Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daremw    128

A może po prostu uznala że więcej pić nie powinnaś ;) kojarzycie takie tabliczki: osobom nietrzeźwym alkoholu nie sprzedajemy. He he

Pastereczka wyslij mi na pw zdjęcie a ja odeślę ci swoje to zobaczymy czy się jeszcze dobrze trzymamy :D

Edytowano przez zetorlublin7341

daremw    128

I wtedy sprawdzasz poprawność stwierdzenia: redbull doda ci skrzydeł a wódka da napęd 4x4 ;)

Mironeks    6

@pastereczka jak pół piwa dla ciebie max to oznacza że jesteś malolitrażowa ;)

Nie spożywam alkocholu już trzy miesiące a browarek dla kolegów kupuje w ilościach skrzynkowych , pomagają mi przy budowie domu .

Szymi40    370

Pewnie tak, zwykle wystarczy mi pół piwa i odpływam

Koleżanka dobra na zrzutę .... ;)

Szymi40    370

Każdy ma coś w głowie -ale najgorsze jest jak uważa się za ,,pępek świata'' najmądrzejszy-najpiękniejszy innych zdanie się nie liczy.

Szymi40    370

Jak to mówią ,, mowa jest srebrem - a milczenie złotem'' jak nie masz nic do powiedzenia , to lepiej siedź cicho.

chuck00    10

Drogie Panie (panowie również :) ) nie przejmujcię się swoim wiekiem - przecież to są tylko cyfry. Czy wiek świadczy o dojrzałości człowieka? Wiadomo, że nie wiek ale to co ma się w głowie i w jaki sposób przekazuje się to innym. Jakby każdy zaczął się zamartwiać na kazdym swoim szczegółem, niedoskonałością to poza lamentowaniem nikt by nic nie zrobił. Więc nie spinajcie się tak :P

Apropos zdjęć - ja swoje wstawiłem, jest w avatrze obok :P

daremw    128

trafiają się tacy inteligentni, ale oni mają małą wiedzę szybko można ich na czymś zagiąć

brak wiedzy czasami nie jest przeszkodą bo ją można przy odrobinie chęci uzupełnić, inteligencji nie uzupełnisz :)

pastereczka    0

Osoba inteligentna, ma świadomość braków w jakiejś dziedzinie, ale ona raczej się nie wymądrza, ni próbuje za wszelką cenę dowieść racji. Inteligentny albo przemilczy, albo dopyta, albo przeczyta...

Wiek to stan ciała nie ducha jak się duchem czujesz młody to i ciało się przystosuje. Najlepszy ani nie za inteligentny ani za mądry ale taki co swoje własne zdanie ma i z dziewczyną potrafi na każdy temat porozmawiać nie :D

glicer    3

sorki ze nie na temat,spotkał się ktoś z szkodnikiem-żółwinek zbozowy-czym to zwalczyć?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się