Skocz do zawartości

Polecane posty

BukeR    9

Nigdy nie jest prosto i kolorowo, tak już ten świat jest zbudowany.   Od tego jest forum, żeby pogadać o problemach.;)

Nie wiem ale mam małe pytanie czy któreś z was wogóle tutaj oprócz pisania próbowało się spotkać w realnym świecie porozmawiać na żywo i w ogóle, ale tak szczerze mówcie ^^

rolstudent    94

Tomku. Oczywiscie ze porubowalem:-D nalo tego kilka takich spotkan sie nawet odbyło było miło i sympatycznie ;-) a nawet z jedna koleżanka z af spotykam sie do dziś :-D

To dobrze ja też z paroma się spotkałem nawet z jedną mogło by coś być ale każde z nas przyszłość widziało w innych barwach, ale nie załamuję się może nóż widelec coś będzie, jakaś się trafi :D

Kasia22    541

Nie mam się czym chwalić, miałam okazję poznać osobiście pewnego Pana, nawet było ok <W Moim odczuciu> On stwierdził że cytuję jego słowa ''Kasiu Twój pogląd na przyszłość Mnie przerasta''  :ph34r: \

Jak na razie nie spotkałam kogoś tak pewnego Swoim planów i zaciętego na realizację marzeń jak Ja  ;)

izolda789    12

Kasiu nie martw się, mężczyźni to wbrew pozorom słabe istotki są, dlatego my kobiety rodzimy dzieci, oni by bólu nie wytrzymali. Ja też wszytkich wypłoszyłam swoją malutką gospodareczką ;) Myślę, że ten który się nie przestraszy będzie prawdziwym mężczyzną z krwi i kości ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Moje dziewczynki z AF jak zawsze mądrze myślące i mówiące, cierpliwości, chłopaki napewno mają Was na oku tylko się jeszcze wstydzą :)

Krisma    11

Każdy ma w swoim życiu jakieś plany i marzenia. Jeżeli sukcesywnie udaje nam to się spełniać jeszcze bardziej się nakręcamy do działania.

biala513    68

Nie wiem ale mam małe pytanie czy któreś z was wogóle tutaj oprócz pisania próbowało się spotkać w realnym świecie porozmawiać na żywo i w ogóle, ale tak szczerze mówcie ^^

No jasne, że tak nawet dziś jestem umówiona z jednym Panem :) . Niebawem dojedzie :)   A muszę przyznać, że sporo km między nami ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dzisiaj? zaraz el clasico a ty na randkę? ;) no wiecie co :D

marc    17

mmm jak Kasia nie chce to ja zapraszam do mnie :-)

tzn. gdzie? na gospodarstwo? 

Xawier    32

Nie wstydzą się tylko nabierają odwagi :P  Panowie  dziewczyna która wie co chce robić, ma plany i je realizuje to skarb i nie ma co się takiej obawiać tylko czym prędzej się taką zabrać żeby nam nie uciekła

• Like 1

Pajej    50

Kasiu nie martw się, mężczyźni to wbrew pozorom słabe istotki są, dlatego my kobiety rodzimy dzieci, oni by bólu nie wytrzymali. Ja też wszytkich wypłoszyłam swoją malutką gospodareczką ;) Myślę, że ten który się nie przestraszy będzie prawdziwym mężczyzną z krwi i kości ;)

to ja myslałem że dziewczyny leca na ha i to one płosza sie jak ktos ma mało ha  ;)

A prawda jes taka ze ma szczescie jeszcze nie wszyscy patrza na kase. bezrobotni co u mnie dorywczo pracuja maja dziewczyny, wiec nie tylko kasa sie liczy

bystra    26

To długo wam zeszło dojście do tego że nie kasa i ha są najważniejsze w życiu tylko drugi człowiek, bo w końcu nie z mamoną się żenicie czy wychodzicie za mąż tylko z drugim człowiekiem i to on powinien być najważniejszy w naszym życiu. Powodzenia życzę wszystkim szukającym :)

Krisma    11

Ale tu koleżanki piszą, że bardziej im zależy na zwierzętach... :blink: czują sentyment do nich

chuck00    10

Na pewno każda ma swoje ulubione zwierzątka takie jak: Jaguar - w garażu, Lew - w łóżku, Norki - w szafie oraz Osioł, który za to wszystko zapłaci :D

biala513    68

no widzę że coś tu rusza w końcu :)

No rusza, rusza a jakby inaczej :P  Muszę przyznać, że Pan z którym się spotkałam jest wyjątkowy :)

Agni94    0

Witam wszystkich :) jestem tutaj nowa :)  brat mi powiedział że można tutaj poznać fajnych nowych ludzi :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się