Polecane posty

Gość   
Gość

 

 

Pewnie że mnie stać, ale nie w Twoim przypadku bo naprawdę przegięłaś i Twoje nie będzie na wierzchu , ja Ci nic nie zrobiłem. Nasze relacje, zresztą tylko koleżeńskie, były zawsze bardzo dobre, a że się kiedyś urwały, no cóż nic nie trwa wiecznie. Widzę że masz jakieś obsesje na punkcie Kolegi @grego i nie możesz mi darować że Go popieram i przegrywasz z Nim batalię,   tongue.png  no ale to już wyłącznie Twój problem. 

Mam to samo zdanie ,że przeholowałeś i te Twoje argumenty oraz zaczepki , teraz o domniemanej zazdrości mojej i Ywy są na poziomie prostactwa .Kolega grego ...człowieku jego w tej sprawie nie ma ,ale Ty wszystkiego się chwycisz ,byle się wybielić i pokazać że jesteś przecież w porządku ? 

Uważasz się za prawdziwego mężczyznę ,co ma i broni swojego zadania ,to wyrażaj je jeszcze uczciwie ,a nie podstępnie z ukrycia . To jest sedno sprawy  Lubisz prawdę kołem omijać ,bo przecież nie honor takiemu komuś ,przyznać się że postąpiłeś podle ? 

Nie dojedziemy do porozumienie ,ale po raz kolejny proszę ,nie wchodź mi w drogę ... chyba choć tyle możesz ? Ja Ci na pewno nie wejdę ,tylko mnie szarp ...bo mam Cię naprawdę serdecznie dość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

No co wy Meg, Sean jeszcze święta się nie skończyły a wy już koty drzecie wrzućcie na luz a dziś to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mam to samo zdanie ,że przeholowałeś i te Twoje argumenty oraz zaczepki , teraz o domniemanej zazdrości mojej i Ywy są na poziomie prostactwa .Kolega grego ...człowieku jego w tej sprawie nie ma ,ale Ty wszystkiego się chwycisz ,byle się wybielić i pokazać że jesteś przecież w porządku ? 

Uważasz się za prawdziwego mężczyznę ,co ma i broni swojego zadania ,to wyrażaj je jeszcze uczciwie ,a nie podstępnie z ukrycia . To jest sedno sprawy  Lubisz prawdę kołem omijać ,bo przecież nie honor takiemu komuś ,przyznać się że postąpiłeś podle ? 

Nie dojedziemy do porozumienie ,ale po raz kolejny proszę ,nie wchodź mi w drogę ... chyba choć tyle możesz ? Ja Ci na pewno nie wejdę ,tylko mnie szarp ...bo mam Cię naprawdę serdecznie dość .

Ale wytłumacz mi proszę w czym postąpiłem podle, w czym? bo nie mogę się doprosić od Ciebie odpowiedzi, zadaję pytanie za pytaniem o co Ci chodzi, a Ty nawet sama nie wiesz o co tak naprawdę  i wychodzi na to że to Ty jesteś MISTRZYNIĄ OMIJANIA,  moje zaczepki? no weź mnie nie rozśmieszaj, Twoje sugestie że ktoś nadaje z psychiatryka i inne nie są zaczepkami?     :)  nie rób tego a nie będę wchodził Ci w drogę   :)   Nie znasz się na żartach i nie masz już żadnych argumentów, żeby cokolwiek mi udowodnić, byleby tylko Twoje było na wierzchu.      :P  Po co w ogóle zaczęłaś ze mną te powiedzmy delikatnie przepychanki? obiecałaś że się nie odezwiesz, a Ty nadal to robisz, obojętnie co bym nie napisał nie cytując Ciebie, to co zawsze będziesz odbierała to jako zaczepki względem Ciebie? dobrze się aby czujesz? Twój problem polega na tym że dostajesz szału jak facet ma inne zdanie niż Ty i nie chce się Tobie podporządkować, to jest Twój problem, udowodniłaś to już nie raz w potyczkach z @grego.  

 

Spoko PRIMO, ja to biorę w żartach nie jakieś darcie kotów, bo z mojej strony nie ma ku temu powodów, w końcu to już nic by tu nie napisał, bo ciągle komuś coś się nie podoba i bierze to do siebie.       :D

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zabawa zabawą...do pewnego momentu jest.., bo to już nie dziecinada nawet.

Wasza psychozabawa jest chora po prostu...

M.in. umiesz tylko odwracać kota ogonem....

Mówisz o szacunku.....to dlaczego to tylko sarkastyczne słowa, a zero normalnych, ludzkich, szczerych chęci.

Przykre naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ywa daj spokój już i Ty, ja odwracam kota ogonem? gdzie okazałem komuś brak szacunku? czy okazanie szacunku Wam kobietom polega według Was oczywiście, na tym by dać Wam postawić na swoim, byleby tylko Wasze było na wierzchu, bo co Wasza duma  nie zniesie innej opcji ?     :P    Ty jakoś nie robisz mi takich scen.      :)   Ale ładnie że bronisz koleżankę.      :P

 Ps.    Czyli jednak mogę się do Ciebie odzywać?     :P   

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tytuł? może "POSKROMIENIE ZŁOŚNICY"     :P    :D

a tak na serio może to nauka dla niektórych jak nie zostać pantoflarzem.      :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Sean zechciej zauważyć, że jeśli się wypowiem to nie rzucam słów na wiatr ot tak sobie, tylko po dłuższym ponad półrocznym mijaniu na forum.

Druga sprawa to staram się wypowiadać/konwersować przede wszystkim jako osoba..jak człowiek z człowiekiem, neutralnie, nie jak kobieta z facetem. Zatem odpuść sobie tego pantoflarza i szowinistyczne zaczepki.

Bronić mogę rodzinę a ręczyć za nikogo, ewentualnie podzielać myślenie.......nie chwaląc się przy tym tu i ówdzie, bo to płytkie. Wypowiadam się indywidualnie!!!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Tytuł? może "POSKROMIENIE ZŁOŚNICY" :P:D

a tak na serio może to nauka dla niektórych jak nie zostać pantoflarzem. :lol:

Miałem nie pisać ale jednak skomentuje bo widzę że Ci odwallo chłopiec zupełnie

Kogo i czego chcsz nauczać ? chyba jak zostać blaznem ?

Jeśli masz kobietę to naprawdę współczuje jej .

Bawidamek nie każdej imponuje ...ale widzę że Tobie wlazlo to w krew i robisz z tego wzór -no dla siebie chyba tak wmawiasz żeby coś udowodnić

Tylko co?już tylko taka zenujaca zabawa Ci została ?


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Bronić mogę rodzinę a ręczyć za nikogo, ewentualnie podzielać myślenie.......nie chwaląc się przy tym tu i ówdzie, bo to płytkie. Wypowiadam się indywidualnie!!!!!

No i wyszło szydło z worka,     :D   zabolało jednak to że staję w obronie Ani i niby się tym jeszcze śmiem chwalić     :P     :D

Ania nie zrobiła nic złego i ma prawo tu być.

 

Nie wpieprzaj się @marko-kolo  czy jak ci tam między wódkę a zakąskę JAK NIE WIESZ O CO CHODZI, a chłopiec ty ty dla mnie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

Poczytalem akurat ...zawsze tak robię
O kurde mnie nagle też zapomniałes ?
Nie będę Ci się wpieprzal, rób tu swoją gkopawke widocznie Ci pomaga - dlamnie to zenada i tyle "dorosły człowieku "
Bez odbioru" szeryfie"

Ps.wybacz miało być chlopie( omylka ) ...nie zapomniałem akurat ile masz lat, tylko tak polecialo omyłkowo

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Miałem nie pisać ale jednak skomentuje bo widzę że Ci odwallo chłopiec zupełnie

Kogo i czego chcsz nauczać ? chyba jak zostać blaznem ?

Jeśli masz kobietę to naprawdę współczuje jej .

Bawidamek nie każdej imponuje ...ale widzę że Tobie wlazlo to w krew i robisz z tego wzór -no dla siebie chyba tak wmawiasz żeby coś udowodnić

Tylko co?już tylko taka zenujaca zabawa Ci została ?

 

No i wyszło szydło z worka zresztą nie tylko z jednego..., zero poczucia humoru, brak umiejętności odczytania i zrozumienia sarkazmu, nie chcę nikogo posądzać o brak dystansu i inteligencji, która jest do tego niezbędna, ale jednak jakiś powód takich ostrych i nadwrażliwych reakcji jest, zresztą nie tylko w tym przypadku. A w większości to na ustach powinien pojawić się uśmiech, bo Sean świetnie operuje sarkazmen i argumentami..., nawet jeśli dyskusja tyczy się istotnych różnic poglądowych to Sean robi to w sposób dość dosadny, ale jednocześnie żartobliwy aby dyskusja miała jakiś poziom, a nie tylko tupotanie stopami i rzucanie garnkami jako efekt nie umiejętności odczytania tego co pisze i odpowiedzenia na podobnym poziomie. No postarajcie się co niektórzy dokładniej wczytać się w jego treść i co nieco zrozumieć, bo taki polot i podejście nie jest częso spotykane. Jesli ktoś pisze w takim stylu to jednak należało by w podobnym odpowiedzieć, ale co zrobić jak się nie potrafi...? A no sie spinać  :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak ci zaimponował , to może coś mu zaproponuj . :ph34r: :ph34r: :P

 

Sean - znalazłeś już tego prosiaka ze wschodu ? :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Od dawna śledziłem ten temat i ostatnio myślałem, że coś tu się zmieni na lepsze. Widzę, że jednak się nie zmieni i dalej co niektórzy brną w ten muł na samym dnie... Krótko pisząc, przynudzacie nie na temat i już więcej tu nie zajrzę. 


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Tak ci zaimponował , to może coś mu zaproponuj . :ph34r: :ph34r: :P

Bynajmniej nie pisałem tylko o nim..., ale autoreklama dziwnie by wyglądała :lol:

 

 

 

Od dawna śledziłem ten temat i ostatnio myślałem, że coś tu się zmieni na lepsze. Widzę, że jednak się nie zmieni i dalej co niektórzy brną w ten muł na samym dnie... Krótko pisząc, przynudzacie nie na temat i już więcej tu nie zajrzę.

Co jak co, ale nudy to akurat w tym temacie zarzucić nie można :lol:. Zawsze masz do dyspozycji przewrotny i ekscytujący temat  Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie... :D

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Każdy może pisać jak mu sie podoba.Jesli kogos cos tak bardzo razi,ze jest nas kilka osob o podobnych pogladach i sobie piszemy to nie musi od razu robic jakieś ataki.
Ostatnio nic nikimu nie odpowiada wszystko na Nie .
Wiem,że to tylko przez biometr niekorzystny pogodowy,cisnienie,zmiany hormonalne,przesilenie wiosenne itp.

Sean teraz to każdy wie wszystko lepiej chyba tylko ignorowanie pomoże tych zaczepliwosci :)

Tematow tu jest wiele wiec może każdy zacząć pisać cos indywidualnie od siebie by inni mogli wejsc w ciekawa dyskusje.Wybrac to co ktos lubi np.migdolenie i wzdychanie do siebie,sztuczny podryw tzw.
Żartować to już ciezko zacząć by znowu nie zaczęły sie podteksty,insynuacje oraz jeszcze jakis cyrk inny.

Jak u Was po świętach?Dyngus to wszedzie bardzo mokry,,,z chmur solidnie lało :-D

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Grego tak jak napisałeś, nie potrafią, przynajmniej większość, brać wszystkiego z przymrużeniem oka i  traktować takie tematy jako dobrą zabawę.     :D

Pisze jeden z drugim o pisaniu na temat, sam mając tylko tyle do napisania      :D  widzę że niektórzy, to po takich tematach spodziewają się gotowej recepty na

znalezienie drugiej połówki.      :P       :lol:

 

 

 Zawsze masz do dyspozycji przewrotny i ekscytujący temat  Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie...  :D

Faktycznie jest tam na temat, ale raczej - sprawdzonych sposobów na zatrzymanie biegunki by się doszukał  prędzej niż zatrzymania kobiety. :P zresztą w sumie miłość i sra**ka na jednym jadą wozie, nie wiadomo co gorsze.       :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Zetorki co się dziwisz że zaimponował? to przecież TEN DAR... Mnie dziwi że działa na tak wąskie grono...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

No patrz, głodnemu chleb na myśli zawsze się udzieli :P , ale z Seanem piwko to bym chętnie wypił, łeb na karku widac chłop ma. Ależ to niektórych drażni...  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Sean powiem Tobie w tajemnicy,że Grego ma taka recepturę na znalezienie kobiety tylko nikomu jej niechce zdradzić,podzielic sie z wszystkimi hehe ..

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

a ty grego jak zwykle lepiej wiesz co ktoś ma na myśli- niż on sam. Ot kolejny dar... Mnie to nie drażni, tylko śmieszy

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Na ucho może szepnie co tam za metoda na głoda tylko czy skuteczna się okaże :)

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

a ty grego jak zwykle lepiej wiesz co ktoś ma na myśli- niż on sam. Ot kolejny dar... Mnie to nie drażni, tylko śmieszy

 

No w końcu coś pojąłeś... ;), Abyś tylko w tym wytrwał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj