Polecane posty

banan575    104

Ten co nie ryzykuje to nigdy nic sie nie dowie. :D

 

Kupujac worek ziemniakow widzisz jak @Izka wyglada :D I jak Ci sie spodoba to zawsze mozesz zapytac o nr tel. A potem po 2miechach znow wciskasz kit w tym rodzaju

 

Dzwonisz i mowisz.

 

Ty -Dzien dobry

 

Ona -dzien dobry

 

Ty -Firma janosik z tej strony sie klania

 

Ona -Kto.??

 

Ty -Firma janosik, Tomek z tej strony, prosze pania czy realizujecie zamowienia telefoniczne

 

Ona -ale w jakim stylu

 

Ty -zamowiena telefoniczne ze dzis skladam zamowienie na towar a jutro juz jest?

 

Ona -ale jakie zamowienia??

 

TY -Tak ze dzis zamowie a jutro przyjade odebrac

 

Ona -ze tak.

 

TY -To chcialbym zamowic na jutro na wieczor (chodzi o niedziele) panne @Izabele w sukni wieczorowej na wyjscie na kolacje.

 

 

A POTEM ZOBACZYCIE JAK ROZMOWA IDZIE LATWO;


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek183    9

baban 575 zmień profesje! Zdecydowanie poprawiła byś ilość szczęśliwych ludzi na tym świecie :P

 

@Izka Izunia mam sprawę mam dużo ziemniaków do sprzedania. Coś mi w głowie świta, że tobie w najbliższym czasie będą schodziły ilości hurtowe! Czy gdy ci braknie mógł bym przywieść swoje do sprzedania? ^^

 

Coś ten temat zrobił się wesoły i mniej marud :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

e tam profesje zmieniac, ja jestem zona rolnika :D

 

Ja Wam tylko pisze proste przyklady jak zobaczyc @Izke i z nia porozmawiac. :rolleyes:

 

Na worek ziemniakow Was nie stac???? :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragles1    4

Załóż jakiś portal randkowy i jeszcze parę groszy byś miała na "waciki" :D

Samych ziemniaków nie będę jadł, "prymuchy" nie będę z nich robił, a jak pytam się o jakiegoś prosiaczka to się tatusiem zastawia, to nie wiem czy warto jechać? Aby tylko tatusia zobaczyć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

eee, na ziemniaki teraz to ona już na pewno się nie złapie .hehe trzeba będzie o zboże pytać hihi :P :P B) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jak udasz powaznego, to nic nie zalapie, rozne opcje sa. Tu chodzi tylko zeby @Izabele zobaczyc.

 

A potem jak z tym tel, bajeru wcisnac podczas rozmowy i zaprosic Ja na kolacje. Zobaczycie wtedy co Wam powie. :D

 

Jak @Izka zauwazy ze taki fajny bajerancki chlopak to i sama bedzie miala ochote na kolacji sie umowic.

 

A na kolacji juz sobie rozmawiacie o czym chcecie. :rolleyes: Wtedy powiesz ze ziemniaki kupiles po to zeby Ja zobaczyc.

 

Ale zapamietajcie jedno @Izka zostaje na swoim gospodarstwie.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miodek_75    0

Już wiem. Na wiosnę ładuję ule na samochód i jadę w lubelskie :lol: . Może znajdzie się jakaś miejscówka na rzepak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

wyszłam na godzinke do kościoła a tu już widze spisek gotowy ;)

 

baban 575 zmień profesje! Zdecydowanie poprawiła byś ilość szczęśliwych ludzi na tym świecie :P

 

@Izka Izunia mam sprawę mam dużo ziemniaków do sprzedania. Coś mi w głowie świta, że tobie w najbliższym czasie będą schodziły ilości hurtowe! Czy gdy ci braknie mógł bym przywieść swoje do sprzedania? ^^

 

Coś ten temat zrobił się wesoły i mniej marud :ph34r:

Mańku kochany, ja swoje hurtowe ilości na jesieni sprzedałam, teraz prowadze tylko sprzedaż detaliczną, ale przywieźć troche możesz, spróbujemy czyje lepsze :D

 

kurcze przecież jestem z lubelskiego. koszt wyprawy ok 100 zł, same ziemniaki 40 zł.zdziwienie na twarzy Izki na widok kupca bezcenne.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Miglanc już nawet wie ile u mnie ziemniaki kosztuja i ile na paliwo wyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

 

TY -To chcialbym zamowic na jutro na wieczor (chodzi o niedziele) panne @Izabele w sukni wieczorowej na wyjscie na kolacje.

 

A Panna Izabela dostaje zawału bo fryzura nie zrobiona, paznokcie też nie, wszystkie zakłady fryzjerko-kosmetyczne pozamykane,suknia już nie modna no i obcas w jedynych szpilkach złamany i co teraz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

jak panna @Izabela szybka i obrotna to sie wyrobi do niedzieli.

 

Wlosy umyc wyprostowac prostownica, dalikatny makijaz, spodniczke juz ma bo ostatnio dwie kupila.

 

Teraz dziewczyna prawie kazda ma komplet ciuchow na wyjscie.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A jak się ktoś modą i ciuchami nie interesuje to nie ma :P

 

 

Taka jaka teraz dzisiejsza moda jest, to lepiej sie nia nie interesowac, bo ta moda z czlowieka straszydlo robi.

 

Lepiej na wyjscie sie ubierac klasycznie i elegancko :rolleyes: A takie ciuchy kazda ma.

 

 

A w dzisiejszej modzie ciuchow nie znajdziesz


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

Izka przecież mieszkam 5 domów dalej hehe

Ta???? o to już powinienieś być u mnie a nie ja sie produkuje i tu wygłupiamr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No jakby chcial byc to by byl. :D Ale widocznie niechce

 

 

Zreszta ja Wam napisalam jak poderwac @NIEBIESKA na truskawki i @IZABELE na ziemniaki.

 

 

Reszte od Was zalezy jak to zrobicie zeby miec swoja polowke

 

 

Ale nie piszcie ze nie ma dziewczyn na gospodarke czy do malzenstwa. Bo One sa tylko Wy nie potraficie zagadac.

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

już buty nakładam

 

 

Jak bedziesz prosil o kawe to powiedz ze jezeli by mogla to w kuflu kawe, jezeli Ci powie ze niema kufla popros w szklance.

 

 

I zapamietaj ze jezeli ponownie przyjedziesz i Ona Ci poda kawe juz w kuflu, to zapamietaj ze ten kufel kupila specjalnie dla Ciebie. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fragles1    4

Chłopie nie! Nie ryzykuj takiej opcji! Jeżeli w kuflu to poproś o piwo.

Przez takie gadanie mało kiedyś fajna dziewczyna na tamten świat mnie nie wysłała. Zajechałem na kawę, spytała się czy w normalnej szklance czy w trochę większej, powiedziałem że w większej "zawsze to trochę dłużej potrwa", zrobiła mi w filiżance, takiej mieszczącej koło litra, kawy to nie wiem ile tam było. Myślę sobie nie będę mięczak "sam napadł sam się broń" zamówiłem większą to mam :wacko: Przez dwie doby nie spałem a serce mało nie wyskoczyło mi ze środka. Teraz zamawiam małą i wolniej piję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

fragles zawsze kawke zamowiasz delikatna nie mocna i z mlekiem.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)
       
      Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.
       
      Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.
       
      Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)
       
      Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Amorim
      Witam
       
      Rok temu skończyłem studia na kierunku ochrona środowiska wydawał mi się to dobry kierunek po liceum i biol-chemie nie był zbyt trudny a ja byłem średnim uczniem. Tata prowadził gospodarstwo około 15 hektarów plus 10-14 krów. Jednak ja nigdy go nie słuchałem często sie z nim kłóciłem i nie chciałem iść do technikum na rolniczy kierunek tak jak mi radził... Poszedłem do liceum gdzie bardzo się męczyłem ale jakoś je skończyłem i dość dobrze zdałem maturę nie wystarczyło na weterynarie czy biotechnologie nie mówiąc o medycynie wiec wybrałem popularną ochronę środowiska. Studia przeszedłem bez większych problemów a ojciec który ma już 66 lat nie mógł sobie poradzić i gospodarstwo pod*padło. Teraz ja nie mam pracy i perspektyw (ponieważ ludzi po ochronie środowiska jest w brut) ani nie mogę przejąć gospodarstwa i starać się o premie młody rolnik... macie jakieś rady co w tej sytuacji robić ? spotkaliście się z takimi przypadkami gdzie ludzie po studiach wracali na wieś nie z wyboru a z przymusu ?
    • Przez mataysen1994
      Witam. !
       
      Na wstępie z góry przepraszam jeśli pomyliłem działy ( aczkolwiek ten wydał mi sie najodpowiedniejszy )
       
      Ale do rzeczy...
       
      Z racji iż moi rodzice pochodzą ze wsi, jestem szczęśliwym posiadaczem ok. 5h ziemi ( co prawda ostatnio była ona uprawiana za czasów komuny. i dawno na niej nic nie rosło oprócz samoistnie zasianych z pobliskiego lasu sosen itp, no ale ZIEMIA TO ZIEMIA ) Dlatego też ostatnio wpadłem na pomysł, iż może spróbuje swojego szczęścia i wezmę sie za "GOSPODARKĘ" no i tutaj właśnie rodzi sie moje pytanie, 
       
      CZY WARTO ??
       
      Musialbym, zaczynać kompletnie od podstaw, czyli zakup ciagnika ( myślałem nad poczciwym URSUSIE C-360 ) pług, kultywator, siewnik no i oczywiscie przyczepę, zdaje sobie sprawę że na początku musiałbym w cały ten interes "wtopić" sporo kasy, a moją jedyną szansą za jakikolwiek zarobek w tym fachu, byłaby sprzedaż tego zboża co zebrałem, ( bo raczej na żadne unijne dodatki nie miałbym co liczyć )
       
      Z góry dziękuje za odpowiedzi.
       
      Pozdrawiam.
    • Przez jestem_z_miasta
      Cześć, 
      mam nadzieję, że trafiłem w dobre miejsce. Odziedziczyłem 6 hektarów ziemi (2 łąki, 4 ziemi) łąki w 3 działkach, pola w 2 + budynki gospodarcze i maszyny. 
      I nie wiem co z tym zrobić. 
       
      Mieszkam w mieście 70km od wsi w której znajduje się ziemia. I raczej nie zostawię mojej pracy, bo po prostu ją lubię, a codziennie dojazdy nie wchodzą w grę. 
       
      Mielibyście jakieś porady, co mógłbym zrobić, aby zarabiać na tej ziemi i jednocześnie nie musieć tam pracować non - stop? Szukam czegoś, co pozwoli wyciągnąć z tego więcej niż na dzierżawie. 
       
      Mam nadzieję, że ktoś podrzuci jakieś fajne pomysły  
       
      dzięki!
    • Przez rafals3001
      Witam czy znajdą się jeszcze fajne ustabilizowane dziewczyny lubiące życie na wsi ciszę spokój gospodarstwo które chciały by zamieszkać na wsi założyć rodzinę? Jeżeli takowe się znajdą zapraszam do pisania w temacie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj