Skocz do zawartości

Polecane posty

hania1993    5

hehe no dokladnie i bardzo dobrze pasuja :D

ehh i do tego pozniej chlopakom potrzebna jest dziewczyna , co by im skarpetki pilnowala hehe :D

a1fe26c2    36

A wiecie co ja bym chciał dostać. Zwykłą paczkę skarpetek, żeby tak dziewczyna sprezentowała od serca bo bym wiedział że dba o mnie, tylko tyle, kiedys mnie to śmieszyło ale dziś dostać taką paczkę pod choinkę to jest coś. A skarpetek nigdy za mało skubane mi giną zwłaszcza jedna, włożysz do pralki i puf i nie ma. Widzicie nie jestem wymagający, john deera sobie kiedyś kupię ale od serca dostać prezent nawet najmniejszy ale szczery to jest coś, fajnego ;)

Może Twoje skarpety znikają w czarnej dziurze znajdującej się między bębnem a tzw. kotłem? Przechodzą do znajdującej się za nią podprzestrzeni i ulegają rozdrobnieniu w czasie prania/wirowania, bo ta podprzesteń bardzo wąska jest i ma grzałkę w sobie. ;) Mogą też wylecieć po drugiej stronie czarnej dziury i zagnieździć się w filtrze pompy, jednak jużbyś o tym wiedział, gdyż pralka kategorycznie odmówiłaby Tobie wspólpracy w zakresie opróżniania bębna z roztworu piorącego. ;)

daremw    128

Jak jest ciepło to nie zakładam, a czasami jest za zimno na same sandały a za ciepło na pantofle lub adidasy to można się poświęcić i skarpetki do sandałów założyć :)

a1fe26c2    36

Drodzy Panowie, skarpetki mają nogi i uciekają przed proszkiem do prania :D

Albo w ostateczności rozpuszczają się... ;)

izolda789    12

Moje np nie znikają w pralce ale mnie doprowadzają do szału jak zrobię dwa kroki i mam już tylko skarpetkę na czubku dużego palca ;)

a1fe26c2    36

Mam propozycję dla nieśmiałych i wątpiących w walory swojego wyglądu - na randkę możecie pójść w białych workach z wyciętymi otworami na oczy. Zupełnie jak w amerykańskich filmach, w których biali chadzają na randki z niebiałymi. :D

Izolda, Twoim skarpetom brakuje polokokty i wobec tego wracają z kingsajzu do pierwotnych rozmiarów. :)

Edytowano przez a1fe26c2

Apista    6

Potrzebna jest nowa moda na skarpetki w sandałach ;) aby przestano się śmiać z nieświadomych :P

Aby skarpetki nie ginęły należy je prać samemu ;) i problem z głowy.

daremw    128

Tylko że często zalatywało gejostwem bo faceci do facetów chodzili ;)

Tworkowiak    103

izolda -masz zakolanówki? Może takie długie się nie zsuwają :P

Tyle, że niebiali zwykle nie wracają z takiej randki o własnych siłach, albo w ogóle nie wracają.

MatiRol92    9

to lepiej juz tych sandalow nie nosic :P

jak to?!

przeciez to tradycja :D

mozna tez skarpety i japonki B)

Magda2210    0

Jak najbardziej możemy udoskonalić ten wynalazek. :) jestem ciekawa co by tego wyszło

•  

Tyle Nas naforum to cos się wymyśli :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak jest ciepło to nie zakładam, a czasami jest za zimno na same sandały a za ciepło na pantofle lub adidasy to można się poświęcić i skarpetki do sandałów założyć :)

Ja Cb proszę. NIe!

skarpetki+ sandały= widok makabryczny !!!

jak to?!

przeciez to tradycja :D

mozna tez skarpety i japonki B)

mój współlokator tak chodzi;/

daremw    128

jak jest letnia i niezbyt ciepła noc to ja nie widzę nic złego, normalnie w dzień bym się tak nie pokazał bo sandały kładę żeby mi było wygodnie i przewiewnie xD

tak swoją drogą to nie wiem kto jest aż takim wielkim kreatorem mody żeby stwierdzić że sandały i skarpetki nie pasują- to jest tylko takie ględzenie i papugowanie czyichś słów i nie rozumiem całej tej afery wokół tego, to coś na zasadzie że jeśli nie masz kurtki zimowej na sobie to nie możesz ciepłej czapki założyć- totalna głupota i tyle

Edytowano przez daremw

a1fe26c2    36

Uświadom go, że to straszny obciach. Jak ma zaniedbane paznokcie to powinien przynajmniej miesiąc wcześniej coś z nimi robić, żeby dało się je pokazać. ;)

glicer    3

ale zawsze styl,płyciej jest jak się go nie ma

i się łazi w szaro czarnych ubrankach

MatiRol92    9

Japonki? E... Tam... Klapki kubota to jest dopiero klasyk:-D

hahah kuboty rozwalają system :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się