Skocz do zawartości

Polecane posty

RafaKdziela    135

Koledzy odpowiedź jest bardzo prosta .Sąsiadkę lubię i tak zostanie ,bo nie jest w moim typie i nic więcej nie będzie z tego ,a napisałem o niej ,bo jest sama i szkoda mi ,żeby tak zostało .Jestem pewien że wielu chłopaków by się przy niej zakręciło ,ale nie wie gdzie ,tym bardziej ,że jest domatorką i po pracy prosto jedzie rowerkiem do domu .

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale przecież kolega napisał ze ona jest domatorką.... a takie osoby wolą ciszę i spokój a nie imprezy i szum.

Apista    6

Chyba wiele domatorek jest samotnych

Edytowano przez Apista

To może być typ człowieka inowertyk, który ceni sobie spokój i tyle. I nie rozumiem dlaczego krąży opinia że poznaja się ludzie tylko na imprezach tylko na dyskotekach :blink:

daremw    128

wolnych dziewczyn jednak jeszcze trochę jest, u mnie we wsi ciężko znaleźć i po sąsiednich też raczej szału nie ma lecz trochę dalej mam znajomą 34 lata- też typowa domatorka, ugotować, sprzątnąć- to lubi i też wolna, ogólnie w porządku kobieta. też nie może nikogo znaleźć

Szymi40    370

We  wsi nie ma - w sąsiednich  też  ......trochę  dalej  1  !    macie  jedną  kobietę  w   powiecie  :P    gatunek wymarły.

Pieceofmind    12

Daremw nie wiadomo czy nie może czy nie chce.

Zakładam, że rozmawiałeś z nią i widać żeby chciała...

Jeżeli tak to ogłoś wici niech chętni się do Ciebie zgłoszą i już...dasz namiary na PW, może coś z tego będzie..może komuš przypasuje rejon. A reszta to juž w inwencji zainteresowanego...

daremw    128

gwarantuję że szukała, trochę czasu już jej nie widziałem ale mało z domu wychodzi także wątpię żeby coś sie zmieniło. w moim profilu jest miejscowość, także jak ktoś by był zainteresowany...

Apista    6

Jakby ktoś był zainteresowany :P randką w ciemno.

Zastanów się czy sam poszedł byś na takie zaznajomienie bo ktoś z forum napisał ze jest fajna i do tego nie w jego typie.

Pieceofmind    12

Apista a dlaczego od razu randka...dostaje sygnał można gdzieś dziewczynę spotkać, w sklepie, košciele, a ona nie musi nic wiedzieć.

To wystarczy by sie zorientować w tym właśnie typie.Jeżeli dziewczyna będzie w naszym...to już wtedy można działać jak tam komu pasuje...Tak to widzę, a jakby dobrze się potoczyło to po jakimś czasie można się przyznać komu zawdzięcza się miłość...

daremw    128

Jakby ktoś był zainteresowany :P randką w ciemno.

Zastanów się czy sam poszedł byś na takie zaznajomienie bo ktoś z forum napisał ze jest fajna i do tego nie w jego typie.

załóżmy że była by w czyimś typie, ciekaw jestem tylko czy ta osoba była by w jej typie bo ona też ma coś do powiedzenia

Apista    6

Skoro tak to dlaczego nie słyszymy tego typu historii?

Próbujcie skoro uważacie że może coś takiego wypalić ;) Bo raczej nie macie nic do stracenia by się przekonać ;)

daremw    128

no i byś sie zdziwił że czasami fajna dziewczyna może być sama, ja ją troszkę kiedyś poznałem... myślałem że jest młodsza :) długowłosa wysoka szatynka, ani nie jest wychudzona ani brzucha nie ma. jej główny mankament to to że nosi trochę grubsze okularki a tak jest na prawdę w porządku i porządna dziewczyna. jak ktoś nie wierzy w ten opis to już nie mój problem, ktoś w stosownym wieku może sie zainteresować.

z tym że jak chyba każdy ma jakieś tam wymagania (moim zdaniem nieduże) i wiadomo że lepiej jak by jej sie facet spodobał (też bez szczególnych wymagań)- lubi zdecydowanych, którzy mają coś do powiedzenia a sama woli się podporządkować.

Edytowano przez daremw

Pieceofmind    12

Daremw to już pełna charakterystyka pięknie...no chłopacy 30+ nie zastanawiać się, ktory tam czuje konkretne powołanie małżeʼnskie, a instynkt ojcowski buzuje to nie ma się co długo namyślać...

Warto slorzystać z takiej informacji u źródła

Apista    6

:o Jak to ani brzucha nie ma???? :o

hehe :D

Przede wszystkim to ja jestem młodszy to odpadam :P i tyle w temacie

Edytowano przez Apista

jajonasz    36

Daremw to już pełna charakterystyka pięknie...no chłopacy 30+ nie zastanawiać się, ktory tam czuje konkretne powołanie małżeʼnskie, a instynkt ojcowski buzuje to nie ma się co długo namyślać...

Warto slorzystać z takiej informacji u źródła

Czemu tylko +30? hehe Ja mam 28 i nie widzę nic dziwnego w związku z dziewczyną +30 ;)

Pieceofmind    12

Czemu tylko +30? hehe Ja mam 28 i nie widzę nic dziwnego w związku z dziewczyną +30 ;)

Pewnie , pewnie, ale tak bardziej utarło się, że to mężczyzna może być starszy...ale pewnie schematy są tylko wymysłem ludzi i można się z nimi nie zgadzać.

Pajej    50

to co jeszcze przed kompem robisz leć do niej

jajonasz    36

Za daleko, z buta nie będę leciał. Kolega ma chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem, to może wyjaśnię że chodziło mi o ogólną sytuację, a nie o koleżankę o której toczy się rozmowa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się