Polecane posty

andrzej2110    535

Myślałem ze to temat o dziewczynach a nie o jakiś złomach....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tedizetor56 Ja akurat zamiast tego samochodu wolałbym kilka dodatkowych ha kupić albo kolejne maszyny :P a samochód zaraz straci na wartości i tyle z tego masz...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95
Napisano (edytowany)

jak dziewczyny sie pochowaly to coz pozostaje.ja tez go narazie nie kupie a ziemi to juz wogóle bo jak sie cos trafia to sie bija i ponad 50000 za ha, bez sensu dla mnie.ostatnio poszlo cale gospodatstwo 12 ornych,maly dom parterowy,i chlewnie 2 na 2tys na ściółce glebokiej za 3 000 000zl .

Edytowano przez MAT912

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

i po co chwalić się tymi ogierami (sztucznymi) lepiej pochwalcie się jakimi wy jesteście ogierami :D :lol: może na to polecą ;) żartuje oczywiście tak ze bez urazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95
Napisano (edytowany)

Widzę, że próbujecie się pochwalić swoją ,,stajnią ogierów" przed dziewczynami:)

no nareszcie przedstawicielka płci pieknej,pomarzyć nie mozna przeciez milo by mi bylo miec fajną dziewczyne i taki samochod czyz nie.a jesli ktos marzy o ha czy traktorze to jego sprawa i mysle ze kazda dziewczyna wolalaby jezdzic takim audi niz 80b3 z 89 roku.pozdrowil

 

Jak już piszesz to rób to dobrze !!!!!!!!!!!

Edytowano przez MAT912

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

Filipoo -----> ty lepiej nie wywołuj wilka z lasu, nie zaczepiaj może bo jeszcze czyjąś dumę urazisz i bedzie źle , a całkiem fajny facet z Ciebie wiec szkoda by było, żebyś wąhał kwiatuszku od spodu hah :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

wiesz może akurat się ktoś zacznie czymś (swoim) chwalić :Dmoże ktoś znajdzie nowy sposób na dziewuchę :D tzn jej zdobycie :lol: no i może ruch się zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka111    3

Przyznam się, czasami tu zaglądam, ale niestety brakuje mi tu działu typowo dla kobiet...

Więc... do dzieła stwórzcie coś. Nie chodzi mi o: dzieci, pranie, sprzątani, chociaż to ważne sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183

właśnie pomyślałam, że ciekawie byłoby na żywo zobaczyć wszystkich piszących na tym forum, hmm właściwie, było by takie coś ciekawym doświadczeniem, choć są też pewne gady po których ciśnienie sie podnosi ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

smieszka111- no na forum a gdzie niby ale w takich tematach jak np. ten :D

migotka- jestem chętny by zobaczyć ludzi z af, część osób mam możliwość zobaczenia na bednarach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

http://www.v10.pl/narzedzia/tapety/Samochody/Land%20Rover/Land%20Rover%20Defender%20110/Land%20Rover%20Defender%20110%201024x768_b94.jpg

http://www.v10.pl/archiwum/amerykany/tmiesiaca/chevrolet_camaro_1967/chevrolet_camaro_ss_1967.jpg

http://www33.patrz.pl/u/f/20/01/19/200119.jpg

 

To są prawdziwe samochody a nie jakieś niemieckie suvy czy coupe z silnikiem 3.0 TDI którymi jeżdżą głównie geje albo menadżerowie niskiego szczebla i tylko po to aby pochwalić się kolegom ze swojej wsi, że udało mu się w życiu.

 

Przyznam się, czasami tu zaglądam, ale niestety brakuje mi tu działu typowo dla kobiet...

Więc... do dzieła stwórzcie coś. Nie chodzi mi o: dzieci, pranie, sprzątani, chociaż to ważne sprawy :)

Masz rację. Sprzątanie czy pranie jest mniej ważne od gotowania. Dlatego jestem za działem w którym kobiety będą mogły uczyć się nowych techik sprzątania czy gotowania. Wszystkim to wyjdzie na dobre.

 

właśnie pomyślałam, że ciekawie byłoby na żywo zobaczyć wszystkich piszących na tym forum, hmm właściwie, było by takie coś ciekawym doświadczeniem, choć są też pewne gady po których ciśnienie sie podnosi ... :)

Chyba nikt nie lubi jak dziewczyna przypomina jaszczurkę. Mi wtedy także ciśnienie skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka111    3
Napisano (edytowany)

Members dział o gotowaniu nie jest mi potrzebny, jestem technikiem żywienia:) nawet marynatę do wędzonki potrafię zrobić :)

Edytowano przez smieszka111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

"aby zadowolić swego pana"-a czego ty chcesz,jaki temat?masz lepszy?-tematyka forum z założenia jest bardziej męska-dziwicie się że i w tym temacie przeważają samce.

 

z resztą co tu dużo dyskutować o tak zwanym równouprawnieniu-wystarczy TV obejrzeć-co może robić kobieta: wypróbować nowy proszek,odplamiacz,płyn do mycia,a w między czasie posmarować kanapki margaryną.lub zmienić pieluchę-a po tym wszystkim musi umalować włosy :D

 

a co może robić facet?-kumple,piwo,mecz.

a po meczu pigułka na stanie,a po staniu na prostatę.

 

czego wy chcecie?-tak ma wyglądać nowoczesne życie-a to w większości kobiety kobietom kreują taki obraz w agencjach reklamowych.

 

pamiętacie jak Neli Rokita chciała uszczęśliwiać kobiety na siłę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka111    3
Napisano (edytowany)

Wiesmag , wiesz jaki temat mam na myśli?:

Cemu kobiety uciekają ze wsi? Czemu kobieta zostaje na wsi? Jak się kobiety realizują na wsi? Jak kobiety spędzają wolny czas na wsi? Jak kobiety lubią spędzać wolny czas na wsi? Jaki kobieta może założyć biznes na wsi

Edytowano przez smieszka111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Odpowiem Ci na te wszystkie pytania jednym zdaniem. Spójrz na mężczyzn i będziesz miała odpowiedź. No może poza wolnym czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

no to do dzieła-zakładaj tematy-przecież za was ich nie założymy,a jakby nawet to znowu by było:samiec nam dyktuje o czym mamy pisać.

 

jak same nie założycie tematu do dyskusji-to go nie będzie.

 

i tu znowu cechy kobiece biorą górę-jak nią pokierujesz to źle,jak puścisz wolno też źle ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Co mam. Że wieś nie rozróżnia osób na płeć. Mimo, że rolnictwo jest typowo męskim zawodem to są trzy powody dla których ludzie chcą to robić. Są to pieniądze, zamiłowanie lub przymus rodziców. To samo dotyczy się ucieczki z niej. Sądzę, że i mężczyźni i kobiety mają takie same powody dla których opuszczają swoją rodzinną miejscowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale w 95% pewnie tak. A skoro jakieś kobiety tu piszą to już jakiś powód który wymieniłem muszą spełniać. A wątpię, żeby jakaś z kobiet, która uciekła ze wsi i z rolnictwem ma tylko coś wspólnego gdy stoi obok stoiska z ziemniakami, aby Ci tu napisała dlaczego tak zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95
Napisano (edytowany)

stasieks.widze ze jesli sie komuś podoba cos innego niz tobie to gej,uważasz sie za jakiegos celebryte w tym temacie? smieszne. powiedz czym bys sie chwalil kupujac np tego forda, ze miesiac z ameryki plynal, czy ze pali 40l benzyny? ale bys swiecil we wsi i tlumaczyl kolegom gdzie ta ameryka....

Edytowano przez tedizetor56

Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj