Polecane posty

artur125    1327

Daniel nie wszyscy, a tak naprawde nie lubią, lecz nurtuje nas ta zagadka czy tajemnica

Jak z krzyżówką rozwiążesz i do kosza, a tak na dłużej to musi mieć "to coś"

Ale to ja tak mam, a inni to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dziewczynach szukamy cech jakie posiadaja nasze matki,to one sa obrazem idealnej zony,matki,gospodyni i kobiety.Charakterem podobnych dla na s mezczyzn.Zainteresowania wiadomo sprawa,ze dziewczyny maja inne niz my chlopaki choc teraz jest i tak,ze dziewczyny wykonuja meskie zawody i tez maja podobne do naszych zainteresowan.To rzadkosc,sa wyjatki i wiem i znam takie.Mezczyzna tez ma potrzebe bycia docenianym przez kobiete,co ma wplyw na dalsza motywacje do zamierzonych dzialan.Madra kobieta okazuje mezczyznie zainteresowanie jego praca oraz go wspiera w niej.

Stwierdzenie,ze kobiety mniej umieja jest czesto mylace.Jednak kazdy mezczyzna wymaga podstawowych umiejetnosci jakim jest gotowanie,prasowanie,pranie,sprzatanie zwykle obowiazki domowe. Teraz z tym jest problem i wstyd ktora temu sprostac nie umie.Bierze sie to z braku checi do zdobywania wiedzy,umiejetnosci.Mezczyzni jednak tez powinni zdobyc takie umiejetnosci w zyciu wszystko potrzebne.

 

Zycze milej,spokojnej miedzieli z dobrym odpoczynkiem!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747
Jestem i co teraz?[/quote
Jednak Bin Laden żyje i na mnie teraz zasadzkę szykuje :(Trzeba sie ewakuować póki nie za późno he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

W dziewczynach szukamy cech jakie posiadaja nasze matki,to one sa obrazem idealnej zony,matki,gospodyni i kobiety.Charakterem podobnych dla na s mezczyzn.Zainteresowania wiadomo sprawa,ze dziewczyny maja inne niz my chlopaki choc teraz jest i tak,ze dziewczyny wykonuja meskie zawody i tez maja podobne do naszych zainteresowan.To rzadkosc,sa wyjatki i wiem i znam takie.Mezczyzna tez ma potrzebe bycia docenianym przez kobiete,co ma wplyw na dalsza motywacje do zamierzonych dzialan.Madra kobieta okazuje mezczyznie zainteresowanie jego praca oraz go wspiera w niej.

Stwierdzenie,ze kobiety mniej umieja jest czesto mylace.Jednak kazdy mezczyzna wymaga podstawowych umiejetnosci jakim jest gotowanie,prasowanie,pranie,sprzatanie zwykle obowiazki domowe. Teraz z tym jest problem i wstyd ktora temu sprostac nie umie.Bierze sie to z braku checi do zdobywania wiedzy,umiejetnosci.Mezczyzni jednak tez powinni zdobyc takie umiejetnosci w zyciu wszystko potrzebne.

 

Zycze milej,spokojnej miedzieli z dobrym odpoczynkiem!

 

 

I pewnie dlatego na wsiach jest tylu starych kawalerów jak szukają drugiej "mamusi" ;). Kobieta ma być inteligentna , mam mieć normalny zawód i pracę poza rolnctwem no i musi o siebie dbać i dobrze wyglądać. 

 

Ale to tylko moje zdanie - jeden lubi szare myszki i kury domowe drugi szuka kobiety z którą można wieść szalone życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ujalem,ze podobienstwo charakterem powinno byc.
Piszesz,ze kobieta powinna miec prace poza rolnictwem.
Zauwaz,ze kobieta spelniona to taka ktora robi to w czym dobrze sie czuje.Nie zmusisz jej do niczego.
Kiedys juz byla tu wypowiedz o swobodzie i nieograniczaniu,ciekawa wypowiedz i zgodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uważaj żeby twoja nie poczuła się spełniona z sąsiadem B) . Masz ciekawe podejście do kobiet - zwykły "pantoflarz" chyba jesteś :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Ansja, uważaj bo Bin Laden a Mr. Bean Laden to znaczna różnica. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pantoflarz.Kazde z nas pracuje w zawodzie,podział obowiazkow domowych jest tez rowny w zaleznosci ktore wczesniej przychodzi z pracy.Nasze wspolne zainteresowania realizujemy w czasie wolnym.Jezeli jedno z nas potrzebuje odrobiny relaksu w samotnosci aby sie zregenerowac i nabrac energii tez ma do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaStar    1

Cześć. Jestem tu nowa. 

 

Daniel bardzo mi się podoba Twój sposób postrzegania relacji w związku miedzy mężczyzną a kobietą. Tak jak wspomniałeś, podział obowiązków domowych jest bardzo ważny, szczególnie gdy oboje pracują zawodowo. W małżeństwie wszelkie sprawy i problemy powinno się wspólnie rozwiązywać. Jeśli mąż chce pracować na gospodarstwie a żona pragnie robić karierę zawodową, to nie powinni siebie wzajemnie ograniczać. Wręcz przeciwnie, należy wzajemnie się wspierać, szukać kompromisów. Małżonkowie powinni już na samym początku związku ustalić podział obowiązków domowych, w tym także opiekę nad dziećmi. Mimo wielu zajęć należy znaleźć trochę wolnego czasu na wspólne zainteresowania, jak również tylko dla siebie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

     Cześc...        

    Zabrakło by  czasu na przeczytanie wszystkiego :) Widze temat oblegany i moze bylby jeszcze bardziej  gdyby wielu nie podchodzilo z parodia do innych. Prawda wyglada tak ile osob szukajacych drugiej polowy tyle wymagan i tyle idealow, choc wiadomo ze nie ma idealu :)  Trzeba poprostu byc otwartym , szczerym , normalnym i nie koloryzowac..  jak ktos bajeruje i sciemnia na poczatku to juz dno, nic nie da sie budowac na klamstwach... w sumie  prawda jest to ze  wielu rolnikow czy to rolniczek szuka i nie moze znalezc... albo nie chce , boi sie zmiany , ryzyka , czy po prostu nie ma czasu ruszyc na łowy :)  sa rejony gdzie kobiety rolniczki i takie  ktore sie interesuja rolnictwem wystepuja licznie i Boze sam bym chcial  taki teren odwiedzic i sa takie gdzie sie nie da znalezc tak owej Partnerki... Cierpliwosci i poprostu byc  soba, kazdy ma gdzies przeznaczona druga osobe  , pytanie czy uda sie spotkac twarza w twarz z ta osoba :) Zycze tego wszystkim ktorzy szukaja :) co do pracy kobiety , zony rolnika i odwrotnie meza rolniczki itd nie ma reguly tylko  trzeba byc szczesliwym , dlatego jak para sie dogaduje znajduje szczescie ze soba niech sobie bedzie dentystka czy nauczycielka, nawet taksowkarzem , tylko oby mieli czas dla siebie rodziny i odpoczac, bo jak wiadomo na wsi nie da sie wrzucic  rolnikow do jednego worka bo ten ktory ma zboza i rzepak nie moze porownac swojego angazu czasowego w prace z tym ktory ma trzode czy bydlo na duza skale a jak wiadomo produkcja pochlania czas codziennie i wtedy  naprawde cudownie by wychodzilo gdyby obie osoby lubily to samo , mialy podone podejscie i wizje na przyszlosc...  Nie uda sie gdy oboje beda biegali  i ciagle gdzies cos i nic na 100% nie bedzie dopracowane, chyba nie o to bedzie chodzilo, dlatego ktos madry wymyslil kompromis :) Starajmy sie jedni drugich rozumiec i nie negowac osob ktore maja odwage by publicznie przyznawac sie do poszukiwan drugiej polowy, noz widelec moze sie uda :) Co do stwierdzenia ze szukamy drugiej mamusi, nie zgodze sie choc pewnym autorytetem sa matki, jednak kazdy ma wady i mysle ze nawet nasze mamy je maja czy ojcowie i my jednak bedziemy dozyc do innych idealow niz mamusia, a  pranie gotownie czy posprzatac chyba kazdy powinien miec opanowane choc podstawowo..  

 Milej niedzieli wszystkim Wesolym , szukajacym i tym co juz znalezli :)   Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam i mysle,ze dziewczyna Ansja ktora pisze z powaga oraz tez wie kiedy uzyc zartu w wypowiedziach ma racje odnoszac sie do jej wczesniejszych wypowiedzi wzgledem czego kto pragnie.

Wszystkie te teorie i udowadnianie,ze kazdy ma racje i dowodzi to wypowiadajac sie jest sluszne.

Teraz uwaga dla wszystkich !1! KOBIETA WYMARZONA TO TA KTORA POTRAFIE ZDOBYC I KTORA ZARAZ POTEM JEST MI WIERNA ,NIEDOSTEPNA DLA INNYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Tak mówisz wymarzona zdrowy rozsądek i uczciwość by tak nakazywała bo jeśli niema wierności i uczciwości w narzeczeństwie to trudno by oczekiwać prawdziwej w małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Moje zdanie jest takie,ze faktycznie teraz jest duza pogon za pieniedzmi.kazdy chce miec wiecej aby zaistniec przed sasiadem i rodzina. Rzeczywiscie poznawanie sie lepiej zaczac od unikania tematow o tych wszystkich rzeczach materialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Zyskuje sie tylko puste samotne zycie.dlatego,ze nie ma czasu aby tak zwyczajnie sobie znalezc czas dla innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Właśnie mimo ze pieniadze sa ważne i trudno dzisiaj bez nich ale obecności drugiej osoby chwila uwagi czy dobre slowo jest bezcenne a za resztę zapłacimy kartą

Niedostatek nam pokazuje jak mało człowiek do życia potrzebuje.

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesto tylko wystarczy rozmowa z przypadkowo poznana osoba i postawia ona czlowieka na nogi.Cieply,zyczliwy usmiech tez bywa oparciem i zrozumieniem.Kariera i pieniadze pozwalaja nam uzyskać wygodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Wszyscy zgodnie twierdzą, że pieniądze są sprawą drugoplanową. Że miłość, zaufanie i ta cała reszta nadają życiu sensu . może i tak , ale osobiście jak miał bym wybierać to wolę płakać w mercedesie niż na rowerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Pieniadze,luksusowy dom,kariera i ogolnie cud miod.Tylko czasem jednak nie mamy z kim porozmawiac,Szukc milosci i od razu malzenstwo to strasznie zobowiazujace lecz miec kogos komu mozemy zaufac i o wszystkim porozmawiac jest wazne,wowczas gdzies poczucie tej samotnosci jest mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterRoj    82

Czas to pieniądz
Pieniądz to majątek
A majątek to miłość
Czy tak uważasz?


Lepiej we dwoje dochodzić do pieniędzy
Ale są tacy co fakt sa bogaci i tez szukają tej osoby

Kiedys spotkałem gościa co żałował ze na rowerze nie jezdzil do dziewczyny tylko właśnie mercedesem.

Edytowano przez MasterRoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Mozna we dwoje dochodzic i mozna samemu, Sercem isc nalezy ale bardziej rozumem i tak jak wspomnial  Daniel chwalic sie tym matyerializmem aby zaimponowac, Takie relacje sa bez przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj