Skocz do zawartości

Polecane posty

Pajej    50

czyli o czym to swiadczy? ze rolnicy jednak są gburami i nie bardzo ogarnieci. Jednak niektóre stereotypy maja potwierdzenie w rzeczywistości

krowka62    21

Zdanie zaczyna się pisać z dużej litery. Używać trzeba znaków interpunkcyjnych.  Jeżeli autorów powyższych tekstów nazywasz gburami oraz tym, że są nie za bardzo ogarnięcie to otwórz z łaski Swojej Słownik Języka Polskiego i  sprawdź znaczenie tych słów.

Stereotypy są po to aby je łamać, a co do rolników stwierdzam że faktycznie niektórzy są chowani nie wiem gdzie ale nie wszyscy na pewno a większość ludzi tutaj na forum akurat reprezentuje bardzo wysoki poziom kulturalny. A od czasu do czasu można też i sobie \cos śmiesznego powiedzieć przede wszystkim trzeba wrzucić na luz i czasem się nie spinać aż za nad to :D

Pajej    50

No i o to mi chodziło żeby was troszkę poruszyć, ja nikogo nie nazwałem gburem, a przynajmniej nie wprost. Krowa 62 styl może być czy jeszcze coś poprawić?

Landfarmer    3542

Miejmy nadzieje że nie chciałeś nikogo obrazić bo jeśli tak to powstanie ludowe zaraz się zacznie :lol:  :D

a1fe26c2    36

Stereotypy są po to aby je łamać, a co do rolników stwierdzam że faktycznie niektórzy są chowani nie wiem gdzie ale nie wszyscy na pewno a większość ludzi tutaj na forum akurat reprezentuje bardzo wysoki poziom kulturalny. A od czasu do czasu można też i sobie \cos śmiesznego powiedzieć przede wszystkim trzeba wrzucić na luz i czasem się nie spinać aż za nad to :D

Za dużo czasu spędzają z bydłem lub trzodą i przechodzą nie tylko ich zapachem, ale i zwyczajami. :)

Edytowano przez a1fe26c2

Rafik87    14

Bo pewnie po obejrzeniu programu Rolnik szuka zony wszystkie panny chca teraz na gospodarke :rolleyes:

Janek231990    3

Zapewne tylko czy jak poznają jak wygląda zwykły dzień rolnika nie objęty obiektywem kamery w programie, to czy nadal będą takie chętne? Zapewne czar i urok jak w programie pokazane nagle pryśnie.

Rafik87    14

szególnie gdy większość kandydatek jest z miasta i gospodarstwo widziało tylko w telewizyjnej jedynce jak to wszystko ładnie i pięknie wygląda ;]

Wcale nie wiadomo czy nie mają jakiegoś zacięcia nieraz dziewczyna ze wsi nie chce mieć z rolnictwem nic do czynienia bo widzi jak rodzice ciężko harowali a nieraz z miasta dziewczyny są bardziej skłonne do rolnika, fakt jest jeden rolnik ma przesrane całe życie nie ma co ukrywać :D;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No mają zacięcie, ale na chłopa      :P     - TERAZ ALBO NIGDY      :D

Landfarmer    3542

Prawda jest taka że jakby Ci rolnicy przynajmniej niektórzy mieli małe i nie przynoszące dochodów gospodarstwa to i chętnych byłoby mniej a przy pełnej mechanizacji to i miastowa ma zapał do wsi :D

OKEY    154

Witam :) dawno mnie tu nie było ;) coć nudą tu wieje ;)

Bo dawno Ciebie tutaj nie było :D

Może ludzie przeszli z gadki do czynów :D

izolda789    12

Sama bym poleciała na takie zmechanizowane gosp :P ale niestety mam swoje ;) jak wymyślą program Rolniczka szuka męża to się poważnie zastanowie nad udziałem

jajonasz    36

Sama bym poleciała na takie zmechanizowane gosp :P ale niestety mam swoje ;) jak wymyślą program Rolniczka szuka męża to się poważnie zastanowie nad udziałem

O, dobrze wiedzieć co imponuje dziewczynom, jutro jadę po dzondzira, albo chociaż od sąsiada pożyczę i postawię pod domem na trochę  ;)  hehe

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Prawda jest taka że jakby Ci rolnicy przynajmniej niektórzy mieli małe i nie przynoszące dochodów gospodarstwa to i chętnych byłoby mniej a przy pełnej mechanizacji to i miastowa ma zapał do wsi :D

No właśnie, przy zmechanizowanym to i brzydal wtedy jest zabójczo przystojny      :P   nawet do małżeństwa już się wkradło wyrachowanie, zakochanie zeszło na dalszy plan, grunt wygodne życie i kasa.       :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się