Skocz do zawartości

Polecane posty

robo1980    42

ja to szukam dziewczyny ,która za jednego kwiatka rzuci się na szyje i ucałuje a nie za wypasione prezenty....

gregorius    123

gregorius tak z ciekawości, ty w to wierzysz??

Wierzę w Boga, ale to w co mówi, oczywiście iż tak, bardzo konkretnie i rzeczowo człowiek mówi :)

No nie do końca się zgodzę, bo może facetowi bardzo zależy na danej kobiecie ale jest zapracowany i przemęczony, zdarza się, że zapomni, w końcu jesteśmy tylko ludźmi :)

pastereczka    0

masz rację, nie każdy musi o wszystkim pamiętać, ale wiesz jest co takiego jak kalendarz, można sobie zapisać, zaplanować... ale różnie bywa

Tworkowiak    103

Weź to wytłumacz kobiecie albo gorzej - żonie. -_- Mój tata jak zapomni o jakimś ważnym dniu to... ;)

O właśnie - kalendarz, notatnik, odpowiednia opcja w telefonie to ważne pomoce służące zamiast pamięci :P

Edytowano przez Tworkowiak

A wiecie co ja bym chciał dostać. Zwykłą paczkę skarpetek, żeby tak dziewczyna sprezentowała od serca bo bym wiedział że dba o mnie, tylko tyle, kiedys mnie to śmieszyło ale dziś dostać taką paczkę pod choinkę to jest coś. A skarpetek nigdy za mało skubane mi giną zwłaszcza jedna, włożysz do pralki i puf i nie ma. Widzicie nie jestem wymagający, john deera sobie kiedyś kupię ale od serca dostać prezent nawet najmniejszy ale szczery to jest coś, fajnego ;)

Tworkowiak    103

Bo drogi Tomku w życiu o to właśnie chodzi. Pożartować o jakichś ciągnikach można, ale tak na prawdę liczy się tylko to, żeby prezent był od serca.

pastereczka - tylko nie Panie. ;) Ja nie szlachcic, nawet moje nazwisko nie jest jakieś szlacheckie.

izolda789    12

A wiecie co ja bym chciał dostać. Zwykłą paczkę skarpetek, żeby tak dziewczyna sprezentowała od serca bo bym wiedział że dba o mnie, tylko tyle, kiedys mnie to śmieszyło ale dziś dostać taką paczkę pod choinkę to jest coś. A skarpetek nigdy za mało skubane mi giną zwłaszcza jedna, włożysz do pralki i puf i nie ma. Widzicie nie jestem wymagający, john deera sobie kiedyś kupię ale od serca dostać prezent nawet najmniejszy ale szczery to jest coś, fajnego ;)

Dawaj adres, jutro targ u mnie to kupie u asfaltów nawet 2 paczki i Ci podeśle jeśli Cie choć trochę w ten sposób uszczęśliwię :D

daremw    128

Nie no i ja mam ten sam problem ze skarpetkami. Do prania idą parne a wraca zawsze jakaś bez pary- znaczy kupujemy chińskie badziewie ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się