Polecane posty

daremw    128

daremw daj znać później jak było na tych szybkich randkach.

Byłem, zobaczyłem, zwyciężyłem :)

Co tu wiele mówić... Dla mnie bomba.

Była istna mieszanka osób zarówno pod względem urody jak i charakteru, każdy by sobie kogoś dobrał mimo że nie było selekcji osób, jedyne kryterium wiekowe. Osobiście w pierwszej "rundzie" trafiłem na normalnie śliczną dziewczynę z którą złapaliśmy super kontakt, aż wszyscy się na nas patrzyli tak było nam wesoło i rozmowa szła idealnie, prowadząca aż przedłużyła rundę bo jak to powiedziała nie miała sumienia przerywać tej rozmowy :)

Później różnie bywało, dziewczyny jedne były spokojne sympatyczne, inne poważne od których ciężko słowo wyciągnąć, kobiety zdecydowane przedsiębiorcze też trafiły się. Ogólnie było wesoło i przynajmniej ja jak dość kontaktowy człowiek czułem się tam dobrze. Złapałem dobry kontakt z prowadzącą (swoją drogą na prawdę fajna i ładna babka i moja kategoria wiekowa he he) i w tej chwili doradzam jej co poprawić (to była pierwsza taka impreza organizowana u nich) no i wynegocjowałem już jakiś kącik żeby na rozluźnienie po wszystkim potańczyć.

Mi jak najbardziej podobało się, już znam termin następnych szybkich randek mimo że nic jeszcze nie ogłoszono i miejsce sobie zarezerwowałem.

Myślę, że jak najbardziej warto iść, jeśli nie w celu szukania kogoś to zwyczajnie dla rozrywki żeby spróbować czegoś nowego i poznać nowych ludzi. Dużo zależy od podejścia organizatorów a oni na prawdę widać, że chcą zrobić to dobrze, liczą się ze zdaniem uczestników i nie odwalają fuszerki.

 

A jeszcze taki plusik dla nieśmiałych... Zatrudniają doświadczonych trenerów którzy spotykają się w grupach przed randkami i podpowiadają jak zagadać, jak się zachowywać, ogólnie odpowiadają na pytania z zakresu relacji damsko-męskich. Także jak najbardziej na plus

 

SZYBKIE RANDKI? POLECAM I JESTEM NA TAK :)

Edytowano przez daremw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Co ty, jak dla mnie zbyt mało czasu i zbyt duża presja otoczenia. pewnie bym jakieś fo-pa popełnił he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to byłeś w jakimś większym wojewódzkim mieście? U nas najbliżej jest Poznań Wrocław i tam może być kicha poczekam aż zorganizują coś w mniejszym mieście gdzieś bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Nie licz na mniejsze miasto bo po prostu nie doczekasz się, wątpię aby opłacało się komuś organizować bo małe zainteresowanie by było, to akurat stolica podlasia- Białystok. Wbrew pozorom niby miastowe dziewczyny ale całkiem w porządku, warto chociażby dla własnej ciekawości- zawsze to coś nowego co nie jest rozpowszechnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

No w sumie taka wioska tyle że około 300 tys ludności ;)
Stolica disco polo... W sumie można tak powiedzieć, dożo zespołów jest tutejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Co ty, jak dla mnie zbyt mało czasu i zbyt duża presja otoczenia. pewnie bym jakieś fo-pa popełnił he he.

 

Musi tobie o gafę chodziło, zapis w oryginale faux-pas.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milano27    6

hej! ;)


Ostatnio się zastanawiałam czemu kobiety nie chcą zostać na wsi. Dochodzę do wniosku , iż na wsi, na gosp. niekiedy lepiej niż w biurze jak ryje Ci ktoś banie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

pewnie dlatego, bo nie każdy toleruje prace w błocie, kurzu, "gnoju", smrodzie. Dodatkowo nie regularne godziny pracy, i niewiadoma dochodu. Raczej jak bym tego nie lubił, to nikt by mnie nie namówił do podjęcia "tego typu pracy"

A czemu kobiety nie chcą zostać na wsi? Bo trzeba ciężko pracować, a nie chodzić pachnieć i głupa rżnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Oj panowie,panowie.
Jak wy szukacie barbie na gospodarkę to nie dziwota ze nie chcą zostać i wszystkie kobiety do jednego worka wrzucacie.:-(
Nie musi być ładna,ale pracowita i mądra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Mago święta racja :)

Panowie lalka barbie urodą świnek nie nakarmi tylko trzeba chcieć i umieć poświęcić pazurki i powonienie :) po wejściu do obory po kilku chwilach ja smrodu nie czuje tylko cieszę się że ryjki prowadzą mnie wzrokiem jak niosę im jedzenie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matys1990    23

A jaka to już niby praca dla kobiety na gospodarce? Ja nawet bym wolał żeby poszła gdzieś do pracy na 8 godzin i tyle, zawsze dodatkowy dochód i może czuć się spełniona i robi co chce a nie narzekanie ze jest kura domową ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

ja tylko w kuchni czuje sie jak kura domowa ;[  a jak jestem w ciągniku pomagam czy u świnek lub sianie sadzenie to czuje się potrzebna spełniona i jestem przede wszystkim zadowolona :) a w międzyczasie robię pazurki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MagoKJ    17

Właśnie laleczka bo oni myślą że kobiety tylko do garow i sprzątania..
My także kochany zapach obornika,byki świnie kury i wszystko co się brudem nazywa.
Nie szukajcie bóg wie czego tylko normalnych kobiet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Ale co ma jedno do drugiego? Przecież można mieszkać i pracować na wsi, a przy tym wyglądać atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_aisak_    10

Faceci myślą, że jak kobieta lubi pracę na wsi ( w polu, czy na gospodarstwie) to wygląda jak robocop, czy terminator i jej wąsik pod nosem rośnie. A według mnie tak nie jest, bo jak dziewczyna umie o siebie zadbać to nie będzie widać, że pracuje fizycznie. Rano w gumiakach i  z łopatą, a wieczorem w szpilkach i z lampką wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobietki mają większa cierpliwość i taką troskę to bardzo przydaję się w wielu pracach przy zwierzętach. Nie musicie w gospodarstwie dziewczyny wykonywać ciężkich prac bo od tego są maszyny. A w ogóle tak samemu chodzić po tym podwórku jakoś nudno smutno.

 

U mnie w okolicy jest dużo ładnych i zadbanych dziewczyn które jeżdżą ciągnikami kombajnem także można to połączyć :)

Edytowano przez wielkopolskibamber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ja tylko w kuchni czuje sie jak kura domowa ;[  a jak jestem w ciągniku pomagam czy u świnek lub sianie sadzenie to czuje się potrzebna spełniona i jestem przede wszystkim zadowolona :) a w międzyczasie robię pazurki :P

hmm czyli jestes wyjatkowa :)  ,jak moja zona znajduje czas na wszystko pracuje i o siebie dba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadziRol    19

hej! ;)

Ostatnio się zastanawiałam czemu kobiety nie chcą zostać na wsi. Dochodzę do wniosku , iż na wsi, na gosp. niekiedy lepiej niż w biurze jak ryje Ci ktoś banie.

  Oj wiem coś na ten temat. Moim zdaniem takimi kobietami ale tak samo mężczyznami kierują kompleksy. I niestety główną przyczyną są media kreujące utopijne życie w mieście gdzie wszystko przychodzi łatwo i możemy konsumować do woli co tylko chcemy bez ograniczeń. Jednak warto pamiętać że tylko ludzie bez pomysłu na siebie odwzorowują medialne wzory. Dzisiaj chłopak rolnik to prawdziwy biznesmen, który skończył szkołę i zna się na maszynach, uprawie i księgowości- idealny materiał na stabilne życie dla kobiety. Tymczasem to co stabilne odbierane jest jako nudne, niemodne, nieciekawe... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj