Polecane posty

Tworkowiak    108

Kobiety i tak mają przewagę nad facetami w postaci intuicji. Wróżki nie są potrzebne :P


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9228

Jaka jest różnica miedzy czarodziejką a czarownicą ?? Jakieś 50 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I pomyśleć, że ja w podstawówce oglądałam czerodziejkę z księzyca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek183    9

I ja :lol: ale jak w domu trzy siostry to nawet nie było innego wyjścia :ph34r: A tak co do bajek też macie wrażenie, że to co dzieciaki oglądają teraz to jakieś nieporozumienie? Gdzie są prawdziwe bajki takie jak kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolstudent    182

Oj od czasu do czasu tobi my pamowie jestesmy prawdziwymi magikami. Czarujemy tak ze az niewiasty się rumienią :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja też oglądałem czarodziejkę z księżyca w sumie temat zawsze na czasie wieczna miłość. Szkoda że nie leci całe 5 serii. Bajki były inne kiedyś bo i inne były czasy, kto oglądał z was he mena, dragon bala, zwariowane melodie, chociaż teraz też są spoko bajki nie które, no pingwiny czy te smoki, można popatrzeć. Wiecie w Harrym Potterze dziewczyny mialy po 11 lat a były czarownicami więc nie wiem czy to kwestia aż 50 lat różnicy. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Tak chciałbym aby wiedziała o mnie co ja gdzie z kim kiedy bo bym wiedział jeszcze że jej na mnie zależy i nie stałem się dla niej obojętny,także żadnych tajemnic bo po co. Może jestem dla was dziwny ale wiecie co mało mnie to obchodzi mam swoje myślenie i się tego trzymam rękami i nogami na całego. Zresztą dziewczyna czy zona jak by sie tak wypytywała to stwierdziłbym że mnie dalej kocha, i jest zazdrosna o mnie bo nie chce sie dzielić z nikim mną. :D

A nie pomyślałeś o tym że chciała-by wiedzieć gdzie Ty z kim itd. żeby w tym czasie robić coś o czym lepiej żebyś nie wiedział.... ;[ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9228

Bajki były normalniejsze - cenzura miała też swoje lepsze strony, byle czego nie puszczano w TV. A dzisiaj - np cóż, " jaki kraj, tacy terroryści". Jeśli nie ma konkretnego planu edukacji dzieci i młodzieży, to w TV leci, co tańsze i głupsze, aby zapełnić czas.

Moje bajki to Bolek i Lolek, Reksio, Pomysłowy Dobromir, Pszczółka Maja, Miś Uszatek, Biały delfin Um - kto to jeszcze pamięta. A lecą cały czas - w krajach arabskich (na satce widuję) - bo tam się dzieci nie szprycuje byle czym, bo "czym skorupka za młodu ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

sluchaj jak jej przysięgne wiernosc do konca to dlaczego ona ma mi jej nie dochowąc poza tym bede staral sie tak robic aby nie myslala aby cos kombinowac lub aby juz sily w ogole nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mietek86    4

Jaka jest pozycja na czarodzieja?

Czaruje całą noc a rano znika. :D

 

Tomek dobrze mówisz, jestem tego samego zdania ale w życiu bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

Intuicja to tylko taki pic, w zasadzie to bardziej kojarzenie faktów i wyciąganie wniosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

lol widze że tu wielka zmiana codziennie, gasparrdo kukurydze sieję ale dziś pada deszcz to nie da rady . widze że te same osoby szukających wrażenień wirtalnych heh ....... dziś sobota Balety są ruszać .. Sam z Żoną dziś jadę po tańczyć sobie dawno nie byliśmy będą %%%%%%%%%%%5..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wow Jacek gdzieś Ty był, jak Cię nie było ? :P

gasparrdo kukurydze sieję ale dziś pada deszcz to nie da rady

Ale jak widać propagandę dajesz radę siać przy każdej aurze ? :D

widze że te same osoby szukających wrażenień wirtalnych heh .......

A Ty po co tu zaglądasz ,jak nie szukasz wrażeń wirtualnych ? W sumie nie odpowiadaj ,bo idzie wyczytać z Twoich postów po co ? :lol:

Sam z Żoną dziś jadę po tańczyć sobie dawno nie byliśmy będą %%%%%%%%%%%5..............

Będzie ,będzie zabawa ,będzie się działo ... tylko by po % samochodem Ci się jechać nie zachciało :lol: Zapewne znasz statystyki, jak mało kto ? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ja dziś najlepszego kumpla zgarniam i też na balety, no chyba że przed jeszcze na jakąś kawkę się załapiemy :) może też jakiś procencik jak się kierowca znajdzie, kukurydza posiana (przed samym deszczem) także można sobie trochę popuścić wodze fantazji he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

u siebie to w wielkim tygodniu siałem kukurydze New Holandem ......... ale teraz to na usługach już 3 tydzień sieje już 250 ha obsiałem szacuje ze po nad 500 ha obsieje bo zamówień to mam do 15 maja codziennie ......... Żoną jadę po tańczyć taki we dwoje wypad heh żona uparła się ze mało czasu spędzamy razem :)

 

Wow Jacek gdzieś Ty był, jak Cię nie było ? :P

 

Ale jak widać propagandę dajesz radę siać przy każdej aurze ? :D

 

A Ty po co tu zaglądasz ,jak nie szukasz wrażeń wirtualnych ? W sumie nie odpowiadaj ,bo idzie wyczytać z Twoich postów po co ? :lol:

 

Będzie ,będzie zabawa ,będzie się działo ... tylko by po % samochodem Ci się jechać nie zachciało :lol: Zapewne znasz statystyki, jak mało kto ? B)

 

 

 

 

masz racje statystki sa ale od czasu do czasu muszę wypić %% a z skąd wiesz może kierocę będę miał lub TAXI lub żona kierowcą będzie poradzę sobie nie będę ciebie się pytał o rade ..... a nie raz i codziennie się zdaża do dobrze że żona jest to zajmie się wszystkim mnie to od rana nie ma do Póznych godzin nocnych i kochanke się odwiedzi heh . od ślubu już mi się znudziła radze co nie którym kochanki po szukać bardzo dobra alternatywa wiem cos na ten temat .......... wiesz znam statytki i wiesz co kolego " MEG5 " nie interesuj sie mną bo zapewne nie dorównasz mi Pracuje zawodowo i prawie wszystkie Kobiety za mną ogodają heh niestety taki świat jedni nie ma Kobiety woogole innia maja w nadzmiarze ..... dużo %%%% wypiłem w Życiu ale chciałbym to Zmienić ale nie stety nie mogę uzależnienie ... Prosty przepis przystojny zawsze Eleganckim zadbany trzeba być samochód nalepeij sportowy lub SUV jak w moich przypadku i przedewszystkim Pieniądz się liczy wiadomo pijesz najtańszą wodkę to nic nie złowisz najlepiej najdroższe Driinki ,wczoraj wracałem od siewu kukurydzy i skręciłem na pewną Impreze New Holandem z Gaspardo nawet fanie było ale kac morderca i żona martwiąca się ................Pozdrawiam

Edytowano przez jacek456788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jacek skończyły sie egzaminy gimnazjalne nie bo widzę że do komputera się dobrałeś pewnie mamusia ci oddała ale nie ciesz sie długo bo jak będziesz mieć mało punktów to ci zamknie znowu, także ciesz sie nim póki masz. A jeżeli piszesz tak naprawdę to widzę ze jesteś pierdo.niety na maksa, nie wiem co bierzesz ale wiesz bierz mniej bo ci z mózgu cgyba już gombkę zrobiło i straciłeś możliwość myślenia trzeźwego, B) Zresztą jak bym miał robić żonie takie rzeczy jak ty to w ogóle wolał bym się nie wiązać

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
wiesz znam statytki i wiesz co kolego " MEG5 " nie interesuj sie mną bo zapewne nie dorównasz mi Pracuje zawodowo i prawie wszystkie Kobiety za mną ogodają heh

Masz rację ,że wszystkie kobiety się za Tobą oglądają . ;) Powiem więcej ,ja też jestem kobietą :rolleyes: :P Tylko jest małe ''ale '' ...Ty się zastanów po co niektóre kobiety się za Tobą oglądają ? :lol:

Ps :Jesteś boski ...wymiatasz tu na forum :rolleyes: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

tylko jest jedno ale moja żona jest Blondynką jest że tak powiem piękna każdy mi jej zazdrości jednak jest Nauczycielką pracuje zawodowo i doi krowy w Pou zemną Pracuje takie ma życie heh ...

Ps : mam kochanke a kto mi zabroni i kochanka wie że mam żone i że jestem Rolnikiem i Pracuje zawodowo :) z Rolnictwa tak bym nie wyżył jak w dwoje Pracujemy zawodowo i Rolnictwo dodatkowo to mam Pięniądz zresztą nie jestem zadrosny o żonę bo kto poderwie żone funkcjonariusza nawet jak na imprezie jesteśmy to każdy wie że nie wolno czy innych imprezach ... Pozdrawiam

Edytowano przez jacek456788

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donweter1989    2932

Uderz w stół i nożyce się odezwą. Poruszyliście temat bajek no i macie Jacka i jego historie. Tak czytam i czytam tego naszego wieszcza:-S i dochodzę do wniosku, że jednak wolę bajki z mojego dzieciństwa:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek456788    0

jest 2014 rok a wy jesteście chyba w czasach średniowiecza teraz trzeba iść do Przodu szukać nowych kobiet jest ich miliony można wybierać >>>>>>>>>>>>>>>>>>..

Ps : często New Holandem jak Pracuje w polu podjerdzam do Dyskotek Baru i można obserwować inne kobiety ale nie które to mają warunki i w temat zaraz ........ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9228

Przed zarejestrowaniem na agrofoto powinni wprowadzić psychotesty, bo nie wszyscy się widzę nadają do "bywania w internetach" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeSolyRomeK    17

jest 2014 rok a wy jesteście chyba w czasach średniowiecza teraz trzeba iść do Przodu szukać nowych kobiet jest ich miliony można wybierać >>>>>>>>>>>>>>>>>>..

Ps : często New Holandem jak Pracuje w polu podjerdzam do Dyskotek Baru i można obserwować inne kobiety ale nie które to mają warunki i w temat zaraz ........ Pozdrawiam

 

Tym holandkiem to nie łudż się że jakąś wielką karierę zrobisz, wiem co piszę sam kiedyś miałem i szału nie było teraz jak jeżdżę t25 premium jest lepiej ale daleko do tego co było po wojnie jak miałem najszybszy rower we wsi....

 

PS pozdrawiam MATeuszka


Macarena, macarena, baila, baila, ella, ella
Macarena, macarena all night long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj