i jak narazie nie ma heh Nie jestem z Tych co za kawalerami latają uważam że to chłopak powinien latać za dziewczyną :P 

Mieć aby mieć to lepiej wcale nie mieć :)

8piotrek6    110

Hheh Coż za pytanie, koleżanka nikogo nie szuka i jak narazie nie ma heh Nie jestem z Tych co za kawalerami latają uważam że to chłopak powinien latać za dziewczyną :P

I ja jestem za tym, może to stereotypowe ale to chłopak powinien się starać zabiegać, a dziewczyna powinna dać mu odczuć że dobrze robi i niech dalej się stara bo ma ogromne szanse :P

bo co do mieć (posiadać) sory to nie własność tylko wspólne kompromisy, smutki i radości, wszystko razem jak jedno choć we dwoje. :)

artur125    276

Nie musisz latac. Wystarczy ze tu jesteś ;-)

Tak tutaj jesteś zaraz na podwórko się zbiegną kandydaci  :lol: Zrobisz wyliczankę a od pozostałych weż cv i powiedz zadzwonie :lol:

Piotrek dobrze gada :D Piotrek na prezydenta hip hip....... :lol:

A wiec sam widzisz kolego :)  To nie ma sie od tego kto chce sie dorobic to sie dorobi aby byl zapal do pracy

samym zapałem to się garba można dorobic przydałoby sie troche ekonomi i pojęcia o podstawach biznesu

Nie dalej jak miesiąc temu był u mnie gościu 75lat i pytał czy nie kupiłbym od niego pola bo jego dzieci wszystkie w mieście i nikt niechce robic dużo nie chce bo 250 tyś pole w dwóch kawałkach moje go przedziela super chłopek zawsze pogada pożartuje.Odmówiłem niestety bo nie wydaje mi się żeby ta inwestycja zwróciła się w najbliższych latach(no chyba,że bym sadził kwiatki jak zetor).Zapał,zapałem ale przez 10 lat robic za darmo.......No ale jak mówi mój tata przyjdzie głupi i kupi :lol:

Edytowano przez artur125

xsc    54

Niestety moj pomysl na biznes to pasja, rolnictwo... to nie czasy, na budowanie duzych gospodarstw od zera.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

artur125: Hehe wiesz ja nie jestem z tych dziewczyn co chcą wyjśc za rolnika Tylko po to aby miec dogodne watunki, trzeba też dać coś od siebie, napewno żadnej wyliczanki i żadnego CV bym od nikogo nie wymagała bo to nie o to chodzi. Na początek człowieka trzeba poznać... pieniądze to nie wszystko. Myśle że związek powinien opierać sie przede wszystkim na zaufaniu, na tym iż w każdej sytuacji możesz polegać na drugiej osobie mieć w niej sparcie i oparcie w tych dobrych chwilach i tych złych...

A poza tym co mnie czeka Tego nie wiem, nie szukam jak ktoś mnie znajdzie to będzei dobrze abyśmy Tylko pasowali do siebie pod względem charakterów. Nie wiem co jest mi pisane. Oczywiscie mogę pracowac na wsi bo praca na wsi nie jest mi obca nawet bardzo bym chciała , ale jak będę musiał ulokowac sie w mieście to lepiej czy gorzej jakoś dam sobie radę...

xsc: masz rację a żeby postawic w tych czasach duże gospodarstwo to nie lada wyzwanie, trzeba posiadać ogromny kapitał. Szczerze powiedziewszy jest to wręcz niemożliwe.

Chociaz zawsze mozna założych hodowle ślimaków niby jest teraz opłacalna, znajomy założy troche jest przy tym pracy ale też niezły zarobek :P heh e No kto co lubi :D

glicer    3

Kochać bezgranicznie,pokonywac wszystkie trudności razem i przezwyciężać kryzysy ,wspólnie,ale zawsze razem,bo póki kogoś kochamy wszystko ma sens,mimo złości ,mimo trudu..........,akceptujemy słabości choć czasem się wkurzamy ale zawsze razem.I co ,cóż jest warte to życie bez miłości ,bez nadania mu sensu? ;)

Kristof82    0

A ja z własnego doświadczenia twierdze że bardzo czesto dziewczyny uganialą sie z a chłopakami. Czy to dobre czy złe?-według mnie nie ma to wpływu,przeciez zawsze ktoś pierwszy musi wyciągnąc ręke. Pewnie lepiej być zdobywanym,ale zdobywać tez jest przyjemnie.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Masz rację owszem są z pewnościa takie dziewczyny różni są ludzie. Ja zaznaczyłam że ja do takich nie należę bo to nie w moim "stylu" aby  uganiać się za chłopakami :P

Kristof82    0

Nie wiem czy dobrze cie zrozumiałem Czy uważasz że jesli dziewczyna zdobywa chłopaka to jest gorsza? [cyt. Mieć aby mieć to lepiej wcale nie mieć] Ja uważam że to świadczy tylko o tym że jest pewna siebie i swoich atutów. przecież jeśli chce być z chłopakiem i go wybrała to cgyba nie po to aby tylko go  'mieć' na pokaz. Bardzo dużo wartościowych chłopaków jest skrytych i zamkniętych w sobie i poprostu brakuje im odwagi na ten pierszy krok. Czasami warto być tym pierwszym bo można wiele stracic

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie uważam tak aby dziewczyna która zdobywa chłopaka jest gorsza, nie napisałam tak a nawet nie pomyślałam. Czy jestem pewna siebie... Hym... Czasem bywam jak wiem że ma 100% rację co do niektórych spraw ale tu nie chodzi o sprawy "miłosne".

Co do atutów hehe myśle że jest mi ich brak, uważam że brakuję mi trochę wiary w siebie dlatego napisałąm iż nigdy bym nie ganiała za chłopakiem nawet jeżeli by mi odpowiadał pod względem charakteu itd...

Kristof82    0

Nie uważam tak aby dziewczyna która zdobywa chłopaka jest gorsza, nie napisałam tak a nawet nie pomyślałam. Czy jestem pewna siebie... Hym... Czasem bywam jak wiem że ma 100% rację co do niektórych spraw ale tu nie chodzi o sprawy "miłosne".

Co do atutów hehe myśle że jest mi ich brak, uważam że brakuję mi trochę wiary w siebie dlatego napisałąm iż nigdy bym nie ganiała za chłopakiem nawet jeżeli by mi odpowiadał pod względem charakteu itd...

Czasem trzeba walczyć o swoje a tu pewnośc siebie przydaje sie. Myslisz że nie masz atutów-na 100% sie mylisz, przecież każdy je ma. Nie tylko tTobie brakuje wiary w siebie, myśle że dotyczy to większości z nas. Moje mottto to- do odważnych świat należy- chyba coś w tym jest :rolleyes:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z pewnością i tak jest ;D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się