Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daremw    128

a co to za przejścia? każdy chociażby nastolatek takie ma :) prawdziwe "przejścia" to nie jedna niespełniona miłość a szereg kopniaków od życia bardziej bolesnych. to to po prostu epizod z życia który nie powinien nawet zostawić piętna na przyszłość

DjFarmer    4

Śledzę to co piszecie i mówicie ze można tutaj poznać dziewczynę która jest z gospodarstwa i potrafi się nim zajmować akurat mieszkam na Śląsku i tutaj raczej ciężko o taką dziewczynę a u was w Polsce można spotkać taką dziewczynę ? ostatnio się przekonałem oglądając na serwisie you tube filmik TheLukasTeam ze są takie dziewczyny które potrafią się zajmować gospodarstwem a co wy o tym uważacie ?

Pajej    50

takie kobiety sa jak yetti wszyscy mówia ze istnieje, ale jeszcze nikt go nie spotkał

Xawier    32

Niektórzy już spotkali tutaj swoje Yeti, może niekoniecznie w tym temacie ale na AF się poznali i są po ślubie (we wrześniu był)

DjFarmer    4

Ja również gratuluję to powiadacie panowie ze trzeba być jak myśliwy na polowaniu trzeba polować by coś upolować lecz wątpię ze coś w moich stronach upoluję ale kto wie ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No ładnie, wszyscy gratulują, tylko nie bardzo wiadomo komu.      :P

Xawier    32

Nick ma z pewnej bajki... ale może sama się pochwali.

Co do nas/mnie to kto powiedział że nic? :P

Edytowano przez Xawier

Pajej    50

Ja również gratuluję to powiadacie panowie ze trzeba być jak myśliwy na polowaniu trzeba polować by coś upolować lecz wątpię ze coś w moich stronach upoluję ale kto wie ;)

życie w pojedynkę tez ma swoje plusy, tak wiem żałosne, ale jakos trzeba zyć DjFarmer na forum jest wielu samotnych, a dziewczynn jest mało więc maja w czym wybierać, poluj a nóż cos upolujesz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się