Skocz do zawartości

Polecane posty

artur125    276

Nie przejmuj sie Krassusem bo on lubi podpalac by potem za korzyści ugasic :lol: W sumie trafny login ;)

No jak któryś z Panów chce robić za liska to zapraszam :)

A kto to oskubie,wypatroszy,upiecze bo jak też lisek to ja się nie pisze :)

albo przejechać i już jest:)

Taka przejechana to tylko na pasztet :lol:

biala513    68

Kochani :wub:  a co z Naszym spotkaniem 6 grudnia? Aktualne czy też już nie? Temat przycichł  :blink:  a my z Kasią czekamy na spotkanie...  ^^ Jak tak dalej pójdzie to tylko we dwie będziemy się integrować :P

Kasia22    541

No właśnie, wyjdzie tak że same będziemy podbijały Poznań :P

Miejscówka jest to obgadania Najlepiej taka żeby wszyscy trafili    :P

8piotrek6    110

Ej temat powrócił ja skończyłem orać :) teraz czas jest na spotkania, jutro pierwsze i potem wesele (pytałem o partnerkę na wesele ale nie było chętnych więc sam idę :P ) a że tak nawiążę do programu znanego z poszukiwań to chyba dzięki niemu dziewczyny inaczej patrzą na rolnictwo bo orałem przy wojewódzkiej 213 i pełno chętnych dziewczyn się zatrzymywało aby pogadać i przejechać się traktorem, co ciekawe kilka z nich znałem i wcześniej gardziły mną jako rolnikiem :) Tak więc Panowie orzcie jeszcze raz i przy głównych trasach tylko nie autostradach by nie spowodować karambolu :D

artur125    276

jak byś orał c 330 to pewnie takiego zainteresowania by nie było :D Ja będe kończył orke pod koniec listopada bo trzeba płyte przed zimą wyczyścic tylko ,że przy drodze dojazdowej :lol: szkoda,że nie mam pola przy autostradzie może by się jakaś fajna trafiła <_<

Arturze ja potrzebuje tylko gęsi... dodam, że martwej. Resztą się zajmę... :)

Oj to na gęsine trzeba by było troche poczekac :P Jak byłem mały to skubałem gęś więc wiem ile przy tym schodzi no chyba,że masz wprawę :) Oj doczekaliśmy czasów nawet rolnik marzy o swojskim mięsku ;)

Piotr3p    13

Ja orałem dziś w nocy przy drodze krajowej i przyjechały również kobiety...w radiowozie. Upomnienie dostałem za rozpraszanie oraz oślepianie kierowców ( oczywiście nie chciałem tego ) i żeby było ciekawiej to również zainteresowały się ciągnikiem już jako kobiety a nie stróże prawa.

Mironeks    6

:blink: patrzeć ino jak wszyscy chłopaki pojadą orać :D , spotkania z policjantkami na słurzbie do przyjemnych nie nalerzą i kiepsko sie kończą , ciągnik mam zarejestrowany ,opłacony w miare sprawny ale takie spotkanie mogło by mnie pare tysi kosztować a inspekcje transportu drogowego to „szerokim łukiem" omijam jak busem mauzer paliwa wioze ;)

karolwie    0

Ej temat powrócił ja skończyłem orać :) teraz czas jest na spotkania, jutro pierwsze i potem wesele (pytałem o partnerkę na wesele ale nie było chętnych więc sam idę :P ) a że tak nawiążę do programu znanego z poszukiwań to chyba dzięki niemu dziewczyny inaczej patrzą na rolnictwo bo orałem przy wojewódzkiej 213 i pełno chętnych dziewczyn się zatrzymywało aby pogadać i przejechać się traktorem, co ciekawe kilka z nich znałem i wcześniej gardziły mną jako rolnikiem :) Tak więc Panowie orzcie jeszcze raz i przy głównych trasach tylko nie autostradach by nie spowodować karambolu :D

To mówisz, że dzięki programowi tv kobiety się wreszcie poznały na rolnikach? To może zgłoszenie do kolejnej edycji programu, kolego? :D 

Osobiście bawi mnie strasznie ten program i nie bardzo rozumiem, jak to niby może działać na naszą korzyść...

biala513    68

To jaka proponujecie?

Proponuje Stare Miasto i Stary Browar :)

jak byś orał c 330 to pewnie takiego zainteresowania by nie było :D Ja będe kończył orke pod koniec listopada bo trzeba płyte przed zimą wyczyścic tylko ,że przy drodze dojazdowej :lol: szkoda,że nie mam pola przy autostradzie może by się jakaś fajna trafiła <_<

Oj to na gęsine trzeba by było troche poczekac :P Jak byłem mały to skubałem gęś więc wiem ile przy tym schodzi no chyba,że masz wprawę :) Oj doczekaliśmy czasów nawet rolnik marzy o swojskim mięsku ;)

No jak możesz kazać mi czekać  :(   Ja tu z dobrego serca obiadek chcę przygotować a tu lipa :unsure:

Co do pola przy autostradzie to z pewnością jakaś fajna by Ci się trafiła. Tylko w portfelu by ubyło... :D

Piotr3p    13

Mironeks - akurat z policjantkami przynajmniej u nas to można pożartować itd zawszę takie kontrole kończą się z uśmiechem na twarzy gorzej z policjantami... oj tak ubezpieczenie ciągnika lub kombajnu jest bardzo ważne sam się o tym przekonałem ostatnio... 
Czy te spotkanie musi się odbyć akurat w samym Poznaniu ?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Po jaką cholerę jak i tak się wszystkim podobasz.         :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tylko i wyłącznie jako komplement. Nie szata zdobi człowieka.

Edytowano przez KORSARZ1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To łachudry, nimi się nie przejmuj.   

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się