Skocz do zawartości

Polecane posty

grzesmaly    681

No to lepiej zeby zgnily na polu jak w piwnicy a ja sie pochwale ze wykopalem ziemniaczki i ulecialo naprawde sporo bo 5 lyzek od tura 1,8m do jedzenia mi starczy i jeszcze sasiad zie pozywi i moge sie pochwalic ze nawet jednego oprysku nie widzialy

Piotr3p    13

Wy kopiecie ziemniaki a ja żniwa 2 dni temu zakończyłem :D dzięki Bogu ja mam tylko 0.5 ha ziemniaków bo cena to w tym roku jest bajeczna :lol: u nas niby padało ale przez ziemie to ten deszcz jak przez sito przeleciał... sucho jak na pustyni ;)

Kasia22    541

No ale najważniejsze, że już zakończyłeś żniwa, u znajomego jeszcze zostało zwożenie słomy ;)

KRISS75    39

Moje ziemniaki kiepskie.Już w lipcu straciły łęciny,dużo małych,niedorośnętych pod krzakiem.Wykopane bo nie było sensu już je trzymać.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@zetor Zakopane to są ale ziemniaki nasze hehehe

Piotr3p    13

@Kasia22- no tak zakończone z różnymi akcjami oraz przygodami heh, słoma u mnie na polu jeszcze w stogach :D

Oj cena ziemniaków to jest totalna klapa... u nas znajomy sprzedaje to za 1 tonę ziemniaków dostaje jakoś 80 zł mówi że od jutra wszystko orze pod pszenice i kończy produkcję ziemniaków. Jak to dobrze że ja nie mam tylu ha ziemniaków :lol: A sadziło się po 12 ha kiedyś :D

lew908    207

To by mu wyszło 83 grosze za worek ? Dobrze licze ? U nas cena narazie 3 złote za worek ale może pójdzie w góre:P

Lina moje już część wykopane i transport dzisiaj goście w zakopanym w pensjonatach już jedli, trochę się pokręciłem i wożę pod zamówienie, ja pryskałem mocnymi środkami 3x na zarazę i orkanowałem jeszcze zielone łęty w granicach 40t z ha będzie a cena dla mnie ok jest :D

pastereczka    0

u nas ziemniaki jeszcze w ziemi. Całe szczęście w tym roku sadziliśmy mało, bo wprost nie cierpię zbierania. Mogę robić wszystko tylko nie to...

wozak    2

Ale dobrze panowie wiecie że jak kobieta schyla się to można jej powiedzieć....pokaż kotku co masz w środku :P

krowka62    21

Bardzo romantyczne- chyba nie chciałabyś to usłyszeć?

Edytowano przez krowka62

KRISS75    39

Ale dobrze panowie wiecie że jak kobieta schyla się to można jej powiedzieć....pokaż kotku co masz w środku :P

No masz...i po zbieraniu ziemniaków. :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

gorzej jak zbierają same kobitki heheh

krowka62    21

Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek. To de facto odnośnie zbierania przez same kobitki ale gorzej by było jakby sami faceci zbierali

krowka62    21

Ano nie pisałem ale zbliża się jesień, zima to będzie więcej czasu by posiedzieć sobie na Agrofoto.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się